FIV160

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Buna fetelor mai am si eu foarte putinb si incep injectile si credetima ca mi-e tare frica si de injecti si de ce se va petrece pe parcurs.
Arina o sa fie bine gandeste pozitiv si roagate la Dumnezeu
Va pup pe fiecare in parte si mult succes la intepat si la multe reusite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

NUSY,multumesc.

Am mai incercat si tot nimic.


Voi incerca sa mai sun luni de acum caci atunci au program din nou la cabinet.

Poti sa imi spui cam in cit timp as obtine programarea,adica cam cit de aglomerata e d-na dr.?
Pt. ca am o vitezaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by kittyke

Anca Wish, tocmai asta e problema ca eu trebuie sa fac in burtica (subcutanat) cum am facut si diphereline si mi-e frica de un ac asa mare si nu stiam daca exista seringa de insulina mai mare decat 1 ml.
Ce zici sa sun la Gynera sa intreb sau ai un alt raspuns??/
Oricum iti multumesc ca incerci sa ma ajuti


Nu exista seringi de insulina de 5 ml. Exista seringi de 5 ml cu ac normal la care poti atasa un ac de insulina dar trebuie sa gasesti ace separate pentru insulina. Iti doresc sa reusesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

quote:
Originally posted by claudia_prea

...am facut un FIV anul trecut cu Dr. Predoi si Dr. Bolintineanu, pe vremea cand erau la Titan, iar acum ma pregatesc pentru al doilea la Medlife cu aceeasi echipa...
Iti doresc succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Misa: a sunat cineva ieri sa se programeze si a obtinut la jumatatea lui martie.Poti sa incerci sa suni si maine,poate iti raspunde totusi fata de la receptie.

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misa_21 spune:

Multumesc din suflet NUSY!
Voi incerca si miine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Ella 72: saru-mana pentru urari! Si multa bafta si tie, anul asta sa-ti implinesti visul! Eu FIV4 il fac in Israel, la Haifa- Elisha Hospital, cu dr. Shahar Kol. Mai am un pic!
Dar sunt foarte suparata cu analiza aia de progesteron, si doctorul a zis ca este fffffffff mica valoarea pt ziua 21, poate o refac maine pe la Medsana. Dar azi deja am facut un Diphereline. Oare mai iese ceva maine la analize?! Sunt putin pierduta in spatiu, dar imi revin repede.
Va pupic!

Aly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Arina21, sa ne anunti maine ca a avut loc o minune!
Nusy, vin si eu cu galeria, pt un start bun!
La fel si pt kittyke .
Claudia, bine ai venit printre noi, si sa speram ca ne vei da cat mai curand o veste buna.
Aly, nu stiu ce sa zic...
O seara buna tuturor!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Misa: cu placere!

Felicia: mersic pentru galerie!Tu ce planuri mai ai?

Cristal: nu mai fi suparata cu analiza aceea...oricum,dupa punctie se da sustinere cu progesteron,deci se va suplini lipsa lui.Nu cred ca e o problema.Bafta multa!

Claudia: bun venit si mult noroc!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Claudia bine ai venit si mult succes
Arina imi aduci aminte de Lachionecare avea cm in toata regula,i-a iestit testul de urina negativ si "isi ineca amarul"cu o si o ,iar acum are 2 bebeline...iti doresc din suflet,sa fie cu ochisori...in legatura cu endometrul,da,am sa incerc din nou imediat cum imi vine cm...nu ma las nici eu pina nu ma vad cu bebi in brate
fetelor care ati dat startul,va urez mult,mult succes si sa iasa cu multe perechi de ochisori...pupici

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput