Mamici de Martie-Aprilie 2008(58)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Hello si de la noi!!!!!

Roxanici sunt super pozele si personajele din poze, mai ales Cata......fara suparare....si voi sunteti super......dar cand il vad mic si cu obrajorii aia rosii imi vine sa-l manac......daca-i place de fi-mea si lu fi-mea ii place de el sigur il fac ginere.

Ela tocmai vroiam sa votez sa pui plugusorul lui Miha pe prima pagina.......dar ai fost mai rapida decat pana am citit si am scris

Naty
......si ce daca esti in pijama......mie imi palce cum ai iesit in poze......am revazut si pozele de la nunta si mi-au placut mult....de abia astept sa facem si noi nunta.

Mai stau putin cu voi si dupa aia il iau pe bitu' sa dam zapada dupa masina si sa facem o mica plimbarica ca sa mai luam aer.....si sa facem si noi pozici .Va pupacesc pe toate si va iubesc!!!!!

Mami_papacios.....daca mai dispari asa de nu stim nimic de tine ........te amenint cu o frecaceala cu zapada

IRINA
+25
sufletel

http://www.flickr.com/photos/21646834@N06/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

Ralucutza, ai vazut ce inseamna un plasat la timp? hop si papaciosul pe crengutza... multe!

Kyutzule, sa stii ca si noi am gasit pe Honey ca fiind nume ... si explicatia data era ca inseamna "dulce"...si un prietene de-al nasilor, cand a auzit de nume, a reactionat...Honey? Honey Bunny? si nmi-a placut ca a asociat numele cu ceva dragutz si dulce asa cum ne era si noua planul ! Asa ca maria ta, asa sa-i ramana numele!

Pupe again!

mami_papatot 26+ cu Honey mica

http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Intrebare: Care este cel mai bun exemplu de globalizare?
Raspuns: Moartea printesei Diana!
Intrebare: Cum asa ????
Raspuns: O printesa engleza cu un amant egiptean, are un accident intr-un tunel francez, intr-o masina germana, condusa de un belgian, beat cu wiskey scotian, urmarita fiind indeaproape de paparazzii italieni pe motociclete japoneze. Printesa era tratata de un doctor american cu medicamente braziliene. Si chestia asta iti este trimisa de un roman care foloseste tehnologia lu' Bill Gates iar tu o citesti pe o clona de IBM care folosesc cipuri taivaneze, cu monitor corean, asamblate de muncitori din Banglades intr-o fabrica din Singapore , transportata cu vapoare de indieni, si descarcate de tigani!
( bine inteles ca am editata ca sa scriu asta ca doar sunt gravida nu ?


Am vazut pijamale de Naty si burtik de Iulia. ura !!!!! si mai esti si fromoasa pe deasupra.

Ela si Papacios bine ciripitzi si aruncati cu povestiri in noi.


Bitza sa faci poze numaidecat.

delphin eu incercam sa -ti fac un compliment da vad ca nu mi-a iesit , ehe sa vezi tu de-acu ajutor CIUCIU de la mine si eta na cu dubla dedicatie , dar si parinteste, ca-s mai grasa


Laly aparusi si tu , na ,





Giani ,.... 31+ ca am dovada

AMR 9 saptaminisioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna randunici cu burtici...va pup si va zic un sincer 'LA MULTI ANI' PE 2008...
iata ca am ajuns si eu ,in sfarsit pe crengutza....in primul rand vreau sa va zic ca mi-a fost dor de voi si ca m-am gandit la voi...
nu am apucat sa citesc din urma dar promit ca o sa citesc tot....am de citit nu gluma...chiar daca e vremea geroasa vad ca nu v-a fpst frig sa stati pe crengutza..
acum va las ca vreau sa trec la citit...am sa-mi pun si un pic de muzica ca sa am spor


ramo26+ 25 sapt

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am terminat si eu de papat o nuca de cocos si-am intrat sa vad ce mai faceti.
Mi-am reiinoit masuratorile de la burtica, am 90 de cm, chestia e ca la cm meu, avea pe o parte masuratorile in inci si nu m-am mai uitat pe dos sa vad acolo ce mai scrie, toanta de mine. M-am gandit eu ca nu prea are cum sa fie 30 de cm, da no! Si nu inteleg de ce fac romanii cm in inci
Oricum, eu zic ca stau bine. Diana a fost tare linistita zilele astea, abia daca o simt cateodata si atunci foarte subtil, nu-mi place ca e asa linisita, inainte dadea niste spectacole de numa.

24 cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

tot citesc eu pe aici ca nu-s ce urare a facut Mihutza ... si zic unde frate ca eu nu vaz ... si cand colo, trona pe prima pagina acolo unde-i si este locul ... frumos domne'n-am ce zice ... si cere rasplatit asa plugusor cu pupuri multe si urari de tot ce-i bun!

ela, pupic galeria craviovei pentru Honey mic!

bitzule, am zis si eu sa profit ca e florinelul acasica si sa stau mai mult cu el ... si uite ca s-au dus zilele lui de concediu si acum e la servici ... si mi-e asa de dor de el, ca toata ziua ne prostoleam si o alintam pe Honey mica DIN BURTICA! dar daca e sa se lase cu mai trag cate un chiul din cand in cand! pupici multi si dulci!

clabucel, in sfarsit te-ai intors pe crengutza!

Pupici ca nu mai poci...mor de shale!

editez:


butucicule, pupicei dulci de la povestitor!

roxanicu, asa flacau mumosit mai zic si eu ... zici ca-i cozonacel scos din cuptor!

apropos, eu am vazut ieri la Ikea niste piei de oaie tare pufoase si albe si ma bate un gand ... cred ca am sa iau si eu o piele din asta, sau doua ca nu mi-e clar cat sunt de mari, si il rog pe unchiul meu sa-mi faca un cojocel pufos pentru cand o fi bebe la iarna viitoare ... o croieste aici croitoreasa mea si i-o dau lui sa-l coasa, ca are masina speciala ... strabunicul meu a fost cojocar ...

mami_papatot 26+ cu Honey mica

http://community.webshots.com/user/mami_papatot

Sunt cucoana-n casa mea!

http://bd.lilypie.com/24Mjp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

LA MULTI ANI randunicilor!

mie incep sa-mi cam tremure nadragii ca ne apropiem cu pasi repezi de nastere.

tin sa va informez ca de unde credeam ca o sa ma apuce somnul de revelion imediat dupa 12 noaptea, am reusit de am rezistat pana la 7 dimineata si gugustiucul asta mic la fel..n-a dormit deloc pana nu m-am culcat eu.m-am cam resimtit 2 zile dupa, dar ne-am odihnit si gata.

ieri m-am simtit putin cam rau...aveam niste dureri ca la inceput de ciclu jos acolo, asa ca m-am asezat in patut la tv si nu m-am mai miscat deloc pana am adormit..plus ca simteam ca loveste Raducu foarte jos, ceea ce nu mi s-a mai intamplat pana acum..ma tot rog de el sa stea la mami in burtica pana la termen.

in continuare am contractii..ce sa facem...astept acum sa-mi fac analizele si apoi fuga iar la dr.
fetele care mai au contractii, descrieti si voi putin sa-mi dau si eu seama daca avem la fel sau nu.

m-ati facut curioasa cu masuratorile burtii..asa ca m-am masurat si eu...89 in dreptul buricului si 90-91 un pic mai jos de buric unde este maximul la mine...si maine facem 28 de sapt.
poate reusesc si eu zilele astea sa pun niste poze de pe la sarbatorile astea...ce repede au trecut.

pupicei!

_
27+ cu RADU

Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Elaa saru'mana de onoarea facuta!! si eu sefa draga!

Naty vazut pozele cu pijamalutza... ff dragutz!! adevarul e ca mi-am adus aminte ca si eu am o poza in pijama deci nu esti singura!

Mami papacios, Laly si Ramo bine ati revenit!! ca ne era dor si de voi, ce credeati?

Sovi te asteptam si pe tine sa aterizezi pe crengutza cat de curand!



Mihaela 28+ cu Andra
Pozici
Bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

Pt cine o cunoaste pe Laura Ioana de la Aspirante, am primit urmatorul mesaj de la ea:

"AVEM O FETITA, THEA MARIA. ACUM AM IESIT DIN OPERATIE SI SUNT LA REANIMARE."

Sa ii traiasca bobocelul de fetita. Dumnezeu are grija de oamenii buni, chiar daca mai intarzie cateodata.

_
27+ cu RADU

Pozele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ali_bia spune:

uauuuuuu!!!!!
FELICITARI PT LAURICI recuperare rapida si bebe sanatos si mancacios.


_
Mamica de Bianca si acum de 2
Alexandra Ioana
Alina 25+
Bebe2

Mergi la inceput