Urgent - ginecolog Constanta!

Urgent - ginecolog Constanta! | Autor: silvy24

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,

Am o prietena in Constanta care a schimbat cativa medici ginecologi de-a lungul vremii. Acum, medicul la care merge i-a descoperit un fel de alunitza pe vagin si i-a recomandat cauterizarea. In plus, are dureri foarte mari de ovare, fara sa stie din ce motiv. Problema este ca in acest medic foarte multe paciente nu au incredere. Asa ca, as vrea sa imi recomandati un medic bun dar care sa nu fie sufocat de paciente cu probleme de infertilitate (se stie ca acestia nu au timp de stat 30 de minute intr-o consultatie "de rutina").

Astept sugestiile voastre insotite de detalii. Unde se gaseset medicul respectiv, cu ce v-a ajutat, ce ati auzit despre el etc.

Merci mult,
Silvia.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

buna

eu sunt din Constanta si iti spun cu mana pe inima ca nu exista asa ceva pe aici....eu vin la bucuresti pentru orice consultatie....pe langa faptul ca orasul constanta este foarte scump nici prea multi ginecologi si mai ales cu eco intravaginal nu exista.....asa ca roaga-ti prietena sa mearga la bucuresti la giulesti la elias....oriunde la urgenta

multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abibrinza spune:

Eu il recomand pe doctorul Chazli Fawaz de la Provita.Sincer eu am mare incredere in el.Are program miercuri seara si sambata de dimineata.Nr. tel. Provita 653041.


Arabela si bebe Victor-Catalin (22 aprilie 2006)
www.flickr.com/photos/11775702@N07/sets/72157602054980121/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

liste cu medici ginecologi din Constanta sunt si aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=99593&whichpage=1
sau mai multe informatii gasesti la subiectele despre Constanta.

Roxana

Mergi la inceput