Pacientele optimiste si gravi ale dr Tutunaru 47

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buna seara fetele!
Ana-Alexia sa zicem ca m-am linistit.Vestile sunt bune in parte,dar dureri inca mai am destul de nasoale.Azi-noapte am trecut printr-un episoi destul de urat,dar imi iau calmante si cu DD inainte.Multumesc de vorbe bune si ca te-ai gandit la mine.Sper ca tu esti OK.

Va doresc sarbatori fericite iubitele!Un Craciun frumos alaturi de cei dragi,iar noul an ce vine sa va aduca sanatate,dragoste,liniste si impliniri!Merry Xmas!Ho!Ho!Ho!
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Salutareeee!!!

In primul rand vreau sa va multumesc din suflet tuturor pentru urari, sunteti minunate, ca intotdeauna
Apoi, vreau sa le felicit pe noile gravidute fericite: Bebekom, Ponei si Suflet, sa aveti sarcini usoare, multa sanatate, voua si bebelusilor,sa ajungeti cu bine la termen !
Lucialu felicitari pt. rezultatul de la laparo si sa dea DD sa ti se implineasca visul cat mai repede cu putinta!
Kora, am citit ca deja ai plecat, iti doresc sarbatori fericite si linistite!

Acum o puteti vedea pe printesa roz la semnatura...inca odata mii de multumiri tuturor.


Valentina, cea mai fericita de Andreea Stefania (07.12.2007)
www.flickr.com/photos/14121585@N04/sets/url" target="_blank">printesa roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2008 spune:

Fetelor mele dragi doresc sa le transmit multa sanatate, putere de lupta cu viata, care nu intotdeauna ne ofera ceea ce ne dorim, si nu in ultimul rand sa ne ajute Dumnezeu ca in noul an sa ne strangem in brate copii mult doriti.
Sarbatori pline de lumina va doresc tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebekom spune:

magdita, esti o dulce! Chiar va doresc, din suflet, tuturor sa simtiti aceasta bucurie. Fie ca Anul Nou sa iti implineasca visul de a deveni mama!
ana-alexia, mutumim mult si sa te auda Dumnezeu! Iti dorim numai bine!
vali_delide, sa iti traiasca printesa si sa va bucurati de ea toata viata!
georgia_c, eu am programare la dr. T, joi, pe 27 decembrie. In ceea ce priveste stimularea, eu incepeam in Z5 si terminam in Z9; dar cel mai bine e sa suni cand esti in Z1 si sa ii spui ( atunci iti da toate indicatiile necesare). Pupici!
mmc_nd, un pupic pe obrajor pt tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iyoana spune:

Fetele mele dragi, intru si eu sa va urez Sarbatori fericite, un Craciun frumos si cu bucurie alaturi de cei dragi!

Sa dea Dumnezeu sanatate si liniste!

Un Craciun frumos si un An Nou mai bun!



iyoana
Sarbatori fericite si cu bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Buna dimineata fetele mele scumpe,

Ieri am fost in Bucuresti la fire si am reusit sa vorbesc cu Dr.T cateva minute in liniste. Am acceptul lui sa incercam natural, insa ma sfatuieste sa incercam totusi si ISA, mai ales ca trompele mele sunt ok. Pentru asta o sa incep sa ma informez mai mult despre inseminarile artificiale, stiu ca exista si un subiect cu tema asta, o sa o rog si pe Bebekom sa imi dea mai multe detalii, eventual pe PM, insa nu acum, ci dupa sarbatori. In momentele astea nu vreau sa ma mai gandesc prea mult, ii multumesc lui Dumnezeu ca suntem sanatosi amandoi si problemele pe care le avem se pot rezolva.

Va pup pe toate, sunteti fetele mele de suflet, va urez CRACIUN FERICIT, iar anul care vine sa ne aduca tuturor bebelusul mult asteptat !!!

SARBATORI FERICITE !


magdita

Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta.
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Buna feteleeee!

Sarbatori Fericite! Un An Nou plin de bucurii si impliniri!
Ne doresc (ma includ si pe mine aici ) sa fim fericite posesoare de burtici in anul care vine.

Va pup si va urez petrecere frumoasa alaturi de cei dragi!


Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bluel spune:

Zeno, multumim pentru noul capitol si pentru titlul lui! Sa ne "revedem" cu bine dupa sarbatori, acum imi fac bagajul pentru "coclauri" de Viena , tu incotro te indrepti?

Tuturor fetelor SARBATORI FERICITE! Un CRACIUN imbelsugat, cu daruri si bucurii alaturi de cei dragi, cu multa liniste sufleteasca celor care s-au chinuit cu n proceduri, si un 2008 care sa ninga cu multi bb pe aici! (si mie unul )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaandreea78 spune:

A venit Craciunul zambeste,viseaza,pune-ti dorinte,e vremea sa credem in magia zilelor de sarbatoare!
Din toata inima va urez CRACIUN FERICIT! Anul 2008 ce sta sa vina sa va aduca sanatate,fericire si implinirea tuturor sperantelor! Sarbatori fericite! LA MULTI ANI!

Sa vina la toata lumea un bebe.

23+ RADU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Bluel, noi de Craciunul asta stam acasa, dar de Sf. Valentin ne ducem la Roma. Bravo tie ca te plimbi!

Va doresc tuturor sarbatori magice alaturi de familie si prieteni si sper din toata inima ca anul viitor va fi mai bun decat cel care a trecut!
Craciun fericit si un An Nou cu bucurie!

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput