Gravidutze si mamici de CLUJ-41

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

gabi, multam de raspuns. si eu ii dau la fiec masa, 60 ml deocamdata.il bea pe tot dar mi-e teama sa-i dau mai mult ca mi se pare ca mananca destul pt capacitatea stomacelului lui de acum.

alex, las-o sa sughita, e ceva natural. cu plansul..ce sa zic..daca isi aduna piciorusele pot fi colici..altfel poate efectiv oboseala acumulata in tp zilei. nu ai obs, dupa baita nu e mai linistita?

of actaraiele astea ma dispera si pe mine. eu tot astept de la angajator ceva adeverinte..

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Buna dimineata, fetelor
va citesc si eu cum apuc, printre geamuri...ca sunt harnicuta...vreau sa termin azi
Sper sa ma lase bebele... ca daca incepe sa faca "scandal" trebuie sa ne intindem

Anca 33+ cu Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Buna dimineata si de la noi!

Alex, Oana, sper ca sint mai bine bebeii vostri!
Eu am avut insomnnii, am dormit de la 4 la 8. ACum imi pica ochii. M-as baga la o cafea adevarata. Ziceti ca e voie?

Victo, cand era mai mica Sara nu prea stia cand sa se opreasca, acum scuipa pur si simplu biberonul sau tzitzi afara cand nu mai vrea! Cred ca e suficient cat ii dai completare pt varsta lui. La Sara media acum e 90 ml.

Nati, sa ne zici cand punem majoretele.

BExule, tu vineri, eu sambata, yuhuuuuu! Sa inceapa distractia!

Meli, cum e Piti?

AM mai pus niste poze de la Deva cu Sara.
http://www.flickr.com/photos/14057076@N07/?saved=1

Gabriela si bebe Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Alex, eu trusoul l-am luat, acum vreau sa merg pentru cei 204 RON, nu stiam de ei. Cu alocatia nu-ti fa griji, vine mai greu. Eu nu beneficiez de cei 6 milioane dar stiu de la cunostinte ca vine dupa vre-o 4 luni. Alocatia de 2 milioane mie mi-a venit dupa 4 luni. Si sa nu-ti mai zic ca noi ne-am casatorit anul acesta si trebuia sa beneficiem de cei 200 de euro. Ne-am casatorit in aprilie si banii ni i-au dat de-abia acum, in decembrie, deci dupa 8 luni.Asta e, bine ca au venit pana la urma.

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Stati ca eu acum am vazut. IN afara de banii aia de trusou, care apropos, eu nici acum nu i-am scos, mai sint si altii? CE-s aia 204 Ron? Scuze, imi zice si mie cineva?

Gabriela si bebe Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Si nu ti-am raspuns de fapt la intrebare,Alex. Cred ca pe Eroilor se depune cererea si pe Motilor se incaseaza banii, eu asa stiu.

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Cei 204 Ron reprezinta o anumita prima de nastere, pentru mamicile cu minim 4 copii. Stai linistita, Gabriela ca si eu am aflat ieri de ei.

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Gabriela, ai o fetita superba

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

mami alexia, maxim 4 copii, nu?

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Sorry, acum am vazut ca am scris minim 4. Da, maxim 4 copii.

MAMI & bebe ALEXIA

Mergi la inceput