CONSTANTA (96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

La Multi Ani!
Va doresc tuturor sanatate si multe realizari in noul an!

Madamsadamy, am pastrat lucrusoarele pentru fetita colegei tale, poate facem cumva sa ne intalnim.

Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

LA MULTI ANI, 2008 !!!!
Multa sanatate , fericire si multe multe impliniri in noul an.
Din cauza starii de sanatate, nu am putut fii activa in noaptea noului an asa ca am stat acasa. Am fost invitati de cumnata mea profa de mate ptr a nu sta singurei in casa. A fost dragutz, de mult nu am mai avut parte de un revelion cu familia si mai ales cu sotul meu langa mine. Foarte incantata a fost nepoata care cred ca ne iubeste tare mult, ...a avut o super reactie.

Poate stabilim o intalnire sus in Tomis sa ne vedem si sa ne aerisim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani !!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

'Neata!
Dragelor afara este jale, ninge/viscoleste de nu se poate da zapada la o parte. A incercat sotul sa faca poteca in fata blocului, dar s-a lasat pagubas, in urma lui zapada se aseza la loc . Acum s-a imbracat gros si aplecat la munca, fara masina, spera sa mearga ceva de la primarie. Pe la 7.30 m-a sunat tata si mi-a spus ca tramvaiele -101- nu circulau, erau blocate liniile. Asa ca...mai bine stam la caldurica cat putem .
O zi buna pe cat se poate si ne lasa ninsoarea!

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

www.youtube.com/watch?v=HFihJ8u56j8&feature=related" target="_blank">colinde cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

LA MULTI ANI!
jaleee.....si sotul meu s-a intors pe jos de la CET ...nu mai circula nimic..
Azi ca o sefa buna ce sunt...am dat liber tuturor......azi stam la caldurica acasa...poate o bataita cu zapada pe mai tarziu...daca se mai potoleste ninsoarea. bibica e extaziata de zapada...e prima pe care o ,,constientizeaza,,.
Lulu,,raman datoare!
O zi calduroasa tuturor!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Am reusit sa vorbesc cu sotul, a ajuns la serviciu, dar a trebuit sa mearga pe jos pana la Far pe b-dul 1 Mai, deoarece in zona Doraly - Billa nu mergea nimic pe pod .
De ajuns a ajuns, acu' sa vad cu ce se intoarce .
Noi aseara am dus-o pe Alex la socrii in Palas, cand auzit ca ninge afara primele cuvinte au fost ca vrea cu sania.

poze si www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi



Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

www.youtube.com/watch?v=HFihJ8u56j8&feature=related" target="_blank">colinde cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Uuufffffff, abia acum am intrat in casa, dupa tura de noapte! Pur si simplu am inotat prin troiene la Agigea in port. Nici vorba sa plecam cu masina si pana la DN drumul a fost un cosmar...ce mai, bine ca am ajuns acasa!

noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Afara e groaznic...mai ales cand iti bate vantul in fata dar cel putin 42 circula,am reusit sa ma intorc de la servici.Ce bine de cei care mai au vacanta...

Si nu m-as plange de singuratate,ci as binecuvanta aceasta stare fertila si de-a dreptul implinitoare pentru fiinte ca mine care nu vor luna de pe cer,ci cerul senin si intreg in priveliste.Constanta Buzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/album/561916228WNiGRH?start=60

Avem si noi poze cu zapada!!!!
David e atat de fericit ca se poate juca cu zapada...nu ii vine sa creada ca ninge atat de frumos (sau furtunos mai bine spus) si ca a avut noroc de zapada!!!
Insa cred ca suntem singurii care ne bucuram de zapda!!!!

Problema este ca in seara asta plecam in Botosani si sper sa avem drum bun fara intarzieri!!!!!!



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani pe 2008.noi ne-am incumetat cu masina dar la victoria am ramas impotmoliti cu tot cu lanturi de am stat 20 minute.nu l-am lasat pe razvan la cresa azi.il duc de luni, asa ca noi stam la caldurica.vroiam sa va intreb unde e farmacia dona pe bd.tomis ca vreau sa cumpar batista bebelusului si pe net nu-mi confirma comanda.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput