Timisoara, Impreuna! ( 76 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Beeei, neatza dulcilor. Am ajuns cu bine la viena.
Noi am facut oki, suntem la masa, am prins si umpic de net. acu plecam inspre statiune. S-au anuntat ninsori de ninsori.
In rest toate bune. Voi oke?

Doooriiiss, pm te rog cu detalii despre maria.

Pupici la toata lumea, tineti pumnii sa "innotam cu bine" printre nameti, trimitem poze :))




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bey, Anda, sa ai ninsoare multa si faina ca-n povesti, sa-mi aduci si mie un bulgare la pachet...ti-am trimis PM.
Edi? fericit?
Sa faci poze...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Anda distraxie maxima la bulgareala.
Si eu vreau sa vad multe....

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Anda distractie maxima si pupici lu Edisake si voua

Claudia eu ziceam sa dea Silvana ignore la dulciurile si mancarurile care le scrieti voi pe aici

Of , ca Emma iar a facut un inceput de criza de isterie. Problema e ca e ca o bomba cu ceas , nu stii de la ce explodeaza. bang]
Imi e asa mila de ea ... de noi e cam plictisita , aceleasi jocuri , aceeasi distractie



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mai Aido ce mi-ai facuto :unde dai si unde crapa nu?Adica sa dea la noi ignore,nu?hai ca nu ne suparam,numai sa nu va suparati voi pe noi .
Sa stii ca si cu Andi am avut probleme mari,am fost chiar si la psiholog de copii ca facea crize de isterie,mai rau era la mancare unde arunca tot din farfurie,refuza sa mance,acu de 1 an de cand e la gradi e mai linistit dar tot il mai apuca de ii tuna si fulgera tot,eu ii dau de 1 an niste bilute homeopatice Zapelin se numesc,ii dau zilnic,mi-a adus mama si Romergan dar inca nu i-am dat,am probleme cu el si cu somnul si cu mancatul si e ft agitat,dar eu pun asta pe seama plictiselii,cum spui si tu de Emma,mi-e mila ca nu isi gaseste niciodata ocupatie,numai ma bazaie pe mine sa ma joc cu el,dar eu ma joc si el pleaca de acolo,nu are stare sa stea sa ne jucam impreuna niciodata,cand imprastie lego,cand masinutele,cand indienii,cand deschide pc,cand tv,cand dvd,etc dar nu sta mai mult de 5 min la nimic si nici la gradi nu ii place,zilnic imi face circ ca nu vrea si cand vine acasa vine cu niste nervi de tranteste tot cum intra pe usa,cumva sa ma pedepseasca ca l-am trimis acolo,mi-e greu sa il vad asa tot timpul si ma indispune si pe mine.
Anda wie gehts! doar esti pe taram germanic,super distractie sa aveti parte.
Azi numai gatesc nimic dar mergem la Burger King .
la toate.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

No fetilii va doresc duminica placuta cu muuuuult soare.
Noi c-am intr-o ora ne roim la socra-mea,mergem la masa la ea dupa care merg sa-mi fac Pensia Privata si apoi cred ca dam o raita la Mall cu Clau.
-ici

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

eu mai citesc pe aici mai mult pierd vremea.mai stiti ceva de maria?va rog sa imi dati si mie de stire.va pup
doris multumesc ca m-ai adugaut in lista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Aida, o sa dau ignore ... promit
Laura, nu am unde pleca fara masina, aici distantele sunt mari si fara masina nu te poti deplasa. Eu pot conduce doar cu insotitor pentru ca inca nu am sustinut examenul practic ... asa ca daca vreau sa merg undeva depind de sot
Claudia ce bine zici se potriveste si la mine ca o manusa si sufar ingrozitor de chestia asta:
Hai ma Aido ca nu pot sa dai tot timpul ignore,mai ales de noi (eu si Silvana)care suntem departe de casa,de prietene,de parinti,neamuri si suntem cumva legate de sot,nu poti sa te iei de una singura sa te duci undeva tot timpul,voi pe acolo mai vb cu vreo vecina,prietena,sora,verisoara,etc,dar noi... ce ne facem,daca eram la tm nu sufeream deloc din cauza asta ca aveam cu cine sa ies la plimbare cu copiii,dar aici,stau toata ziulica copiii astia numai cu ochii in tv,pc,cum spui tu de Emma ca prin curte se joaca,stii ca e fericit copilul tau,dar eu nu ii vad pe ai mei deloc fericiti,daca unul zice una (adica eu) si sotul alta tot timpul,mai ales cand vrem sa organizam ceva.
Anda, distractie faina, zapada nu vreau ca am si eu, vreau sa vad niste poze

M-am gandit ca daca nu vrea sotu sa mergem in Chicago, il duc la Ikea la cheltuit de bani, imi trebuie o canapea pentru living ... sa vad ce alege ... Chicago sau Ikea

Silvana si Paul


Poze cu noi
www.onetruemedia.com/shared?p=49637cc8cc6e5649623278&" target="_blank">Craciun 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

Salutare gagix!Ce faceti?A-ti iesit la o plimbarica pe timpul asta frumos?Eu sunt bine,am inceput tratamentul,pana acum e OK.
Anda distractie placuta si vreme faina in concediu!Si mie mi-ar place tare mult sa vad Austria ,am vrut anul asta de sarbatori sa mergem dar s-a nimerit ca trebuia sa mergem la cumnata in IT.Poate anul viitor de sarbatori!Cu prima ocazie ,cand poti, sa ne pui si ceva de acolo!
Silvana pana la urma ce a decis sotul tau Chicago sau Ikea ?
Katik ce fac gorobetii?Ai reusit sa te odihnesti si tu putin?
Claudia a-ti fost la Burger King?
Lore ai facut ceva papa bun?Laura ce face?
Laurelu multzam de reteta ,tre sa imi iau ingridientele si o sa-mi fac.Am mancat la cumnata mea in IT si mi-a placut fff mult.Voi sunteti bine?
Doris tu nu mai zici nimik?
Aida matza ce face ?S-a mai calmat ?
Mariaa multi , calde si multa forta!
Ana mai scoate nasul dintre hartoage si mai scrie si tu ceva aci'!
Deya,Danitin voi ce mai faceti ?
Daca mai are cineva vesti de la Mariaa , va rog sa-mi scrieti si mie pe PM.Na, ca m-am lungit la scris. Eu va pup pe toate si va doresc o seara(zi) placuta in continuare ca tre' sa ma duc la scarbici .
Pupici la toata gashka !

Lormi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

alo, alo, n-ati vazut un cal maro?!
am venit la net. azi am stat vreo 6 ore la ATI. stare generala potrivita. nici ca ieri, nici mai rau. am reusit sa inteleg ceva mai multe si sa 'mancam' gratar si cirba si salate...adica ce am mancat eu la pranz si i-am detaliat cum erau...asta era obiceiul ei, de cand cu regimul..imi cerea detalii despre potol...am inteels asta asa ca m-am executat.
alta grija ce am inteles-o, de ce nu are pijama, sa-i aduc pijama...no da-i si explica...inca nu-i voie, etc...
parti bune: nu s-a pierdut nimic neurologic, i-am zis sa ridice picioarele, pe rand evident si sa ma stranga de degete si a reactionat ca si inainte de 'eveniment'.
suporta foarte greu tubul de respirat insa i-am explicat ca fara ala nu se poate pentru moment.
ce sa mai zic. nici nu stiu.
de mine nu va faceti griji, maninc binisor, e un potol aici frate...sa poti duce numa...niste gratare cat 'china' de mari. ma dor picioarele de mor, ligamentele in spate de la pozitia deasupra patului.
deseara o sa intru la farmacie si-mi iau niste magneziu sa mai prind ceva puteri.
ma duc sa va citesc din urma.






www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput