Timisoara, Impreuna...editie de Craciun! 3-(72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Super tare Emma

Eu ma mai betivesc putin si merg la culcare ,la 8 da Laura trezirea
Pana termin berea mai astept impresii despre seara de Craciun
pe toata lumea

un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

usor
... ne vedem dimineata la sper



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

lore, ce sa zic: noi am impodobit impreuna bradul, unul (adica fata) punea podoabe/saloane in pom, celalalt le tragea jos si le minca (robi), deci cooperativa munca in zadar, dar am ris cu lacrimi, robi lingindu-si degetele murdare de cioco si jeleu de la saloane
am cintat colinzi, am aprins artificii si cam atit. apoi mers urgent la bucatarie ca era ora mesei pt robi si era circ mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

somn usor ma o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Noapte buna tuturor .
Ne auzim dimineata

un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

puahhh, ce repede ati inchis
noi acum am ajuns, rezumatul maine...am fugit in pat

www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Neata!!!!
Nimeni la cafea?Hai ca fac eu cafea pentru totata lumea si va astept .



un suflet trist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

lore pt



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Isus s-a nascut!

Neatza, Timisoara!

Cum ati petrecut?
Noi ne-am distrat de numa cu intalnirea dintre Ines si Mos.
Anul asta a fost putin altfel, plutea in aer asa un 60% incertitudine...
Una din perle, a fost dupa ce l-a pupat la plecare:
Mami, asta era un om imbracat in Mos, ca sub barba aia creata avea asa, barba marunta ca a lu Tata cand se barbereste...
L-a vrajit, l-a ametit cu poeziile, ala era transpirat saracu, de abia mai respira, dar a avut rabdare...i-a dat 2 saci plni de jucarii, ea super-fericita...

A avut o seara frumoasa, ca-n povesti, a adormit instant, cu jucariile langa pat.
Mie mi-a fost mai greu, sa si filmez, sa fac si poze, ca radu era la lucru, azi suntem toti, mergem la pranz la masa.
Am stat pana la 5 dimineata asa ca Lore, tare bine imi prinde cafeaua ta.
Iaca ce am lucrat eu pana in zori...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007-by Ines

Am uitat sa va zic ca a colindat asa de frumos, a strans plase si plasute cu saloane, portocale, mere si bani...
Ines si-a colindat vecinele, aducandu-le un strop de bucurie in case, si in suflete.
Ma bucur ca prin ce am invatat-o a putut sa aline macar putin suferintele unor batrani bolnavi si singuri, carora nimeni, dar nimeni nu le deschide usa...

Na hai sa mai beau putina cafea, sa ma dezmeticesc...si revin...sa va ascult si voua povestile...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Sa va povestesc cum a fost la noi cu mosul.Au inceput sa apara de pe la 16 cand au venit nasii cu textul ca la ei a venit mosul si a lasat si pentru Laura ceva ,i-a adus un bebe cu toate ca si de Mos Nicolae tot bebe i-a adus,dar poate nasa duce lipsa de inspiratie.Avand in vedere ca mai are vreo 10 bebelusi ......cam aiurea.
Apoi a venit la vecina ,unde Laura a gasit sub brad o papusa.

La 20 vine mosul angajat de mine .Ies afara ii deschid si cand sa luam cadourile din garaj ne dam seama ca nu au loc in sac si mai punem intr-o plasa.Intra mosul ,Laura il tine de mana dar cu ochii pe sac si plasa.Ii canta Mos Craciun (fals dar ce conteaza),apoi ii spune si o poezie si incepe mosul sa scoata cadourile cand ajunge la pitici zice :un pitic,mai un pitic ,mai un pitic,inca un pitic si ii vine sa rada.Laura este fericita a primit tot ce isi dorea.
Dupa ce a plecat mosul ne-a trebuit o ora sa deschidem cadourile ,ne-am jucat putin si apoi am dormit cu ele langa pat.
Eu am deschis o bere ,m-am ametit de la ea si m-am culcat dupa o repriza buna de plans.
Fericit Craciun pentru Laura.

Doris foarte faine pozele cu Ines si montajul la fel .Sa fie sanatoasa si va doresc tot binele din lume.

Maria multumesc pentru urari si tie iti doresc la fel.

La toate va doresc ce este mai bun pe lume si va multumesc pentru tot ,m-ati ajutat sa nu ma simt chiar atat de singura.

un suflet trist

Mergi la inceput