Regasiri (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Hop pe prima pagina, ca eram pe a 2-a!

Am uitat sa intreb ceva: azi ii voi face ROR-ul lui Calin. Voi l=ati facut? La ce reactii sa ma astept?


Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

kokorina, lasa ca daca vreodata vii la mine in vizita te culc in dormitorul albastru, daca iti place

in legatura cu papica, eu daca vad ca nu are rabdare in scaun nu il mai pun ci ma plimb cu lingurita dupa el prin casa sau ma pun pe covor sau ma bag sub masa cu farfuria,ddepinde unde binevoieste domnul..mai da un pup la ursoaica sau la cutu-cutu, il mai musca de nas mai ia o lingurita, samd..eu nu il tin in scaun neaparat..sa mai creasca ei si vor sta si in scaun..la varsta asta ei asociaza papa cu joaca

angi, zi-i lu' nor-mea sa nu se supere ca m-am exprimat eu gresit, o ajuta la treaba cum nu? o sa il invete mama sa respecte pe duamna lui si sa o ajute, dar el mai mult cu reparatiile, cu montatul prizelor (ca tot ii plac), ..si una peste alta eu imi iubesc nora si nu vreau sa ma vorbeasca pe forum de rau cum fac unele ...ci sa ma iubeasca ca pe mama ei!

canapeaua este extensibila, incap 5 ca iulia in el da daca pe o parte e barbacsu si pe alta punem perne nu are cum sa cada..si e mai joasa canapeaua special pentru fericitul cuplu sa fie mai comod

sper ca sa nu se ratoiasca fi-ta asa la el cum se ratoieste acu la tine ca al meu e mai sensibil si s-ar putea sa inceapa sa planga

roxana, vazut pozele, gata m-am linistit!

haualeu roxana am uitat de vaccin, trebuia sa o sun pe pediatra acum o saptamana sa o intreb daca il are, ce vaca sunt am uitat de vaccinu copilului, la sf lui ianuarie trebuia sa-l facem! ptiu ca bine zici, ia sa o sun!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

toti ce vor face vaccinul azi si DD sa aiba grija de ei sa nu aiba reactii adverse.
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

cioc-cioc
incerc sa vin pas-pas, sper sa nu supar pe cineva...
intai de toate vreau sa o felicit pe miro pentru subiect. ma bucur ca am unde sa citesc ce mai fac copii vostri. salut toate mamicile care s-au adunat.
n-am nici un chef de scris. cris a inceput sa tuseasca si nu vrea sa manance, deci eu n-am chef de nimic. ii mai ies si niste dinti si uite asa imi vine sa imi iau campii cand vad ca mananca 2 lingurite la masa. asa, si apropo miro am facut budinca aia cu mar, a mancat cris prima data dar a doua oara am mancat-o eu ca ea a inceput sa se strambe. super buna.
acum doarme si ma duc sa mai strang prin casa putin ca sunt numai jucarii peste tot.
multa sanatate bolnaviorilor. va pup

Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.TickerFactory.com/] br / [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 10722 104/st/20061220/n/Maria Cristina/k/93f8/age.png" target="_blank">(20.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Ca tot bantui io pe forum( cica muncesc) , am gasit un subiect deschis azi de cineva tot in legatura cu ROR-ul, cum ca poate da autism, ca reactie adversa. Voi ati mai citit despre asta, ce stiti? Si altcineva spune ca se poate intampla la vaccinul care vine in sticla comuna- mai multe doze, nu la cel care este in doza unica. Eu de unde sa stiu de care este?
La fete le-am facut antirujeolic doar, pe la 9-10 luni, asa se facea, intre timp a aparut asta. Acum....sincera sa fiu, sunt de parere ca mai bine face una din bolile astea cat este copil, decat sa o ia de la copiii lor, cand vor fi mari. Ce sa fac, ca trebe sa ma duc dupa amiaza acolo.

Cat spunea Mirona ca sta la Straja?

De Dolores stiti ceva?

Aka, sanatate micutei.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

roxana, habar nu am de chestia cu vaccinul dar o sa intreb pediatra din care doza e

miro sta la straja toata saptamana


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

david are tuse expectoranta, mucisori la greu dar nu curgatori..haraie, paraie, parztaie etc etc intr-un cuvant...nasol de tot

dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

aici gasiti poze cu octavian

si cu dedicatie pentru iulia

dovada

sa nu mai zica nimeni ca flacaul meu e puturos


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

david are si infectie urinara.ca sa fie tacamul complet. asa m-au ajuns racelile astea ale lui...la 3 saptamani are ceva :(((
maine iar mergem la dr. sa vedem cum mai e cu raceala si sa vedem ce ne va da pt aceasta nenorocita de infectie care nu inteleg de ce a revenit si cum o pot distruge definitiv

dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

quote:
Originally posted by dolores

david are si infectie urinara.ca sa fie tacamul complet. asa m-au ajuns racelile astea ale lui...la 3 saptamani are ceva :(((

dolores si David Cristian -22.11.2006-




Nici nu stiu ce sa-ti zic?!DD sa va aiba in paza si David sa-si revina repede.
tie ca sa capeti putere.
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput