Lucreaza cineva de acasa?

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

eu fac altceva....sau mai binezis incerc sa fac...
sondaje online
deocamdata e bine..sper spre mai bine
sa nu credeti ca e un castig urias...nop..dar atata timp cat imi petrec cateva ore pe zi in fata calculatorului..e ok.nu e nmic de pierdut...doar de castigat..daca iti dai putin interesul
cine vrea detalii sami trimita e-mail...


Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

Lorellay, surveys? Exista si website-uri in care ajungi la minimul de plata ? Incercasem candva in tineretile mele, dar nu prea mergea. Sau poate te referi ca tu esti cea care conduci aceste sondaje si atunci am inteles eu gresit

Da-mi Pm anyways, sa imi explici.

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)
Suparici de 2 ani
Poze NOI cu...noi:)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorellay

eu fac altceva....sau mai binezis incerc sa fac...
sondaje online
deocamdata e bine..sper spre mai bine
sa nu credeti ca e un castig urias...nop..dar atata timp cat imi petrec cateva ore pe zi in fata calculatorului..e ok.nu e nmic de pierdut...doar de castigat..daca iti dai putin interesul
cine vrea detalii sami trimita e-mail...


Sorana de Diana (10.11.2008) si Codrin (15.02.2005)
Where there's a will there's a way!

www.totsites.com/tot/codrin" target="_blank">[ Codrin]

www.hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do?ownerId=215017846&albumId=292622548" target="_blank">[ Diana]



Sorana, pls... astept si eu un PM .
Sunt interesata de mai multe detalii.



Mami de
Chris (08.08.07) )

si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_b spune:

[quote]citat din mesajul lui lorellay

eu fac altceva....sau mai binezis incerc sa fac...
sondaje online
deocamdata e bine..sper spre mai bine
sa nu credeti ca e un castig urias...nop..dar atata timp cat imi petrec cateva ore pe zi in fata calculatorului..e ok.nu e nmic de pierdut...doar de castigat..daca iti dai putin interesul
cine vrea detalii sami trimita e-mail...



Buna,
M-ar interesa sondajele on-line si pe mine.
Dc poti te rog da-mi mai multe detalii la adresa de mail corinne82ro@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

lorellay, vreau si eu detalii, te rog.
adresa mea de e-mail : f_hanciu@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Lorelay, da-mi si mie detalii pe pm, daca poti...
Noi ne stim de la "cozonacei", acolo citesc constant...

Merci

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmynik spune:

Lorellay, poti sa-mi trimiti si mie mai multe detalii, te rog, pe adresa de mail cosmina_stanciu2007@yahoo.com? Sunt foarte interesata de aceste sondaje, mai ales ca am mai facut cand nu eram insarcinata, insa nu sondaje on-line. As mai face si acum dar nu ma mai pot deplasa ca inainte, de aceea mi-ar prinde foarte bine ceva de lucru la domiciliu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Lorellay ce inseamna ca faci sondaje , poti fii putin mai explicita te rog , multumesc

pana la mai putin de O LUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

eu am lucrat de acasa de la inceput....grafica 2D si 3D, proiectare, etc....doar ca acum nu mai merg imobiliarele si totul merge fff greu din pacate.

o perioada am fost si recrutor de personal pt o firma din strainatate si se castiga super la ei in raport cu munca depusa....dar s-a dus si aia.....

mi-a convenit tot timpul, poate un inconvenient e ca nu socializezi, dar in rest e ok, nu te stresezi ca intarzii, ca e trafic, ca nu sti ce sa pui pe tine, ca nu=ti sta parul bine...dar am avut timp si de familie, si de studiu si cercetare(am un brevet de inventie). e mai usor parca sa faci mai multe daca lucrezi de acasa desi multe lume considera ca nu e un job real, ca e o joaca....si de multe ori cunoscuti de-ai mei mi-au zis ce fain de mine ca fac atatia bani de acasa si nu am niciun stres....

am facut si traduceri, si sondaje(chiar, lorellay merge treaba....eu nu am apucat sa fac niciodata suma minima), si clickuri si altele in tineretile mele


am si eu 1-2 oferte.....mai mult sau mai putin atragatoare...dar nu sunt joburi in sine ci doar modalitati de a face niste banuti de acasa.

violetzyka cum iti merge cu carticele??ai deja mai bine de 1 an de cand ai deschis subiectul
dar celelalte?ati gasit jobul ideal de acasa??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmynik spune:

Buna, Arleena! Spuneai ca ai 1-2 oferte...Ai putea sa-mi dai si mie mai multe detalii la e-mail cosmina_stanciu2007@yahoo.com? Iti multumesc anticipat!

Mergi la inceput