Timisoara,Impreuna...editie de Craciun! 2-(71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara...

Ce faceti Doamnelor? prin bucatarii, ai? mamaaa da ce miroase a cozonaci si a bunatati...
Mai scoateti nasul din oale si haideti la o pauza de cafea...

Laura, si tu ai o minunatie de fetita...si tie sa-ti traisca...
Ce bine ca ai liber, sa stai cu noi...
Fain ca ai vandut masina, ai carnet?

Aida, nu a slabit mama, e cat un tanc, poate in poze, eu stiu, adevaraul este ca s-a lungit mult, acum in 29 dec, va avea 5 ani jumate fix.
De aceea v-am pus pozele, sa vedeti un copil fericit, pai daca ieri era asa, ce-o fi luni? cand vine Mosul? offf, mi-e rau...

Noi maine mergem la ziua finutului nostru si o ajut pe buni la piftie.
Cam atat...spor la trebi, tuturor...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am venit si eu la o
ma doar capul de mor...cred ca am racit, sinuzita sau ce...
multzam de urari si alte cele, motivul pentru costum e ca nu mai incape 'purcelul' in cotetz, adica al meu in costumul de pana acum si ca facem revelu cu niste prieteni la Maldini, niste prieteni..vreo 14 persoane tambalau mare..
am fost la Fun Courier sa mai trimit un pachet la mama si ce credeti...cand ajung acasa in fata portii ma suna ca si-a spart ochelarii si sa-i pun pe cei de acasa (de rezerva) in pachet...de unde frate...coletul l-am trimis deja...
are nervi de otel, cel putin in fata mea..insa in sufletul ei cred ca e jale..nu mai are vene, perfuziile abia mai intra, acum daca si-a spart si ochelarii nu stiu ce v-a face zilele urmatoare...o inarmasem cu carti de citit, sa-i treaca timpul...asa nu stiu ce-o face, vedem noi.
cam atat la mine, ma duc sa ma apuc de treburi...
sa aveti spor si voi



www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Mariaa

Doris imi pot imagina doar ce va fi cand vine Mosu'. Emma are tot felul de idei cum sa faca cu el si sa ii fure sacul



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Salutare timisoara si timisoremcelor,deja o iau razna vazand ca mesajele mele inca nu apar in forum mai am vreo 2 pana la 10 si atunci poate putem colabora mai bine,vad ca voi sunteti in pregatiri mari de Craciun,la noi e o atmosfera mai linistita mai ales ca fiica-mea e inca in spital,abia maine ii da drumul si atunci poate luni vom intra si noi in atmosfera Ajunului,vom pregati bradul si potoale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ines zice ca ea nu s-a pregatit atata timp, ca sa mai lase Mosu in sac jucarii, vrea sa-i rastoarne sacul...sa-i dea ei tot...
Cica il da pe spate pe Mos, cu poeziile ei, nu o sa-i reziste...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Anul asta cred va mai tine sa se imbrace sotul in mos Craciun ptr al mic,dar de la anul nu stiu daca se mai poate prosti baiatu,nu avem pe cine sa punem ca iarasi incep sa ma plang de singuratatea noastra pe
aici prin strainatate,asta e adevarul ca e greu fara prieteni,mai ales cand vin Sarbatori si ai avea chef de o chefuiala sa zic asa.Am vazut din mesajele voastre ca voi ati cam aranjat cu mosu din diverse locatii, bravo voua mult mai multe reusesti cand esti acasa,de fapt aproape tot ce iti propui reusesti cand ai familia si prietenii langa tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Poezii!!! al meu habar nu are de poezii,cand ma gandesc ca fiica-mea la 3 ani a facut Serbare de Serbare la gradi in ro si Andi nu a facut nimic niciodata.abia rupe vreo 2 versuri din vreo poezie sau vreun cantec de la gradi dar alea nu ptr ca ii invata ci le recita educatoarea,stiti ce fac aici al gradi,flower-power,ii lasa sa faca fiecare ce vor si ele stau la cafea,ptr asta platim 100 de euro gradinita si busul sa se joace cu alti copiii,ca aici e scumpa joaca copiilor care asa sunt educati sa nu se joace cu alti copiii,numai sa stea in casa la curu' mamei si daca chiar chemi un copil la tine trebuie sa faci programare si sa spui ora cand sa vina si cand sa fie preluat,daca cumva are copilu chef de joaca trebuie sa-si puna pofta in cui ca nu are cu cine numai daca este invitat de alt copil si asta trebuei stabilit din timp,ma ia iarasi cu dureri de cap cand ma gandesc,ieri a sunat Andi pe un baietel sa vina la el dar nu a avut ala chef de joaca asa sunt tinuti aici copiii.Cool

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Lormi, multumim de intrebare, da. Mie mi-a trecut stomacul iar Lori smarcoceste dar nu are febra. Tu cand pleci? Petrecere frumoasa….

Aida, imi vine sa plang de ciuda ca ratam muntele. Eu ma intorc de acolo totdeauna cu rezerve de energie pentru o luna si, in plus, cu cateva kg date jos. Pe de alta parte ma gandesc ca oricum aveam eu un dinte impotriva lui 2007 poate e mai bines a aman excursia pt ianuarie 2008, sa-l incep in forta.

Lore ia vezi, o ai pe Laura, trebuie sa fi ok pentru ea iar depresiile sunt foarte, foarte periculoase. Stiu ce vorbesc, tatal meu s-a stins din cauza depresiei suferite dupa moarte fratelui sau geaman. Mananca ceva chiar daca nu-ti vine, vrei sa te imbolnavesti? Si atunci cine are grija de puiut? Ai nevoie de imens de multa voiinta dar TREBUIE. Gandeste-te mereu la puiul tau mic, da-ne un telefon, poate ne intalnim …, gaseste mereu ceva de facut ca sa nu-ti lasi gandurile sa zboare pe unde nu e voie.

Katik, gata, stomacul meu si-a revenit, dar jur ca anul asta nu ma mai ating de zacusca .... Am luat si eu fructe de mare, vreau sa gatesc la prima masa din 2008 o supica – a propos, stii vreo reteta?

Silva, asta e, si mie imi pare rau dar nu indraznim sa plecam, face spiridusul febra pe acolo si pana coboram ....

Doris, poza cu Figo ? Vezi sa nu Maria. Da poti sa-mi spui cu cine vrei si cautam, cautam….

Maria pai nu e cineva pe acolo sa-i citeasca, sau nu reusesti sa mai trimiti un pachet???


Eu ma delectez acum cu una dintre cele mai sexi privelisti posibile. In timp ce eu beau o cafea cu frisca si clampan la calculator, sotiorul .... spala geamurile. Arata super misto… .


Mamica de spiridus

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Mai am un mesaj si sunt 10 poate atunci vor intra imediat cand le scriu,m-am pus pe povesti,ce fain de voi ca v-ati intalnit si va cunoasteti bine,normal ca altfel vb cu persoane pe care le cunosti,le cunosti copiii,problemele,sper sa ajung si eu sa va cunosc mai bine,mi-am bagat nasul prin albumul vostru cu intalniri,poate cand vin de Pasti stabilim o intalnire,pana atunci sper sa fac si eu un album pe site.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Danitin, nu-l imprumusti pe al tau?
Si io spal geamuri, acuma, fumez o tigara si ma delectez cu aceeasi priveliste, io spal, io admir...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput