Vara 2008 in Turcia

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

O sa merg si eu la targ! Din cate am vazut pana acum, pe la mai multe agentii, preturile sunt sensibil mai mari decat cele din anii trecuri.
Noi cautam o varianta de all inclusive sistem club, vile sau bungallow-uri, cu multa verdeata in jur. Dar sunt numai cateva cluburi de felul asta in Antalya sau Belek.
Am gasit Papillon Belvil in Belek sau Voyage Sergun Select in Side.
A fost cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu am fost la Belvil si m-as mai duce oricand, bani sa am .
E super si merita. Daca vrei amanunte..intreaba ce vrei sa stii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angelinne spune:

Eu am fost anul trecut la IC SANTAI e ff frumos, conditii deosebite mi-a placut f mult ...am si multe poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaluca spune:

buna sunt noua pe forum. noi plecam la royal wings pe 25 mai. mai pleaca cineva atunci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaluca spune:

la RW NOI AM LUAT LA INCEPUTUL LUI MARTIE. CINE ASTEAPTA TARGUL NU STIU DACA VA MAI GASI CEVA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CornelB spune:

quote:
Originally posted by danutz

O sa merg si eu la targ! Din cate am vazut pana acum, pe la mai multe agentii, preturile sunt sensibil mai mari decat cele din anii trecuri.
Noi cautam o varianta de all inclusive sistem club, vile sau bungallow-uri, cu multa verdeata in jur. Dar sunt numai cateva cluburi de felul asta in Antalya sau Belek.
Am gasit Papillon Belvil in Belek sau Voyage Sergun Select in Side.
A fost cineva?



Papillon Belvill - http://supereva.ro/am-fost-acolo.php?id=11, foarte potrivit si frumos, ca - spun eu - TOATE "papilloanele" din Antalya

Voyage Sorgun - http://supereva.ro/am-fost-acolo.php?id=73

suplimentar, IC Green Palace - http://supereva.ro/am-fost-acolo.php?id=15

sunt MULTE asemenea locuri precum vrei tu in Antalya.
O alegere inspirata si vacanta placuta, pentru cand va fi, tuturor...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

Ajutor...va rog..

Dupa ce am studiat cele aproape 80 de pagini de impresii, pe dc, legat de Turcia, am hotarat sa vom alege Royal Wings, 7 zile, incepand cu 20 septembrie (cand voi termina sesiunea de examene).

AM si eu cateva intrebari

1. care ar fi "combinatia" cea mai avantajoasa dpdv financiar pt. 2 adulti+ 1 copil de 5 ani juma+ 1 bucata soacra - caci ajung la concluzia ca un "family" e mai scump decat 1 double+ 1 single..iar eu cu soacra in pat nu vreau sa dorm:)

2. fetele care au mai gasit bilete la Royal Wings...vreau si eu agentia..va rog mult..caci vad ca-s epuizate..cam peste tot ..chiar si pt. septembrie(si ieri am sunat la vreo 5 agentii)

3. dupa 20 septembrie - cum e vremea/apa...??!! nu-i prea rece?

Multumesc tare mult,
Mama_lui_alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

mama_lui_alex,
am luat si eu bilete pt Royal Wings.
M-a ajutat o prietena care lucreaza la Geographic Travel.Daca vrei sa o contactezi intra pe site-ul lor si trimite-i un email (o cheama Mihaela).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama_lui_alex spune:

quote:
Originally posted by Elag

mama_lui_alex,
am luat si eu bilete pt Royal Wings.
M-a ajutat o prietena care lucreaza la Geographic Travel.Daca vrei sa o contactezi intra pe site-ul lor si trimite-i un email (o cheama Mihaela).




Scumpa mea, multumesc tare mult. Nu am gasit vreo adresa "dedicata" Mihaelei, asa ca am transmis un meil pe "office" (era singurul afisat pe site)..si am vazut ca pe site nu aveau nici o oferta concreta...asa ca astept un raspuns de la ei...si daca nu-mi raspund, ii sun peste cateva ore..:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-oana spune:

noi am renuntat la RW, am schimbat cu Papillon Belvil.
cred ca este super si la RW si la Ela, dar am cautat un hotel care sa nu arate a bloc si care sa aiba verdeata en gross.
nu stiu dk serviciile de la Belvil sunt in top, dar noi am fost anul trecut la ayscha si am fost foarte multumiti.

dk are cineva nevoie de agentia de la care am luat bilete, sa-mi spuna.

la belvil costa asa:
2 adulti+ 2 copii (peste 2 ani amandoi) = 3098 eur, 10 zile, avion , taxe incluse

reducerea este inclusa (10%) pt ca vom plati avansul pana la jumatatea lunii aprilie.

succese,

Mergi la inceput