Cum a venit ingerasul Thea Maria

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

felicitaari mamiiiii!!!

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Laura felicitari pentru Thea Maria,m-a impresionat mult povestea ta si ma bucur enorm ca in sfarsit ti-ai realizat visul ,sper sa-ti dea Domnul multa sanatate si putere pentru a o creste !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_oana26 spune:

Felicitari pentru Thea MAria, sa fiti sanatosi si sa va bucurati din plin de toate cate vi se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc mult, fetelor Pe zi ce trece ma minunez tot mai mult de ea! A inceput sa-si descopere manutele si prinde cu ele, ma apuca de san cand o alaptez isi misca guritza in toate partile si incearca sa spuna si ea cate ceva, dar nu-i iese decat cate-un AAA, zis foarte hotarat si, de cele mai multe ori, revoltat (ptc ii e foame, de cele mai multe ori).
Marti, pe 29 ian, am auzit primul inga si nu-mi venea sa cred! Si am prins-o pe camera video
Ramo asa am facut, dar am stat afara doar vreo 3 minute, ca iar bata vantul Poate am mai mult noroc in zilele urmatoare.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anutza_26 spune:

Laura, am citit povestea ta, am vazut si pozele micutei Thea si am plans in hohote de emotie..
Si eu am o micuta Teea Maria, de 22 de saptamani in burtica, tot o minune venita dupa un copil perdut in 2004.
Sa va traiasca si sa va dea Domnul Dumnezeu tot binele din lume!

Ana
PS. In iunie o sa iti trimit poze cu Teea noastra

In asteptarea minunii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Anutza sa creasca mare in burtica Teea Maria si sa se nasca usor, sa fie sanatoasa si sa te faca cea mai fericita mamica! Abia astept pozicile! Sarcina usoara in continuare si nastere usoara ca un fulg

Azi face iubirea mea 1 luna! Suntem asa de maaari! Nu-mi vine a crede! Timpul nici nu l-am simtit cand a trecut, minunea noastra cea cumintica face sa fie totul destul de usor, cum nu ma asteptam!
Thea, ingerasul meu drag, iti doresc din tot sufletul meu de mamica fericita sa ai parte de tot ce e frumos pe lumea asta, sa nu suferi niciodata, sa iti fie calea in viata cat mai usoara si sa fii iubita de cine vei dori!



Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Felicitari laura!!!! ma bucur ca iti ti in brate minunea. am plans alaturi de tine atunci...am plans si acum...dar de bucurie.
Ma bucur enorm ca DD ti-a dat aceasta sansa, sa-ti privesti minunea si sa o tii in brate.
Sanatate, fericire si tot ce-i mai bun in lume pt. micuta Thea maria!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciufik spune:

La multi ani Thea Maria!

Sa iti bucuri parintii, sa ai parte de tot ce-i bine!
Laura am citit cand ai deschis cu mare emotie odiseea de ian-feb si am tot urmarit sa vad ce frumusete o sa ai!

Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Laura si eu iti stiu povestea ta,m-am bucurat mult pentru tine atunci cand ai anuntat ca esti insarcinata.

Dumnezeu ti-a daruit aceasta Minune in viata ta.

Felicitari Laura iar pentru Thea Maria tot binele din lume,sa fie sanatoasa,sa aibe o viata frumoasa.

Deja are o luna,este dulcica foc,mai asteptam poze.

Te pup cu mult drag si va doresc numai bine!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ada multumesc!
Giova ma bucur sa vad ca sunteti langa mine si in momentele de fericire maxima!
Daaa, deja avem o luna si suntem tot mai frumusica si mai simpatica!
Deja ma trage de par cu manutele ei scumpe si se uita la mine cu drag si cu maaaare interes, iar luni mi-a daruit primul ei zambet constient (de fapt doua zambete; era dimineata si ea foarte bine dispusa). Si stramba gurita in toate felurile ca sa poata scoate niste gangureli dulci, dulci, de-mi vine sa-i pap gurita vorbareata
Toata ziua o pup si-i placeee, sta fascinata


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Poze Laura
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria

Mergi la inceput