Clubul mamicilor de fetite BIANCA (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Neata mamici si viitoare mamici de Bianca!
Va pup pe toate!
Greta abia astept sa vad pozele cu fetita ta si sa ne povestesti povestea nasterii printesei taleMulta sanatate fetitei tale si voi sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de lucruri bune si frumoase alaturi de ea.

poze
BIANCA ANTONIA
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

ADRYANA mersi,sa dea DD sa reusiti si voi cat mai curand sa aveti casa voastra,sa stai cu socrii nu-i o veselie
ELLA multumesc deasemenea te cred ca abia astepti ziua cea mare
GRETA inca odata felicitarii pentru Mara Bianca,am vazut ca tati nu mai poate de bucurie,e asa mandru de printesa lui,cred ca va fi rasfatata foc bubulina.Cand ai timp asteptam pozicile si sa ne spui cum a decurs nasterea
LALA e dragalasa foc Biencuta ta,sa cresteti mari
Noi suntem ok oarecum,ma tot ia ameteala si trebuie sa fiu atenta mereu,bebe are show mereu se tot intinde prin burtica.
33+Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

va salut si eu, fetelor, ma bucur sa aud de bine de bebei, si la noi e bine, dupa un episod de frica azi...sa va povestesc:
azi mi s-a facut rau, dar rau tare, iar eu care n-am avut nimic in sarcina asta, am zis ca gata, asta este, nasc....nu mai puteam de durere de burta...dar ma durea burta asa, cum sa-ti explic, ca niste crampe la stomac...mana pe telefon, si o intreb pe mama : auzi? cum trebuie sa doara? si mama: pai, mijlocul, pe jos, pe sus, pe peste tot...dar pe mine nu ma durea decat burta...m-a luat cu voma, apoi m-a taiat la buda, nu mai stiam, eram cand cu capu, cand cu curu in veceu..intr-un final, dupa 3 sferturi de ora de stat in baie m-am linistit...nu stiu ce-a fost...????
Va pupic

Adriana S.
AMR maxim 3 saptamani
-37 sapt BIANCA
de toate
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Helau!
Ce faceti?Eu am fost azi la medic sa-mi vad printesa, are 2.850 kg si e bine, asteptam sa ne vina si noua sorocul.Acum cred ca face gimnastica, e foarte activa
Va pup!

poze
BIANCA ANTONIA
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greta4you spune:

...buna fetelor...

..in sfarsit suntem ACASA......
...am intrat doar sa va spun ca suntem bine ,sanatoase...
nu pot sa stau mult pentru ca sunt franta de oboseala ...vreau doar sa va spun ca ...trebuie sa aveti curaj...ma asteptam sa mult mai greu si m-am inselat....asa ca...sa auzim doar de bine...revin cat de repede...
....va pup pe toate ...si nu doar eu...si Mara...

AMR cand o veni sorocul....
Cristina 40+ si bebe Mara Bianca

Eu...in asteptarea ingerasului

Inainte de sarcina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Greta bina ai venit acasa, cred ca esti

poze
BIANCA ANTONIA
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

ella, ma bucur ca sunteti bine, si se vede ca esti happy, de altfel, cum sa nu fii daca bebita ta draga este bine si activa? Orice mamica este fericita cand puiul ei este bine, nu?
greta, bine ati venit acasa, stai linistita, stim ca acum timpul tau e dedicat Biancai, si asa si trebuie, nu-ti fa probleme, noi stim sa asteptam cuminti poze si povestea nasterii.. si te mai pup odata pentru incurajarile ca cica "ma asteptam sa fie mai greu, dra nu a fost asa...trebuie sa aveti curaj"
Pup toate fetele , ca tare imi sunteti dragi..

Adriana S.
AMR maxim 3 saptamani
-37 sapt BIANCA
de toate
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Neata!Ce faceti ?
Am intrat sa va salut si sa va
Adryana poate ajung la vara prin Constanta si mi-ar placea sa ne cunoastem personal, mai ales ca vom avea si Biencutele cu noi, ce zici?
Si prin Cluj poate ajung , ce zici Greta?
Noi suntem genul de oameni care ne place ca in concediu sa facem un tur al tarii ca sa zic asa, nu stam foate mult in acelasi loc, cine stie?Mi-ar placea sa ne cunoastem si personal.
Va

poze
BIANCA ANTONIA
36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adryana_4u spune:

Ella, cu cea mai mare placere, draga mea, si eu as vrea din suflet sa ne cunoastem, asa s-ar crea o legatura mult mai stransa decat doar scriind pe net, nu?
Ma consider o norocoasa ca stau in Constanta, pentru ca aici macar vara, vine lumea din tara, si oriunde mi-as face prieteni, am o sansa sa-i re/intalnesc.
Asa ca va astept pe toate, sa ne cunoastem, si se cunoasca si puiutele noastre.

Adriana S.
AMR maxim 3 saptamani
-37 sapt BIANCA
de toate
bebe evolueaza
www.flickr.com/photos/adryana_4u/1468720937/in/photostream/" target="_blank">Bianca-22sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Helau!
Ce liniste pe aici, da' ce faceti mai viitoare mamici?
Am intrat sa va salut, caci nu prea mai am noutati, doar ca biancuta mea se misca mult si mie-mi face mare placere

poze
BIANCA ANTONIA
36+

Mergi la inceput