Inseminare (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dado spune:

Iti multumesc si tie pentru sinceritate si raspuns.
Mi-am imaginat ca spermograma pe care o avem e foarte prasta. Ce nu inteleg (si din acest motiv tot insist) este ca noi nu avem azoospermie sau oligospermie. Adica noi avem spermatozoizi, insa ei sunt morti. Asta a fost si situatia voastra?
Ma gandesc ca poate avem ceva sanse sa ii facem sa nu moara. Credeti ca sunt asemenea sanse?
Ma deranjeaza ca doctorul nu a fost deloc alarmat. Ne-a dat un tratament naturist si ne-a zis de multa salata de telina si verzituri, si ne-a zis sa refacem spermograma peste 6 luni.

Imi cer scuze ca revin si ca sunt atat de insistenta cu problema mea....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

buna fetelor!
va recomand sa dati "baietilor" power potent coasta 35 lei,intrati pe net si cititi despre produs scrie ca reface spermatozoizii,etc!
succes mult!sotul meu acum ia,am vazut ca e singurul medicament care reface spermatozoizii,il gasiti la naturiste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

dado, sanse intotdeauna exista. Incercati tratamentele si vedeti daca functioneaza.Noi stateam foarte prost cu mobilitatea, si desi nimeni nu ne dadea sperante, acum suntem aproape de normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

ralmar imi spui si mie ce tratamente ai folosit pt mobilitate?te rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

ginsavit, apilarnil sau polen, si masculin si de la 28% am ajuns la 70% mai bea cateodata ceai de cimbrisor si a incercat si b.u dar la el nu a functionat. Acum incepem cu tribulus terrestris, ca mai avem putin de lucrat la nr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Buna fetele ! spuneti-mi si mie la cat timp de la inseminare pot aparea simptomele ? A mai facut cineva de curand ? As dori detalii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Eu am facut luna asta,si iti pot spune ca dupa trat de 10 zile de Utrogestan tre sa intrerupi pt a vedea daca vine Cm in 3 zile,daca nu vine iti poti face un test.Despre simptome de graviditate n-as putea sa-ti spun nimic,pt ca la mine n-a reusit ...in privinta simptomelor nu e o regula,poti avea somnolenta sau nu,poti face pipi mai des sau nu,depinde de fiecare organism in parte. Bafta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

buna anaconda 2
eu chiar azi dimineata am facut inseminarea.pe mine m-a durut sa stii,nu tare dar si acum simt dureri in burta.sper sa reusesti sa ramai ,din cate am inteles este prima?si la mine la fel,tot prima este.in a cata zi de la inseminare esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

ralmar,mersi de raspuns!
fetelor nu va mai stresati cu simptomele,chiar daca nu sunt simptome poti sa fii gravi,stati linistite si asteptati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

anamy, activeaza-ti PM=ul .

Mergi la inceput