Medic ginecolog bun in Pitesti

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simona74pm spune:

Buna fetelor !Sunt noua pe acest site si as dori mai multe raspunsuri. Dl.dr. Buzatu are si specializari in infertilitate sau sterilitate secundara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona74pm spune:

Imi cer scuze daca te-am suparat annamaria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyna_80 spune:

Buna fetelor,
Stiu, ca subiectul asta e postat de ceva timp... dar sincer eu nu-l recomand pe dr. buzatu. Sa va spun prin ce am trecut eu.. si cred ca nu-s nebuna.. La recomandarea unei prietene merg la dr buzatu ptr un simplu control.. toate bune si frumoase... intr-adevar este politicos, respetuos si are mana usoara (la control). Intamplarea face sa raman inasarcinata si daca mai fusasem la dansul.. am zis ca ar fi bine sa imi supravegheze si sarcina. Nenorocul meu a fost sa pierd sarcina din cauze necunoscute... si aici apare nenultumirea mea fata de acest medic. Ajung la urgenta pe la 4 diminetza cu iminenta de avort.. de garda era Dr. ghica. La ora 8 intra buzatu.. Vreau sa va spun ca nici macar nu a venit sa ma intrebe daca mai sangerez sau nu... nu s-a pus problema sa-mi faca vreun control.. sau ceva... macar ceva simplu putea sa faca cum ar fi sa-mi deschida usa si sa ma salute caci doar eram pacienta lui... si atat timp cat am fost la el la cabinet a fost super dar in splital?! ..se comporta jalnic.. Cand a trebuit sa fac chiuretajul..(eu ma urcam pe masa)iar d-l dr. era cu tigara in mana....Nu contest capacitatea lui ca medic.. poate e bun, dar pe mine nu m-a putut ajuta. Iar comportamentul lui este foarte diferit cand esti la cabinet si cand esti la spital ..Aveti grija... sa nu luati aceeasi teapa... Bafta si Multa Sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RodicaIlie spune:

Buna!
Iti recomand Dr. Hohoianu la Municipal in Bucuresti sau Dr. Marinescu la Panait Sarbu, tot in Bucuresti (fosta maternitate Giulesti).
Multa sanatate, in rest!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adyna_80 spune:

Multumesc ptr recomandari, dar la Bucuresti la acesti medici nu ajungi asa usor... sper ca vreodata sa pot face si eu bb..ca doar nu am asa pacate mari incant Doamne Doamne sa nu-mi dea si mie o astfel de bucurie..
Pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

Buna,
Am dat intamplator peste subiectul asta si m-am gandit sa va spun cat de incantata sunt eu de drul Nurciu de la Calinesti.
La urmatorul bebe tot la dlui merg, cu ochii inchisi.
Am nascut prin cezariana in ianuarie, la spitalul din Calinesti, cu drul Nurciu, sa-i dea Dumnezeu sanatate! S-a comportat f frumos, venea sa ma intrebe cum ma simt, intreba asistentele mereu ce mai fac, de bani nu mai zic ca a costat f putin operatia. Am auzit prin spital ca se comporta la fel si daca ii dai mai multi bani si daca nu-i dai deloc..de fapt, abia i-a primit...
Il recomand cu caldura, chiar daca e mai in varsta, experienta isi spune clar cuvantul.
pupici


de Alexutzu 21.01.2009
! Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sanatosi! !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anitzabebe spune:

Buna fetelor. sunt o viitoare mamica. sunt la primul bebe si vreau si eu un doctor bun din pitesti. Nu stiu la cine sa ma duc. Am fost la dr. Mihaila dar apoi am auzit mai mult de rau despre el. Nu stiu la cine sa ma mai duc. Ajutati-ma si pe mine va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

recomand din toata inima pe dr nicoleta ionescu. are cabinet in prundu, se numeste NCAMED. a lucrat si la clinica dr luca pana sa isi faca cabinet particular. este extrem de rabdatoare, de blanda, de calma si de calculata, si are mana fff usoara. vb cu multa rabdare cu toti pacintii ei. nu stiu exact daca asista si sarcini/nasteri, dar merita intrebata. eu am fost la ea acum 6 ani la clinica dr luca (pe atunci aveam ciclu neregulat si extrem de abundent, hemoragie in toata regula), si am regasit-o de curand la cabinetul ei particular cand am fost pt rana de col si pt testul papanicolau. este f cautata, are programari multe si dureaza cam o luna pana intri, dar merita asteptarea, decat sa mergi la repezeala la un dr care te trateaza cu sictir si scapa de tine in 5 min si mai ramai si cu sechele dupa...

Mirela cu Rares-Mihai (19 aug 2006) si Rebeca-Maria (4 iun 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana-Alina spune:

o doctora mai tanara din pitesti stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_Carla spune:

Buna fetelor!
Lamuriti'ma si pe mine, va rog, cine este nesatisfacuta de la cab. Dr. Natasa Nenitoiu, ca sa nu zic dementa ce primeste clientii.
De ce spun asta!? Am fost sa ma interesez de un pret pt. un anumit serviciu(deoarece prin telefon nu a vrut sa'mi spuna), mi'a aratat o lista si cerand detalii a inceput sa tipe la mine si sa'mi spuna ca sunt dubioasa ca nu ma ridic la nivelul ei cultural si intelectual si altele...dupa care mi'a deschis usa si m'a dat afara.Unde o fi vazut ea asta, nu stiu!
Eu eram uimita, nu'mi venea sa cred!!! Sper sa nu fie doctora aceasta femeie posedata...probabil de aceea nu era nimeni la usa.

Mergi la inceput