*Mamici de Ianuarie - Februarie 2008 (118)*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

fetelor imaginativa ce stare am avut ieri, si am fost mai mult dezamagita dar trce stiti voi cum este.

Acum cred ca incerc si e sa ma clc ca a inceput lumea pe aici sa cam doarma si nu-mi place sa deranjez, va pupic pe toate si daca maine pot sa ma conectez cu laptopul meu va trimit poze de bubulina

Louiza mamica de Yasmin - Elena
mai avem putin

www.flickr.com/photos/10161776@N07/sets/" target="_blank">poze graviduta, nunta, luna de miere, Sighisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Hehehehe! 2 in 1 si cu balsam? :))

Deci asteptam atunci pe sambata, poate-poate Rares vrea sa iasa! Vineri seara ne bagam cu niste pampoane rosii! Adica d-astea

Nu, nu, eu inca n-am intrat in prelungiri... mai am putin. Ma semnez inca cu 39. Dar pana duminica. Ca de luni, schimbam si noi foaia. Da' bine ca avem laptop nou, macar sunt relaxata ca am fost rasfatata la greu!

Eu am pierdut mesajul tau legat de tatal tau, nu stiam ca s-a intamplat ceva. Dar bine ca vestile sunt bune spre excelent si totul evolueaza spre vindecare.

Cat despre albume... Monica Matz, acum am reusit sa vad albumul facut de tine. Problema pe care o am eu este ca nu poti interveni in el, sa pui pauza, sa dai inainte, inapoi etc. Adica nu ai niciun control. Iar albumul celeilalte Monica, si anume Doc, nici nu l-am vazut.

Hic, eu cu cine votez, daca deschidem poll??


quote:
Originally posted by cati_magureanu
Si noi tot 2 in 1...deja suna a deja vu, nu?

M-a mai chemat sambata, la inca o monitorizare si, daca tot nimic, luni seara, la ora 8, ma infiintez la spital pentru declansarea nasterii...

Vad ca si Cretzulina a intrat in prelungiri ...Apropo, sa-ti traiasca noul laptop, cretzu'!

Irinouka si NataliaS, pup fetele si multumesc de intrebare! Vesti de-acasa...sunt ceva mai bune..Tata e mai bine, isi misca mainile si picioarele (ceea ce este excelent), mananca (au inceput sa-i dea cate o supita, iaurt..), vorbeste mai greu (da' vorbeste)..il doare capul in schimb...nah..are gaura acolo!
Doamne ajuta! sa speram ca va fi bine in final! Am inteles ca daca merge bine totul, intr-o saptamana il externeaza...Cam astea ar fi vestile de acasa...

Matzisor, mie imi place foarte mult albumul...
De asemenea, imi place si cel facut de Monica-Doc, la fel de mult...Nu stiu cum o sa facem..pentru ca sunt stiluri diferite si frumoase amandoua..pe bune..eu nu-s in stare sa aleg...
Pana la urma va trebui sa ramana unul...zic eu...Cred ca o sa deschidem un poll pe contul zuzelor sa votam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Hello... Acum m-am trezit si eu... Nu am vesti de la jelimoni... Sper sa fie totul bine cu ei!!!

Louiza, felicitari inca o data!!!. Da, da, da! Sa ne pui si noua poze cu fetitsa ta cea grasuna! Hihi!

Maine ma duc la echo... Sper sa fie ok totul cu bebe ...

38+

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/" target="_blank">Pozici

AMR 12 ZILE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


louiza te pupam si abia asteptam sa vedem pozuci cu fetita cea grasuna!!



40+ EVA MARIA
AMR .. CAND VA VREA BITZI SA IASA!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
Am ajuns la termen dar nu prea vreau sa ies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

nour, din datele tale am dosr DPN-ul, 29.01.2008
da-mi si data nasterii si pe cea a ultimei menstruatii, te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

La 11 si 15 pe Pro e CSI, iar la 1 pe AXN Crime, alt CSI. Pana atunci, o sa-mi copiez cei 14,7 giga de muzica din laptop-ul vechi. Ca restul fisierelor le-am luat deja. Astept sa imi vina si portofoliul de poze personale. Si m-am aranjat.

Daca incepe cineva o nastere mica, va rog sa nu stati pe ganduri... Aici sunt, pe baricade!

Hai somn usor si drumuri putine la toaleta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


zuzici ..

nu-mi vine sa cred ca am ajuns aproape la 41 de saptamani .. si eu care imi faceam griji ca iese in 2007 ..

maine am zi de facut "mumoasa" .. nu ca n-as fi .. . dupa pranz o sa ma epilez cu aparatul caci oricum nu e crescut mai deloc .. pe ici pe colo cate un fir. pe la doamna fofo cred ca voi da usor cu lama desi si acolo tot asa este .. fff rar. apoi ma voi spala pe cap, imi voi pune o masca pentru fata. voi verifica din nou bagajul de spital si voi dormi .. sau cel putin voi incerca!

zuzici .. .. ce, cum si cat sa mananc maine? sa beau apa multa? nu stiu exact .. spuneti-mi si mie, pls .. eu ma voi interna vineri, undeva pe la ora 14 .. oricum, nu cred ca voi scapa de clisma .. yakk ..

inca nu am morcovu' dar parca vad ca maine seara ma apuca bataiala de frica si emotii .. mai devreme am simtit ceva miscari suspecte pi jos .. bebe parca batea in colul meu .. simteam asa ca niste furnicaturi .. dar nici urma de contractii!

mai e asa de putin ...

40+ EVA MARIA
AMR .. CAND VA VREA BITZI SA IASA!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
Am ajuns la termen dar nu prea vreau sa ies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaH spune:

louiza felicitari, pupam grasunica si mamica

33+ si fetele Maria si Ioana 6 ani
Toate bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



sper sa mearga maine si vineri netul caci altfel voi turba de-a dreptul ..

si daca nu va merge .. va voi bombarda cu sms-uri sau cu telefoane!! aviz zuzelor pereche ..



40+ EVA MARIA
AMR .. CAND VA VREA BITZI SA IASA!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
Am ajuns la termen dar nu prea vreau sa ies

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

Nour, cum sa nu te mai primim?!..ce vorbe-s astea?! Da datele complete la zuzele sefe ca sa te treaca in listuta!

Ellenuta, inteleg ca vineri este ziua cea mare..dar cum ati stabilit, ca nu mai stiu?! inducere sau cezariana? Mie pentru inducere mi-a zis ca, inainte sa ma infiintez la spital, sa mananc ceva foarte usor (o supa, un iaurt.. ceva de genul asta)..ca in caz ca se ajunge, totusi, la cezariana, sa nu fiu full...

(40+)&Matei
AMR ...cine stie?
http://ticker.7910.org/as1cCnF07fD0700MzEyYnwxMjZ6fE1haSBhdmVt.gif
http://www.dropshots.com/CatiM

Mergi la inceput