Gravidute si mamici de CLUJ-42

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

Gabitzo, eleganta si dragutza ca intotdeauna...slaba zici? ha, ha..eram imbracata de camuflaj! Pupici Sarei frumoasa foc..

urla, revin....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Bex, ce de par are pitica ta, am vazut-o ieri pe Tiadris, avea la fel de mult. Alexia e blonda si cred ca are un sfert din cat par au fetitele voastre

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare si de la noi!!!

Si noi am fost aseara la chef.

Fetelor,tontonica mea a dormit azinoapte de la 11 la 6!!!!!!!!!Sper sa nu fi fost doar o intamplare.

Azi am fost la doctor,a zis ca sunt ok,si ovarele mele inca stattioneaza.I-am zis ce am patit cu alaptatul,ca doar 20 ml strang daca ma mulg si a zis ca conteaza si aia,ca au ceva anticorpi.Deci nu o sa renunt inca,astept 48 de ore sa se elimine medicamentele din corp,alea pt raceala,si o sa-i dau un continuare,cat de putin o fi.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)
http://www.onetruemedia.com/shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ati nascut careva la Gine1? V-au recoltat celule stem din cordon? Ca pe mine m-ar bate gandul la asa ceva si vreau sa stiu ce pasi trebuie facuti.

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ati nascut careva la Gine1? V-au recoltat celule stem din cordon? Ca pe mine m-ar bate gandul la asa ceva si vreau sa stiu ce pasi trebuie facuti.

22+ cu Diana



Eu am nascut.Prima data suni la firma,la tel 441037,intre 9-17,ei iti trimit contractele,le semnezi,apoi le trimiti sau le duci personal,apoi ei iti trimit kitul de recoltare.Cand mergi sa nasti trebuie sa-i zici doctoritei ca vrei sa recoltezi,ca este o doamna care se ocupa cu asa ceva.Sa vorbesti din timp cu ea despre asta si sa-i zici sa o cheme cand esti in travaliu.Eu mi-am amintit la dilatatie 9,femeia plecase acasa,noroc ca a ajuns la timp sa recolteze.Apoi ei il pun in frigider,tu suni la firma sa vina sa-l ia,ei il trimit in Bratislava sau nu stiu unde sa-l analizeze,apoi daca totul e ok,iti trimit factura s-o achiti.Dureaza cam 2 luni pana vine rezultatul,am sunat eu sa vad de ce nu-mi mai vine raspunsul.Asta e tot.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)
http://www.onetruemedia.com/shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ramo merci mult de raspunsuri. Imi poti spune si cat costa?

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ramo merci mult de raspunsuri. Imi poti spune si cat costa?

22+ cu Diana



Cam 1000 de euro.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)
http://www.onetruemedia.com/shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci mult Ramo!
O sa mai vb cu doctora. Oricum am vrut sa stiu cam ce-i de facut, m-ai lamurit.

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Salut fetelor.
am cam chiulit azi, ca in ultimul timp.

Meli felicitari pentru dintisori.

Ramo sa speram ca asha o sa doarma pitica de acum incolo.Un cadou de sarbatori poate.

Oana si eu recomand scutecele de la Huggies.Servetelele mie nu imi lac. le folosesc cele de la nivea, soft. sunt mult mai moi si nu sunt asha de umede,nu trebuie sa asteptsa se usuce dupa ce-l sterg.

Alex nu a foat foarte aglomerat ieri.

Lore, mamicutza de print David
Poze David Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Noi azi am fost la o matusa. a venit mosu cu un super cadou. O geanta frumoasa mare ca sa imi incapa toate in ea, un ruj superb de la revlon care tine 24 de ore. E super si un parfum de la Dior, foarte frumos miroase, eu sunt cam pretentioasa la parfumuri.
Acum fac ceva de papica si ne pregatim la sa mergem la buni.Sotul e tare harnicutz in concediu. mi-a curatat amandoua baile si acum a mers cu masinile la spalat.

Lore, mamicutza de print David
Poze David Vlad

Mergi la inceput