PRIETENE FARA TITLU

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Off intru sa ma vait aci.Nu mai pooot,de doua ceasuri tot calare pe telefoane-s,ca sa pregatesc intalnirile astora ce vin maine In loc sa imi fac eu treaba mea Ca tot am fost cu telefoanele am sunat-o si pe Anasebe,sa vad cum a reactionat Tibi,dar nu dau de ea nicium.Initial ambele mobile sunau ocupat ,pe urma unul deja zice ca-i iesit din retea,iar celalalt tot ocupat e ... Sper ca a mers bine treaba si nu s-a smiorcait Tibi - ca ea nu cred ca s-a abtinut
Alta chestie am sunat acasa ca sa aflu ca Diana s-a trezit la 10,30 ,asta dupa ce in ultimele saptamani tot pe la 8,30 -9 se trezea.
Acina ca tot ziceai sa stii ca asa sra Diana ,adica tot dupa 23 se culca.De cand a venit iarna se culca mai devreme adica pe la 22-23 ,doar cand e la mami nu reusesc sa o puna la orizontala inainte de 23,30-00 Si eu stiu ca e cel odihnitor somnul de dinainte de miezul noptii.Dar la amiaza cat dorm ai vostri? Diana mai nou cam o ora jumate-doua,mai rar doua-trei ore ca altadata.
INGRID bafta la medic!
Merg sa imi mai fac o cafea si sa bag mare,ca azi am pierdut vremea la ,naiba sa le ia.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA
" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Seus

Eu n-am vreme sa va scriu mai mult.... va salut in graba.

Moni, da-mi si mie o pastila de eficienta, ca mie vad ca imi scade pe zi ce trece....

http://community.webshots.com/user/torturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Andrei doarme ziua cam 1 ora jumatate sau 2 ore max.
Poate intra si Ana sebe sa ne zica ce a facut Tibi la gradi.

Anca 22 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DEEA o lasa-ma ca-s moarta de somn,da' daca mi-am pus in cap sa fiu eficienta,macar saptamana asta tot reusesc. De cand am ajuns -pe la 17, am reusit sa mananc,sa citesc presa,sa ma joc cu Diana de-a baba oarba si cu cuburile de lemn si sa sterg chiar si praful.Acum m-am apucat de calculat la conta niste chestii care in mod normal le-as termina cam intr-o ora - o ora jumate.Dar mami nu vrea nicicum sa mearga la frate-meu cu Diana pe motiv ca acolo numai sare si fuge.Asa ca-s dincolo in dormitor,asta teoretic,pentru ca pe langa galagia ce o fac,Diana evadeaza din 3 in trei minute ca sa imi zica sau sa imi arate ceva Asa ca halal eficientza.Poate mai incolo cand vine Ghita, sa mearga cu ea,ca sa termin.Si daca termin ce-am de gand azi ,atunci sunt chiar suuper la zi si alta viata pe urma. O sa am mai mut timp de Diana.Probabil mai putin saptamana asta,ca poate trebuie sa stau mai mult la birou,dar asta e.
INGRID te-ai intors de la medic? Cum e?

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA
" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Daria si-a impreunat mainile ca la rugaciune, si face ture prin casa. Se plimba dintr-o camera in alta, cu capul in jos, fara sa scoata un sunet. Noh ... asta ce mai e ???

http://community.webshots.com/user/torturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DEEA Hai ca asta-i buna! Precis are ea ceva planuri,acum le aprofundeaza.

Diana mea e ca un papagal.Tot inregistreaza.Dau vecinii iar gaura in pereti? Imediat sare: CHETINII AIA! (= "cretinii" cum il aude pe taica-su) Da buni tare la TV? Diana: DA MAI CET! DOALE CAPU'! (cum ma aude pe mine,ca eu vreau doar linisteee ...)

Merg sa ii mai fac din cuburi "blocul lui buni",case si "biselica" ,ca singura nu vrea si mami s-a dus acasa.
Auziti acum, cica FLOLILE DALBE ... Ce-i veni?



MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA
" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello,
Ingrid- ce face Diana?
Eu ma duc sa fac cartofi frantuzesti ca nu am reusit sa dorm ca am citit articolul despre Bianca Brad si nu am facut decat sa pling-hai ca bag si o cafea ca sa rezist si diseara la fizioterapie, copii si sotz


Denisa 'de Emma Andreea (17 Ian.2006)si Mark Alex(5 Iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DENISO cin' te-a pus iar sa citesti asa ceva?
Buna ideea,poate fac si eu maine cartofi frantuzesti - il pun pe husband sa fiarba cartofii si ouale pe cand ajung acasa numai sa le pun in tava

Eu m-am delectat acum cu pozele ACINEI de la botez.Adorabili strumfii,ce mai danseaza ei,dar mai ales cum stau ei in fund pe scena si aplauda Si gravidutza efectiv radiaza Imi faci pofta de ,asa bine arati!
M-am uitat si prin drop - pauza de pauza,se vede ca toate suntem ocupate

Merg sa ma spal pe cap si poate revin,daca nu adorm pe traseu Adica stati ca sigur revin ... sa sting macar PC

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIA MEA
" Fiecare om pe care il īntālnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Denisa, ma roase si pe mine curiozitatea sa vad de Bianca Brad, si am plaaaaaans Si m-a suparat rau atitudinea bisericii fata de aceste subiecte. Are dreptate fata: In caz de avort, biserica considera fatul ca avand suflet, dar daca se naste mort, nu

http://community.webshots.com/user/torturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Pregatisem un raspuns .. dupa ce l-am scris .. mi-a dat eroare ... bleach


I-am luat Dariei FOTOLIU

Si am pus si filme .. pe http://community.webshots.com/user/daria_ioana

Fug. Va pup. Noapte buna

http://community.webshots.com/user/torturi

Mergi la inceput