FIV157

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

CRIS86 eu am facut histeroscopia la Giulesti cu dr.Marinescu si dr.Codreanu,cred ca ai mai citit pe aici dansul nu face anestezie.Deci a fost o durere suportabila pt mine personal,acum depinde de fiecare organism cum suporta durerea.M-a durut ceva pana a bagat camera caci aveam o sinechie dar dupa a fost ok,eu eram suspecta ca as avea fibrom dar slava domnului nu am avut.
32+Bianca Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

crisulici incep si eu ce am inceput de atita timpcam greu cu gemeni din 4 embrionasi criogenati (ca am vrut sa zic puiutii pusi la congelat sau la racoare..dar asa suunaaa)..dar ma stii? de asemenea crisulici,iti doresc si tie la fel sa se lase daca nu cu gemeni,cu cite un bebe la fiecare...
PS.si pe mine histeroscopia mi-a facut-o fara anestezie...a durut suportabil(un pic mai mult)pina a introdus camera...am avut dupa,cit timp s-a uitat dr.in cavitate,dureri ca atunci cind iti vine cm...imediat dupa ce a retras camera,mi-a trecut orice unda de durere...si toata operatiunea a tinut cam 10 minute
cristal1995

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismari spune:

Multumesc din suflet de primire ZOZOUNACHI.Esti o dulce!BOO,multumesc pt.informatiile pe care mi le-ai oferit! Iti doresc o sarcina usoara .FELICITARI!!!!! BOO,de Giulesti nici nu vreau sa aud,nu stiu cum e acolo,ce conditii sunt,dar am auzit acum cateva zile un lucru f.f.uratdespre ei.Luni am fost la dr.mea,vorbind cu ea a venit o alta dr.care era suparata.Dar,sa spun exact ce a zis:"Draga e posibil asa ceva?Dr.a intrbat de ce??Uite o prietena dea mea care a facut FIV la Giulesti a pierdut sarcina la 20 saptamani.Motivul:ea avea o grupa,sotul o alta grupa si ovulul pe care lla primit era dintr-o alta grupa.Deci organismul nu a putut tine bb.''NU stiu cat o sa va ajute aceasta intamplare f.trista,dar eu am considerat ca trebuie sa stiti.Aveti grija,in special fetele care primesc ovul!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Fetelor va multumesc c asunteti langa mine si va multumesc pentru sfaturi.Asa am sa fac maine ma duc iara la doctor si daca ma plimba termin cu el si cu clinica lui.Va pup si va iubesc


zouzounaki sa nu razi de mine fami tu listuta ca eu nu stiu ce sa zic te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

zouzounaki nu stiu ce sa intreb credema nu am-i mai merge capul de loc.Of Doamne ajutane si pe noi !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crismari spune:

Scuze ZOUZOUNAKI!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Iepurila uite cum ajungi la manastirea Ghighiu la intrarea in Ploiesti la postul de control(Peco) faci dreapta mergi aproximativ 100m si ajungi la sensul girator unde faci dreapta,la 1 km pe partea dreapta se vede manastirea Gighiu.Te rog sa-mi spui daca nu ai inteles! te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

fetelor sa o ajutam plss pe mihaele cu listuta...eu nu am facut niciodata listuta...dar am sa incerc acum:
-sa ai la tine toate analizele si sa le revezi azi(ale tale si ale sotului)..sa stii FSH-ul,LH-ul
-ultimul cm
-care este cauza infertilitatii
..va rugam sa veniti cu idei plsss ca este urgent..pupici
mihaele,la voi este infertilitate inexplicabila,sau care este exact cauza?


"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.snowjoke.com/viewer.php?id=52333" target="_blank">LA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Aly,acum mi-am adus amite UPS
Cris,Zouzo,eu suport durerile da la ultima puctie pe viu nu stiu de ce m-a durut rau de tot si am ramas putin marcata
Mihaela,tu ce vrei sa afli de la doctorul tau?

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

zouzounaki multumesc din suflet am un dosar cu analizele mele si ale sotului sunt bune toate mereu al car dupa mine cand merg la doctor.Cauza mea este ca nu mai am trompe FIV este singura mea sansa te pup si multumesc frumos.

Mergi la inceput