Timisoara, Impreuna! ( 76 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Draga Maria ma bucur ca te hranesti bine,ai nevoie de asta si mai mult te si ingrijesti cu magneziu,macar esti constienta ca nu te poti lasa de izbeliste,ma bucur si te admir mult ca ai putere,bine ca ai acolo oameni pe care sa te bazezi la greu si care sa te ajute,conteaza asta mult in momentele grele prin care treci.
Da Lormi am fost la Burger King,ne place mai mult acolo ca la McDonalds.
Restul gagicilor sunt la plimbare precis, Silvana s-a decis sotul sau ati lasat-o balta,eu cu Ikea m-am cam lamurit,ce e in oferta in catalog sunt rafurile goale,noi am fost vineri si nu am gasit ce am vrut sa luam.
Lore ai mai continuat prajitura sau ai si papat-o deja .
Pe unde umbla Katik ca azi nu a dat pe la noi pe site?

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

v-am citit tot pe diagonala ca ieri si in viteza.
Doris facea misto de mine ieri ca nu ma recunoaste, pe camera web asa schimba sunt la fata.
am zis ca marti cand vine al meu o sa il astept in gara cu pancarda
nu va faceti griji ca nu ma simt deloc singura. el lucreaza in schimburi si pana acuma oricum nu avea ce sa faca aici...cel mai ok a fost ca in caz de nevoie el sa 'pregateasca' totul acasa.
in plus, de o persoana (si femeie) mai usor am gasit loc in spital sa dorm decat pentru doua persoane.
apoi, pana in momentele astea (si nici chiar acum) situatia nu era deloc stabila incat sa se puna pe drum 8 ore timp in care noi puteam ajunge 'la pachet' acasa in orice moment...
am intors problema cu el pe toate partile fiti linistite, vorbim de zeci de ori pe zi. cum i-am zis si lui, daca nu era langa mine nu ajungeam pana aici, no way!
am rezolvat si la lucru si cat v-a fi nevoie sa rezolvam problema, pot ramane. ce v-a urma vom vedea!





www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetle!
doar doua cuvinte acum, nu am acces la calc deocamdata, vedem deseara sau miine mai sigur!
mariaa, te pup, sa ai grija de tine! ma bucur ca s-a schimbat putin "tonalitatea vocii" tale!!!!
va pup pe toate, ne vedem dimineata la cafea!
n-am patit nimik doar ca acum nu am timp deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Maria ma bucur ca macar moral esti mai bine.
Fetelor am nevoie urgent sa aflu o adresa de la un planning?Aveti idee de unul?nu conteaza in ce zona......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Deya, pe strada Romulus, chiar colt cu Brancoveanu e cabinetul dr. Luca. sau la spitalul Bega, dansa e pe planing.


www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

mariaa multumesc....ce faci esti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

oarecum. ma duc sa maninc ceva de seara si apoi la somn.
daca pot intru si maine. sa aveti o saptamana buna.
de fapt sa avem o saptamana (mult) mai buna!!!




www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Netul asta de kkt.
V-am citit , acum va salut si va pup , ca nu mai am nerv sa incerc cu asta acum
la toate



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

maria sa ai grija de tine
aida sper sa mearga netu maine mai bine.
celelate unde sunteti?pregatiri pentru ziua de luni?
v-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

salutareeee.

maria te tzuc, merci de mesaje, mai baga si maine ca asa stau si eu linistita.

beeei nush ce faceti fiecare, incerc si io sa aflu acuma, o sa va citesc din urma. noi ajuns azi la destinatia finala, in austria, intr-o statiune cu un nume de juma de km. e foooarte frumos doar ca ploo :)) si cum altfel ca doar plec si io odata-n viata la ski cu catzl si purcel :)

cazarea betooon, loc de joaca de kupii, un subsol intreg de fapt cu o mie si una de vagauniz pe unde se pot juca si de unde nu pot iesi decit daca te duci sa-i iei. oricum edi s-a adaptat foaarte repede. e acolo si acu joaca biliard :). asa ca eu sus in hol la o bere si cu voi bineinteles. am mincat ca porcii si dupaia am fost la plimbare. este un ozon aici de depa juma de ora de plimbare am hotarat sa ma intorc ca parca bausem o cafea. io cu "fumurile" mele era sa mor la asa aer curat. o iau treptat :)))
in rest...e nebunie. am fost pe partii sa vedem starea zapezii. e cam apoasa la baza dar sus e buna. mergem maine si pe edi il bagam la scoala de ski. noi om hoinari fiecare pe partia lui. cos viseaza una de jde km si eu am zis c-o iau mai moale...nu de alta da ii frate de pozat si am de gand s-o fac :)

ma duc sa va cetesc in timp ce trag de berea asta.

mua mua.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput