Cum a venit ingerasul Thea Maria

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ciufik multumesc mult pt urari.
Chiar ca am avut maaaari emotii la deschiderea odiseei de 2008, imi era frica, frica....nici acum nu am curajul sa citesc mesajul meu de atunci ptc stiu ca voi plange!
Bine ca totul e asa de frumos acum, asa de bine


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Thea este o dulceata de copil.Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!
Lauriciu imi amintesc perfect cand ai deschis odiseea.si eu aveam mari emotii atuhnci.sti ca eu am fost Mama Omida si ti-am spus ca tu vei deschide sigur odiseea pe 2008?

Cristina, sigur in curand
in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Laura Ioana, FELICITARI MAMICO! ma bucur din suflet pt tine si pt printesa ta! am citit povestea nasterii si mi-a venit sa plang, mi-am adus aminte cat de greu ai ajuns pana aici, ca si mine si am revazut si eu ziua nasterii lui Filip! sa vezi de-acum ce repede trece timpul si cum o sa ajungi sa te bucuri din ce in ce mai mult de comoara ta, de o sa ai senzatia ca nu se poate sa iubesti ceva pe lumea asta mai mult de atat si o sa vrei sa nu mai treaca timpul atata de repede, ca ei cresc si parca tot nu-i suficient sa-i vezi zi de zi cat sunt de dragalasi!!!

Iti doresc tot binele din lume, sa fii o mamica fericita, pt ca o meriti pe deplin, sa ai o fetita sanatoasa , frumoasa, vesela si care sa va incante sufletele tot restul vietii voastre!!!




Andicu mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)
Filip la 7 luni
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

LAURA-din nou felicitari ! Sa va traiasca fetita ,sa creasca mare ,sanatoasa,frumoasa !
Ti-am tinut pumnii si m-am gandit la tine tot acest timp ...stiam ca de data asta vei reusi ! eu am nascut pe 2 ian 2007,tu pe 3 un an mai tarziu.
Am citit povestea nasterii printre lacrimi !
Ma bucur foarte mult pt tine!
Thea Maria e o frumusete !!!!!!!!!!! Si tu ,cu burtica,erai frumoasa si speciala !
Te iubim toate mamicile si te admiram !



Ajutati-o pe Sonia




Sofía (2ian2007)


26s(DPN 18mai2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mama omida cum sa uit ca mi-ai prezis ca voi deschide odiseea? In sinea mea speram, dar parca ar fi fost prea frumos! Si a fost Astept sa ne dai si tu vestea cea mare
Andicule mamica de Filip Gabriel multumesc mult! Si tie sa-ti creasca feciorul mare, sanatos si voios!
Aelita multumesc mult, ult! Oau esti graviduta cu al doilea copilas asa repede? Esti o curajoasa! Sarcina usoara si crestere minunata pt ambii tai pui


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

laura te felicit sincer; din tot sufletul iti doresc numai bine,sa va bucurati de micuta thea. sa fiti sanatosi!



te imbratisam cu drag,

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

LauraIoana-fata noastra luptatoare felicitari pentru bombonica dulce si sanatoasa!Emotionanata povestea,m-au dat lacrimile...stiu prin cate ai trecut si cate lacrimi ai varsat pana sa ajungi sa ai un copilas sanatos in brate!FELICITARI!!!

Some people only dream of angels...I held one in my arms


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ckristina Michelle va multumesc!
Michelle si tu ai suferit si inca suferi mult, dar sunt convisa ca si tu vei reusi sa tii un copilas sanatos in bratele tale! Ai sa vezi
Noi am avut si botezul, micuta s-a comportat exemplar: nu a plans nici la biserica si nici in salonul restaurant Avem o micuta crestina in casa, o fetita cumintica si frumoasa ce ne face fericiti
Avem poze de la botez si de la 2 luni la semnatura.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria
Atat sunt de mare
Botezul minunii Thea Maria
Poze cu hainute primite si rochita de botez + matusile mele
Am 2 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Laura abia acum am citit si eu povestea nasterii micutei Thea si nu m-am putut abtine sa nu plang.Foarte emotionanta relatarea ta.Va doresc multa sanatate la toti trei si sa va aduca Thea numai bucurie si implinire sufleteasca http://tt.lilypie.com/oGbdp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Laura, sa va traiasca minunea...E o frumusete si voi niste parinti minunati si curajosi!
Sa aiba Bunul dumnezeu grija de ea, sa fie sanatoasa, norocoasa si....restul vine de la sine!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

www.dropshots.com/anymony/" target="_blank"> poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=21fc06911023d376aa686b" target="_blank">Iubirea noastra Ioana-Catalina

Mergi la inceput