FIV in Ungaria 29

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tushi spune:

fetele!!!

la toate fetele, mult succes in continuare, sanatate si numai impliniri!! !!!
SARBATORI FEREICIT


Sub cetina din brad, in casa,
Un dar, o mica bucurie.
Si chiar de nu va fi sa fie,
Nu te intrista,
Primeste aceste ganduri,
Ca dar din partea mea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tushi spune:

fetele e ceva in neregula in mesajul meu anterior, nicidecum nu am vrut sa pun - miiii de scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:


Salutari,fetelor m-am hotarat, maine merg in Ungaria sa-mi fac analizele pt ca am sunat la Bioclinica si nu lucreaza nici maine nici luni si nici alta varianta nu am.
Liana 30 te-am sunat azi pe nr din ungaria dar am aflat ca esti plecata in Austria, asa ca nu o sa ne cunoastem nici maine, poate data viitoare. Iti urez sa te distrezi bine, te
Adaca, Internet, Leny, Crisis81, Pussi si celorlalte fete multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Nu suntem niciodata singuri - acesta este mesajul Craciunului.Craciunul inseamna mai mult decat brazi impodobiti, lumanari aprinse miros de cozonaci si mere coapte, Craciunul este spiritul dulce al prieteniei, sufletul cald al mamei, al parintilor, al celor dragi care lumineaza tot anul.Este bunatatea, speranta renascuta.Este pace si intelegere... Craciuni fericit pentru toata lumea !




www.123greetings.com/events/christmas/spirit_of_christmas/spirit4.html" target="_blank">Vine Craciunul



Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

n-am intrat de multttttttttttttt, ce sa fac... papa dureaza 1.5 ore din 3 in 3 ore, asa ca imi ramane 1.5 ore pt. mine in caz ca nu e treaza una dintre Tuste, dar nu ma plang
adela felicitariiiiiiiiiiii mamica X 3 Sa-ti traiasaca feciorul sanatos, destept si frumos!
cornelia
legaturoooooooo te pupacim!
miha bafta la analize!
tia mersi de sfat! Am gasit intr-un final un pediatru cu care sa pot comunica! Asa ca sunt rezolvata si mi-a scos din cap prematuritatea
crisis+unguru va pupam si poate ne cunoastem cand reducem mesele

Sa va pove despre noi! Suntem bine, sanatoase,acasa de 2 sapt. Tustele papa,am implinit o luna, iesim cate 10 minute afara la plimbare.... o sa va zic pe rand:
Elena.. prima nascuta, a ajuns la 3.300 gr. Ea e cae linistita, cuminte si cu rabdare, se joaca singura in patut cu degetele si gangureste
Ana.. a ajuns la 2.900 gr. E cea care face scandal, plina de personalitate...atenta la tot

CRACIUN FERICIT si la anul .. sa va aduca doriti Unele fete stiu... anul trecut de Craciun eu, tocmai imi faceam testul dupa FIV... negativ, si acum sunt cu Tustele in brate! Asa ca trebuie luptat si sa nu va pierdeti speranta ...... Sa fie DD cu voi toate!





PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Numai la ore d'astea reusesc sa intru. Sa stiti ca citesc mereu, dar am cam alergat mult zilele astea si nu prea am avut timp de . Aproape ca am terminat cu cumparaturile si maine facem , nu prea multe ca majoritatea le iau gata facute de la mama . Am reusit sa fiu destul de vesela zilele astea, doar intr-o singura seara am cazut iar in butoi si am dupa "burtica mea", dar oricum... sunt mult mai bine. Abia astept ziua de maine si bineinteles abia astept sa plec la munte!

Pussi ma bucur nespus ca ai intrat si pe la noi. Abia asteptam vesti de la tine. Niste poze ne mai pui si noua? Noi prin Timisoara mai trecem si sper sa ne cunoastem si sa-ti vad si eu comorile
miha2004 sper ai rezultate excelente!
tushi poti sa intri si sa-ti modifici mesajul oricand! pentru tine si restul lumii de acolo si un special pentru Lizi.
borzasimo multumesc pentru urari. Sper ca anul nou sa-ti aduca darul cel mai minunat si tie si tuturor aspirantelor!
Adela ce faci? Ce face bebe nou? Gemenii? Ce le aduce in afara de un fratior nou?x5
leny2007 multumesc cu intarziere pentru si in aceasta dimineatza o dau eu desi dupa ce scriu aici ma duc sa . Cam tarziu, nu?
Andicu multumesc pentru urari. Ori esti singura care a primit felicitarea mea, ori voi restul fetelor nu va verificati email-ul.

Craciunul sa aduca in inimile noastre, ale tuturor, pace, bucurie si ...multa dragoste!
A trecut un an cu aripi frante peste noi, am inteles mai mult sau mai putin despre etern, am incercat sa fim mai buni sau mai piosi. Si acum, în prag de sarbatori, simtim cum linistea coboara ancestral in noi. Imbujorati de sentimente hibernale, cand sufletele noastre trimit atata drag spre voi, cu inima deschisa va uram tot ce-i mai bun in aste sfinte sarbatori! Un an nou fericit si “La multi ani!”

Si uite si o reteta pentru un an bun: Se iau 12 luni si se curata foarte bine de amaraciune,mandrie, ura, invidie, frica, irascibilitate si stres. Se imparte fiecare luna in 28-31 zile, dupa caz,astfel ca proviziile sa ajunga exact 1 an! Fiecare zi se prepara separat: 1 parte munca, 1 parte liniste, 1 parte umor. Se mai adauga 3 linguri optimism, 1 lingurita toleranta, un praf de bun simt si... o picatura de speranta! Peste aluatul astfel obtinut se toarna apoi dragoste din belsug... Preparatul gata facut se aseaza pe farfurie si se impodobeste cu frunzulite de curaj si incredere in sine. Se serveste zilnic, cu bucurie, alaturi de ceasca de din fiecare dimineata! Prezenta reteta nu se compenseaza, ea este gratuita si se transmite liber de la om la om, insotita de urarea: Un An Nou darnic si bun, Sanatate Deplina, Fericire Maxima si Abundenta Absoluta!

Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula33 spune:



Va doresc ca sfanta sarbatoare a Nasterii Domnului sa va aduca multa pace si liniste sufleteasca! CRACIUN FERICIT!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:



VA DORESC CA SFINTELE SARBATORI DE IARNA SA VA UMPLE SUFLETELE DE BUCURIE SI FERICIRE IAR ANUL NOU SA VA ADUCA NUMAI TESTE POZITIVE SI BEBELUSI SANATOSI!

CRACIUN FERICIT!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragele mele, va doresc un CRACIUN FERICIT si Mosul sa va aduca tot ce va doriti!
SARBATORI FERICITE!

Multi pentru voi!



Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!
Animalutele de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

SARBATORI FERICITE tuturor si anul care vine sa fie plin de (macar unul pentru fiecare!)
Distractie faina si cadouri multe de la Mos Craciun!

Mergi la inceput