FIV155

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

Blanche eu am facut laparascopie si le-am clipsat.Am deja un fiv nereusit si ma pregatesc pt.al doilea.
Alexandra pe 27 e zi sfanta si trebuie sa fie cu nu Stefanel sau Stefanie.Mult noroc!

s.m.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

wowww ce liniste pe aici...cred ca sinteti pe la bucatarie si gatiti sarmalute si colacei,sau sinteti cu barbatelul la plimbarici pe undeva jucindu-va in zapada...nici eu nu am prea intrat...am fost la cumparaturi sa-l ajut pe Mos Craciun cu cadourile..l-am ajutat si la impachetat si acum totul e gata si astept sa le pun sub bradut...
Blanche parerea mea in legatura cu trompele,este sa nu le scoti...am auzit o teorie care tinde sa fie foarte reala...in momentul in care se scot trompele(cazul meu),organismul si aparatul reproductiv,isi pierde functia de reproducere poate mai mult de 50%..asta nu inseamna ca nu avem ciclu si nu producem ovule...toate isi continua rolul lor,dar mai putin calitativ...poate la mine asta este explicatia,ca dupa 3 fiv-uri,n-am ramas deloc...dupa 5 ani fara trompe..rezultatul a fost la bhch 0...doar a treia oara de 2,12..deci se pare ca s-a mai dezmortit cu hormonii si incepe sa-si aminteasca de fapt care sint functiile lui...asa ca ,cel mai bine este sa le sigilezi..nici decum sa le scoti
Boo,Alina_Alexandrade Craciun intotdeauna se intimpla minuni...minuni pe care le aveti in burtica
si acum in ritm de Sinatra,ma retrag in cuibulet linga sotior...urindu-va o noapte de vis si un weekend cu miros de cozonaci

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor m-am intors. Citesc vesti bune dar si nelipsitele vesti rele.
Antosit, imi pare asa de rau dar te rog nu renunta. Ia o pauza incearca sa-ti revi psihic si mai incearca.
Anca, Ella28, o imbratisare si o imbarbatare si din partea mea. Ancuta mult succes cu adoptia!
Ella72, Bravo fata draga!!!

FELICITARI proaspetelor mamicute Ginger si Delfi!!! Sa va traiasca baiesteii si sa va bucurati de ei.

Va pup pe toate si va doresc multa liniste in suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Azi Z1 deci vb cu Dr meu
Daca nu mai intru va doresc tot ce-mi doresc si mie :BEBEI,SANATATE,FERICIRE SI MAI SI.....

SARBATORI FERICITE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

HEEEEEELP!AJUTA-MA SI PE MINE!
Am plecat in Germania fara lectiile facute. As vrea sa intreb daca se pot face analize cromozomiale, dar nu stiu exact ce sa cer! Analizele cromozomiale sunt totuna cu cele genetice?
In rest, am comandat si ceva Progesteroane sa speram ca si vin, unele luni altele joi. La prima farmacie in care am intrat m-au tratat cu sictirul cu care se trateaza romanii spunandu-mi ca este nu stiu ce lege si nu pot da emdicamente la altii decat nemti. Cand i-am spus ca mi s-a mai luat pe o reteta din Romania din hamburg (eu fiind acum in alt oras!) mi-a spus sa ma duc acolo. Dar dupa ce o sa primesc progesteroanele o sa ma duc sa i le arat doar asa ca sa ii demonstrez nazistului ca se poate. Asa ca fetelor, daca aveti si voi astfel de probleme, tot perseverenta le rezolva.
In rest, vad ca se cam apropie sarbatorile si mai sunt doar cateva fete care sa scape turma.
Voi mai scrie asa ca nu va urez inca toate cele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Zouzou multumesc tare mult!!!!
Sa dea Doamne Doamne ca in 2008 sa ti se indeplineasca dorinta de a tine in brate bebelusul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

kitta cromozomii tin de genetica...probabil altii denumesc altfel aceste analize...daca tin de genetica,sint exact acelasi lucru...ANALIZELE GENETICE: cromozomiale si moleculare (ADN)...iti doresc mult succes in ceea ce faci si sa auzim numai de bine
Blanche

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

fetelor care dintre voi incepe protocolul in ianuarie? sint si fete de decembrie-ianuarie?dar de ianuarie-februarie?

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...
www.youtube.com/watch?v=zSdZxcVnGhM&feature=related" target="_blank">COLINDA
www.youtube.com/watch?v=Z6X6p7DyfqM&feature=related" target="_blank">NOAPTE DE CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Zouzou: eu ar trebui sa incep in ianuarie,daca totul va fi bine la eco din data de 10.

Sarbatori fericite tuturor!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Zouzou iubita si ar trebui sa incep tratamentul in ianuarie.Zouzou eu vreau sa ma duc in ziua de Craciun la Sfantul Spiridon si ma rog si pentru tine si pentru toate fetele.

Rubia te rog frumos daca vb cu domnul Doctor spunemi si mie ce ti-a zis tie mie mi-a zis sa al sun pe 7 ianuarie te pup

Fetelor va pup si va doresc din tot sufletul BEBEI SANATOSI SANATATE SI TOT BINELE DIN LUME SARBATORI FERICITE

Mergi la inceput