Nasaterea lui Bibi(minune Dumnezeiasca)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

LaLa, am citit cu sufletul la gura povestea voastra. Sa-ti traiasca minunea mica si sa va aduca numai bucurii!

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Niste luptatori sunteti toti! Felicitari si numai bine pentru mai departe!

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicoasa spune:

Lala sa-ti traiasca printesa si sa va bucurati de ea, foarte impresionanta povestea nasterii, nu am putut sa ma abtin sa nu plang.
sa va dea D-ZEU putere in continuare sa cresteti pe bb si numai bucurii sa aveti din partea ei.


poze cu bebe Vlad Stefan


Monicoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mussara2000 spune:

Lala fara cuvinte am ramas. Esti o mama de nota 10+++++++++++, ai luptat tu si ai transmis si ingerasului tau putere sa fie bine.
Felicitari inca o data pentru printesa pe care o ai sa dea Domnul sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea.

AVEM 35 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

multumim de aprecieri fetelor...va doresc multa sanatate voua si copiilor vostrii...ca am invatat ca sanatatea este cea mai importanta.daca ai sanatate...esti bogat

Cea mai optimista mamica!
LauradeBianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Pitica mea
Atat are Bibi
poze burtik
poze cununie & nunta
Lucky
camera lui bibi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Este o poveste pe care am mai citit-o si m-am infiorat, parcurgand in viteza scrisul sa vad ca este totul in regula intr-un final! Este!
Felicitari pentru curaj mami si Bibi! Sper ca nimic nu vi se va mai parea greu acum, in lupta de a avea o viata frumoasa!

Ema cu bebe Milan(07.02.2008)

Mergi la inceput