Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(75)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

LA MULTI ANI NATY!! MULTE IMPLINIRI SI MAI CU SEAMA MULTA SANATATE! SA AI PARTE DE CEA MAI FRUMOASA, CEA MAI CUMINTE, CEA MAI SANATOASA, NOROCOASA SI PAPACIOASA IULIE!!

Roxana 36 sapt cu Robert si Catalin (5 iunie 2006)

AMR...PANA PE 18 FEB!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Cristina - sa nu arunci cu pietre dar cred ca ti-l dau maine...acum mobilul e-n living si nu ma mai deplasez decat atunci cand ma culc..nu de alta dar trezesc populatia casei

Roxana 36 sapt cu Robert si Catalin (5 iunie 2006)

AMR...PANA PE 18 FEB!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:


LA MULTI ANI,NATY!!!!!!!!!!
Sa dea Domnul si toti sfintii sa-ti vezi visul implinit de a o avea pe Iulia in brate sanatoasa, frumoasa si..cu suflet mare ca mamica ei. Iti dorim din suflet tot ce e mai bun, sa fii fericita alaturi de randunoi si micuta Iulia!!
(Semnat: eu,randunoiul si bineinteles Teo care te felicita cu un picior pe sus)

Stela26+cuTeodora
http://md.lilypie.com/9Ks2p2.png
http://community.webshots.com/user/strstella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

zoze pt capitol nou...sa auzim numai de bine,sa fim linistite,cat mai ciripitoare,asta cu siguranta...si sa avem bebei sanatosi si voiosi
am vazut diferite pareri despre batista bebelusului...si f multe pentru...v-am zis chiar n-am auzit de asa ceva...cred ca este un lucru bun cu toate ca este ciudat
naty-iti urez si eu un sincer si calduros LA MULTI ANI....sa fii sanatoasa,puternica si increzatoare si sa ai N-momente frumoase alaturi de printesa ta iulia...sa fiti o familie fericita si implinita.....am venit acum cu urarile pt ca eu ati vazut ca intru mai tarziu ziua...
mihutza11- da atatia nasi...20 perechi dar ca nasi in adevaratul sens al cuvantului au avut o sg pereche,cei care l-au botezat si pe nepotelul meu...ce mi-a placut ca toti au avut lumanari...a fost frumos nici eu n-am mai vazut pana atunci...
bebelinul meu a avut meci asta seara...cred ca o juma de ora a topait si mi-a deformat burta eu vb cu el ,el si mai si scotea caputul,funduletul...statea un pic...vedeam o umflatura in burta punea tasu mana iar incepea sa se zbenguie...mi-e un drag de el de mor...aia astept sa vina momentul sa-l tin in brate,sa-l pup si sa-l rasfat...vb cu puiul meu ca o sa-mi fie frica sa-i fac baita,dar m-a incurajat lasa mami ca eu il tin si tu il speli...ce frumos o sa fie...DD ajuta sa fie bine pana la termen sa nu mai avem nici o problema...
va pup si va urez noapte buna...eu mai stau un pic ca nu mi-e somn parca vad ca iar ma apua 3 cu ochii tintiti pe tavan...

ramo26+ 28 sapt

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Ramo - nu sta cu okii pe pereti ci pe pc...eu sunt aiiiici

Roxana 36 sapt cu Robert si Catalin (5 iunie 2006)

AMR...PANA PE 18 FEB!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

NATY, LA MULTI ANI FERICITI, MULTA SANATATE, IMPLINIRI SI CALDURA IN CASA SI IN INIMA. SI IULIA SA FIE O BEBELUSHA FRUMOASA , SANATOASA SI VOIOASA SI VOI IMPREUNA CU TATI BINEINTELES , CEA MAI FERICITA FAMILIE!


Vai fetelor, ce rau imi pare ca nu am mai putut sta azi cu voi...dar m-am gandit la ce-oti mai ciripi pe aici.
Ma enerveaza ca stau toata ziua conectata pe mess si la telefon cu fetele de la servici in diverse probleme. Parca trebuie sa stau toata ziua la birou sa dau tot felul de indicatii...., de ce nu s-au gandit inainte la asta ca doar stiau ca din ianuarie intru in prenatal!!!!!! In fine sper ca nebunia asta este legata de inchiderea de luna si de an si apoi ma mai lasa si nebagata in seama ca nu ma supar deloc!

Bineinteles ca nu mi-e somn...mai bantui putin pe aici sa vad daca mai gasesc vreo randunea insomniaca...

http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 34 + cu Rebecca

AMR 32 ZILE !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

roxana-mai stau si aici dar ma cam ustura ochii...eu am biroul cu calculatoorul exact langa pat,monitorul e destul de aproape si deja am ochii obositi vad numai musculite ,plus ca toata ziua ma uit ba la pc ba la tv....dar tot mai stau un pic ....

ramo26+ 28 sapt

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Heiiii, nu sunt singura...Yupiiiii!

Ramo si Roxana sunt cu mine pe crenguta!!!!

Ce faceti fetelor?

http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 34 + cu Rebecca

AMR 31 ZILE !!!!!

mamica de Razvanel si acum de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna clau uite ne omorat timpul si incercam sa-l aducem pe ene pe la gene si la noi dar nu se lasa convins deloc...

ramo26+ 28 sapt

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Claule - io dau refresh 1 data pe minut..poate poate mai apare vreun post. Nu pot dormi de la afurisitele de arsuri..Dar nu pierd timpul: navighez in toate partile si cotloanele dupa o masina de spalat vase. Pt ca efectiv nu mai pot face fata. Si io-s maniaca cu curatenia...Decat sa cad iar in depresie dupa ce nasc, pt ca nici nu-mi place sa fac altcineva aiurea (a se citi soacra) si cum crede...am o tanti care vine sa ma ajute si ma gandeam sa o chem de 3 ori (pana acum venea doar de 2 ori). Culmea e ca sugestia a venit din partea la sot care inca mai are proaspat in minte cum e cu depresia sotiei..

Roxana 36 sapt cu Robert si Catalin (5 iunie 2006)

AMR...PANA PE 18 FEB!!!

Mergi la inceput