* Mamici de Ianuarie-Februarie 2008 (87) *

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

quote:
Originally posted by Gina M

quote:
Originally posted by Ellenuta


hmmmm .. gina ... o pasarica imi spune ca tu urmezi ..

si noapte bunaaaaaaaaaaa ca asa stau pana maine dimineata!


37 EVA MARIA
AMR 3 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC


Chiar acum am de facut ceva gogosi si daca o fi sa fie asa, mi-e ca m-oi trezi cu puiul intre picioare!Fiind la al 3-lea,de aceasta data se prea poate sa paseasca singur afara.

38+ Participam la concurs!Imaginile sunt:"De 3 ori mamica!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=10" target="_blank">11 si "Esti un copil minune!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=22" target="_blank">23!






Gina mamico, si de gogosi mi-e o pofta de mor!!! Am postat si la sectiunea cu bucataria o intrebare despre retete de gogosi! (ca din pacate nu ma prea pricep sa fac )
Ai grija cu bebicul, nu te obosi prea tare, sa nu te apuce nasterea asa brusc!



Tina 31+ cu si mami de Andrei (6 ani si 11 luni)

Bb2 e tot baietel!
Povestea nasterii lui Andrei
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/72157603366051910/" target="_blank">Poze cu iubirea mea Andrei

AMR 9 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by Ellenuta

quote:
Originally posted by Gina M

quote:
Originally posted by Ellenuta


hmmmm .. gina ... o pasarica imi spune ca tu urmezi ..

si noapte bunaaaaaaaaaaa ca asa stau pana maine dimineata!


37 EVA MARIA
AMR 3 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC


Chiar acum am de facut ceva gogosi si daca o fi sa fie asa, mi-e ca m-oi trezi cu puiul intre picioare!Fiind la al 3-lea,de aceasta data se prea poate sa paseasca singur afara.

38+ Participam la concurs!Imaginile sunt:"De 3 ori mamica!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=10" target="_blank">11 si "Esti un copil minune!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=22" target="_blank">23!






gina ... foarte tare .. sa paseasca singur afara ..

37 EVA MARIA
AMR 3 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC


Hehehhhh,io's pusa pe shotii! De la atata veselie poate chiar m-oi trezi ca dau in Aleaa...Aleaaa!

38+ Participam la concurs!Imaginile sunt:"De 3 ori mamica!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=10" target="_blank">11 si "Esti un copil minune!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=22" target="_blank">23!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna S. spune:

Zuzici de data asta chiar va zic noapte buna si eu!
Ma duc la culcush ca maine o sa fiu chioara de somn
V-am pupat!

Tina 31+ cu si mami de Andrei (6 ani si 11 luni)

Bb2 e tot baietel!
Povestea nasterii lui Andrei
www.flickr.com/photos/21493362@N02/sets/72157603366051910/" target="_blank">Poze cu iubirea mea Andrei

AMR 9 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Tinna - uite AICI cateva feluri de preparare.

38+ Participam la concurs!Imaginile sunt:"De 3 ori mamica!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=10" target="_blank">11 si "Esti un copil minune!" pg':www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=22" target="_blank">23!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

nOAPTE BUNA VA SPUN SI EU. gINA, SPOR LA GOGOSI.

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

37+ bb PATRICIA ALEXIA

AMR 19 zile !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Cred ca mai bine spun Buna dimineata! decat Buna Seara!, dar pana am citit ce ati scris cat am lipsit...

Ginger - felicitari mamico! si refacere usoara. Sa ai parte de copiluti sanatosi, frumosi, mancaciosi si sa iti umple sufletul de bucurii!

Babee

Gatta - si eu sunt ca tine cu aciditatea acum si deja am inghitit si maalox degeaba...uff ca mor de ciuda, salata de beouf mi-a trebuit la 9 seara...asta am! referitor la pozele mele...mersi de aprecieri;din pacate ti se pare ca n-am pus pe mine...am din plin; nu asa de mult cat am pus la Ana, dar tot este.

Ange - frumoase pozicile de la oraselul copiilor...de abia ti se vede burtica in poze...dar noi stim ca o ai ca te-am vazut si mai naked. Blugii din poza erau numai pentru poza...ca nu mai pot sa-i inchid de multisor

Shose - si mie mi-e asa de draga Ana cand vine si o pupa pe "suri" - ca asa o alinta...Misto tenisii; si sa speram ca nu vei avea never nici o pb din cauza de suflu sistolic.

Ven - frumoasa mamica cu frumoasa burtica si deloc mica la 37 sapt...cred ca si a mea e la fel de mare la 39...

Dau raportul - azi facut torsoane, calcat camasi spital - subtiri, cu maneca scurta, calcat si aranjat haine beb + lenjerie, aranjat si acoperit patut...deci activitate la greu...semne de nastere - IOC! De racita, tot racita...de fapt tot familionu'; facem concurs de stranutat si curs muci

Deci Gina - tu cu col deschis poti sa vrei sa fii respectuoasa, ca eu si Ange cu "'betoanele" noastre te lasam linistite inainte...nu ca n-am vrea, Doamne fereste, doar ca bebeii adora sa stea in burtic...

Natalia Stefania 38+ sapt si Ana iubita 04.02.2005
Poze: http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/
Acolo unde domneste iubirea, si imposibilul poate fi atins! (proverb indian)
http://bd.lilypie.com/oRqSp3.png
http://www.youtube.com/watch?v=0R-FPIHNFJw

AMR MAXIM 9 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darene spune:

Am intrat si eu un pic,dar n-am citit decat astea 3 pag.

Felicitari Ginger!Sa-ti traiasca minunile si sa va bucure toata viata!

Babee la multi ani!Sa-ti dea D-zeu tot ce iti doresti!

Poze
Elena
37+

AMR 17 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beinazutza spune:

GINGER sa-ti traiasca bebelusii sa aveti parte de bucurii si sa fiti fericiti!
BABEE ,LA MULTI ANI ,sanatate,nastere usoara si bebel sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

Babee LA MULTI ANI sanatosi ,fericitii alaturi de cei dragii
Zuzici nu a mers forumu de am citit asa de putin??,eu am defragmentat pc ca mergea groaznic ,bine la noi si se mai bloca si netu si asa ca m-am bagat de la 8 in pat
pusii
sunt fff vesela ca merg la doctor azi


30+Sara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Neata!

Am fost un huhurez desavarsit; m-am culcat tarziu si m-am trezit devreme.

Va doresc un week end minunat

Natalia Stefania 38+ sapt si Ana iubita 04.02.2005
Poze: http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/
Acolo unde domneste iubirea, si imposibilul poate fi atins! (proverb indian)
http://bd.lilypie.com/oRqSp3.png
http://www.youtube.com/watch?v=0R-FPIHNFJw

AMR MAXIM 9 zile

Mergi la inceput