Mamici de septembrie - octombrie 2008 (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amisor spune:

Mersi Nerantula!
Sa vad acum:

AMI CU BEBE[/"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ami&year=2008&month=9&day=4&babycount=1"] 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

amisor, bine ai venit printre noi!
mi-e drag sibiul ca acolo am facut facultatea:))
cat despre grupele de sange, eu nu am auzit sa existe incompatibilitati, oricum si noi suntem in aceeasi situatie, adica eu 01 si el A2.
Rh-ul este foarte important!

despre semnatura acum....vezi ca pe prima pagina a capitolului am scris undeva cum se scrie un link ascuns sub un comentariu. urmeaza instructiunile de acolo, este f simplu:)

avem DPN f apropiat si chiar nu aveam pe nimeni pe 4:)

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

Claudinna acum am vazut ca esti !!!!
Felicitari!!!! Sa ai o sarcina cat mai placuta si la termen!!!!
Ali_bia de la aspirante...nu stiu daca ma mai tii minte..dar poate ca da..
fara numar!!!!!!!

_
Mamica de Bianca-4 ani.. si acum de 2
Alexandra Ioana
Alina 28+
Bebe2
Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

merci mult Ali_bia!! sigur ca te tin minte!! ce mari v-ati facut!!!
mai aveti un pic si va aflati la marea intalnire
sa ai nastere usoara!!



afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amisor spune:

claudinna asteptam saptamana viitoare sa ne aflam rh-urile.
vom vedea atunci cum stam.
intradevar e frumos sibiu, mai ales ca in ultimul an s-au facut multe investitii cu ocazia Capitalei Culturale Europene.

AMI CU BEBE[/"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ami&year=2008&month=9&day=4&babycount=1"] 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amisor spune:

nu-mi iese semnatura, nu imi dau seama ce-mi scapa.


AMI[ url = " http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Ami&year=2008&month=9&day=4&babycount=1%5d" ]cu BEBE[ / url ]8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Amisor, ca sa-ti iasa semnatura nu mai lasa spatii intre paranteze si text sau alte caractere.



4+

Joy`s Joy



"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Ciao fetele! wow ce repede va miscati!!!! eu am fost cam ocupata in ultimul timp dar recuperez acum ultimele stiri! Felicitari noilor burticutze!!!!!!! Eu luni ma duc la primul eco si deja am emotii......sper sa fie totul in regula, sa fie sarcina la locul ei....si asa......deocamdata ,ma simt bine nu am greturi si din astea, sper ca nici mai incolo sa nu aparar. Va tin la curent dupa ce vin de la eco maine!!!!
fetelor pentru ca sunt mai noua pe aici vreau sa imi explicati si mie ce este cu mesajul "capitol nou"???/ inseamna ca trebuie sa ne mutam acolo cu raspunsurile????
Sa va dau si datele complete: DN 07.02.1980, um. 14.12.2007


6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

bine ai venit andy!
in legatura cu mesajul "capitol nou", da, trebuie sa dai clik acolo si sa te muti cu discutiile la capitolul nou, pt ca un capitol are cam 20-22 de pagini:)

o sa-ti trec datele in lista, insa nu ai trecut si data probabila a nasterii - DPN-ul

afara e vopsit gardul si-nauntru-i leopardul!
fff important!!
totul pentru bebe
8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

In seara asta testul de sarcina a aratat 2 liniute ,asa ca voi fi mamica pentru a doua oaraNu am reusit sa citesc prea mult din urma ,sper sa reusesc sa tin pasul cu voi(beeb 1 imi oupa destul timp),oricum o sa incerc macar.sarcina usoara tuturor
D.N . 15.09.1980
U.M. 25.12.2007
D.P.N. 05.10.2008(revin daca ginecologul va considera o alta dpn)
Iulia @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput