Durerea unei pierderi de sarcina (58)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Yubi-acorda-ti timpul necesar si organismul tau trebuie sa isi revina deci nu fii atat de repede dezamagita.Numai bine si capul sus.
andreea16-mersi mult pentru sfaturile legate de coafura,si eu de obicei cand merg duminika la socrii la masa sau la o aniversare imi ondulez parul si mi-l las asa ca il am lung si e frumos.acum sa vad la bal cum il fac.Of as vrea sa nu ma simt vinovata dar nu stiu...

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Almiona-ce mai faci?

Fetelor nu stie nimeni la ce odisee era Remaliss sa intreb si acolo de ea?Of sper ca este bine!

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Buna dimineata!
Haideti la o !
Am citit cate ceva in urma ...
Mina,ce vesti frumoase!Tine-o tot asa, poate ne molipsim si noi....
Alinuscha,planul de acasa nu se potriveste cu cel din targ, asa ca....poate va fi fata!
Michelle, nu te lasa rapusa de tristete!Asa cum zicea si Lau,,traieste-ti viata! Ca doar una ai!Macar de dragul sotului tau>Vei vedea ca va fi bine!
Pepsi,ai grija de tine si nu te extenua!Incearca sa te odihnesti ziua!
Pentru celelalte carora nu le-am adresat nimic in mod personal, Va pup si va doresc numai bine!

Mariaanna

Povestea nasterii lui ALEX, povestea noastra:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=112729

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mav-nu dau inapoi ca rezervarile sunt deja facute si socrii ne-au spus ca pentru nimik in lume sa nu ne razgandim.ia vezi unde se tine si la voi un bal si du-te si tu sa te mai relaxezi putin sunt sigura ca ti-ar prinde bine!Cum e Sebi astazi?
Bluueyes-imi place semnatura ta si eu vreau!!!


Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mariaanna-sarumana

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Despre mine ce sa va spun...ieri m-am simtit ca si cum ar fi vrut sa ma invadeze uratii,chiar am avut si pete maronii,azi nu mai am pete insa tot nu ma simt prea bine.Sper sa nu imi vina atat de repede uratii ca as fi data peste cap nu as mai intelege nimik.eu ovulez si tarziu abia ziua 16-17 deci ar fi aiurea sa imi vina atat de repede,sunt abia ziua 23..of of of...

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Miha74-eu inca mai sper pentru tine,stii bine cum ne tot spunea Laura Ioana:pana nu e rosu mai este speranta,deci capul sus poate este cum a spus doctorul,poate ca ai ovulat mai tarziu de aceea nu s-a pozitivat testul!


Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

toate fetele.Michelle,petele maronii asa devreme pot fi de la implantare,eu am tot timpul inainte de ciclu pete maronii,dar cu 1-2 zile inainte ,nu mai mult.Eu sunt un pic dezamagita ca nu raman ,pt. ca la cele 2 sarcini am ramas de prima data.Dar cred ca stiu care e secretul-nu erau programate si nu ma stresam atata.La mine e a treia luna de incercari ,desi in decembrie nu aveam cum sa raman pt. ca in loc de ovulatie ,m-am pricopsit cu un chist hemoragic.Nici nu vreau sa ma gandesc ce este in sufletul fetelor care incearca luni si ani de zile,daca eu sunt asa dezamagita dupa 3 luni.http://tt.lilypie.com/4bBqp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

yubi-of iti spun eu ce este in sufletul celor care incearca de luni si luni de zile:DEAZAMGIRE,DURERE SI CATE SI MAI CATE.Si eu am ramas din prima la ambele sarcini iar acum nu se mai intampla minunea,luna de luna plang si sufar de nici nu iti pot spune atunci cand vin uratii,pentru ca nu inteleg de ce nu ni se trimite un sufletel sanatos in burtica dupa atat suferinta,pana cand trebuie sa ne mai chinuim atata...Niciodata nu m-am gandit ca nu voi mai ramane din prima asa cum nu m-am gandit ca ceva rau se poate intampla cu bebica din burtica si uite ca viata mi.a demonstrat pentru a nu stiu cata oara ca e CRUDA si NEDREAPTA!

Sufletel scump te asteptam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Buna dimineata!
Am lipsit o perioada de pe forum!Va rog sa ma iertati!dar vin cu vesti bune...sunt gravi!
Stiu ca poate nu e momentul potrivit sa fac un astfel de anunt,sper sa nu se supere nimeni.Sunt f speriata,inca nu ma pot bucura.....
Va pup mult pe toate!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://bd.lilypie.com/5eO4p2.png


http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Musette&year=2008&month=9&day=16&babycount=1

Mergi la inceput