FIV in Ungaria 29

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Cornelia
alexi22sa-ti traiasca Giulia poate ne pui si poze sa-ti vedem si noi minunea..
mamiBria ce mai faceti?.mii dor de voi..
mihaaaaaaaaaa te astept..mai e putin
simooo tu ce mai faci?tragi chiulul
leny sa o pupi pe adela si din partea mea
ZoRiiiii te pupppp
Pis..pis..pis.pis,miiii dor de tinee
Mika pupici printzesei..
andicu ce face fotbaliatorul?
ileanaaaaa poate mai cetesti pe-aci..mii atre dor de tine..
Tia pup pe amandoua..
legaturilorrrrrrr mii dor de voi..abia astept sa va vaz..
Auburn am vazut ca mai cetesti din cand in cand..va pupppp poate dupa sarbatori o punem de o intalneala la Mall
Daniela Leliuta va puppp
Chiaraaaaaaaaaaaaaaaaa mai da un semn te rogggggg
steliana te puppp
ioanelorrrr pe unde umblati?
daria,magdutza,sandica va puppppp


www.123greetings.com/events/christmas/spirit_of_christmas/spirit4.html" target="_blank">Vine Craciunul



Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Uaaaau! Acum am vazut! Nu mai am avertisment si am si o floricica . Deci pot sa ma apuc iar de necajit moderatori
Unde sunteti? De ce nu mai scrieti?
Borzasimo, Leny nu mai dati nici o ! V-ati facut zgarcite? Hai ma fiti darnice ca vin sarbatorile! Uite de la mine pentru voi
Ioana tu? Stiu ca deocamdata nu ai nimic la subiect, dar macar scrie-ne ce faci?
Popica aduti aminte ce ti-am spus prima data cand ai intrat!
pussi sper ca ai scapat de colici si in curand sa poti sa ne scri si noua si chiar sa ne arati poze!
Tia ai pus-o pe Daria la tren? Hai ca ma duc sa mai cumpar bobo ca sa fie macar pentru o saptamana.
Andicu si pentru junior.
Adela inca un pic si esti acasa! Abia astept pozele cu cei trei crai!
alexi22 multa fericire si impliniri alaturi de fetita ta. Intr-adevar speranta moare ultima si visul de a fi mama nu trebuie sa ne paraseasca niciodata!


Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

BUNA SEARA FETELE!

CRIS-merci de esti o dulce,maine dimineata e randul meu,dar am fost ocupata cu curatenia si am reusit sa-mi fac si eu bradul,de acum sper sa am mai mult timp
SIMO-tu nu mai ne vizitezi de cand nu mai?nu ne mai inviti la sau esti ocupata
ADACA-nasooooooo inca nu ai intrat pe forum?la CAIUS,DARIUS si RARES
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

ATENTIE AM SOSIT !

DRAGELE MELE VA MULTUMESC LA TOATE, AM CITIT TOATE MESAJELE VOASTRE.

AM VENIT ACASA, SUNTEM BINE.

MII DE

ADE cea mai fericita si DARIUS, CAIUS si RARES

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popica_78 spune:

Adaca, felicitarile mele pentru nastere! Sanatate multa si viata lunga pentru Rares si revenire grabnica tie!

Cristina, ai vazut ca sunt blonda, cum sa-mi amintesc de atunci [;-)] in cazul in care ma certi ca nu prea scriu....nu prea am cand, ca intru doar de la lucru, printre picaturi, si cand ajung acasa....prea obosita ca sa mai fac altceva, decat eventual sa ma ocup de sotul din dotare apropo, fain brad! promit ca o sa ma laud si eu cu al meu cat de curand....

Cornelia, de-abia acum am citit intrebarea ta, dar intre timp vad ca e prea tarziu sa-ti raspund....eu am trecut printr-o hiperstimulare si nu se retragea fara albumina...am luat 5 sau 7 flacoane, nu mai retin. eu nu am observat efecte adverse, cel putin la mine nu au fost, doar ca m-am dezumflat putin...
Si la mine, Fiv-ul la care am facut hiperstimulare a fost fara rezultat, dar a fost bun urmatorul! NU-TI PIERDE SPERANTA, ca va fi pozitiv data viitoare. Pana atunci, asculta la babele trecute prin asta si relaxeaza-te, gandeste-te la floricele pe campii, si la faptul ca inca aveti un pic de timp liber sa va bucurati impreuna de el!

Despre mineeeeeee, ce sa va spun! Am fost saptamana asta la control de 12 saptamani, ma rog, io stiam ca am 11 saptamani si 2-3 zile, dar se pare ca masuratorile zic ca am 12 si 6 zile! yuhuuuuuuu, asta inseamna ca am iesit dn trim 1? sau mai am o zi, hihihi.
Na, bebele are 5.55 cm, i-am vazut forma capului, i-am vazut coloana, manutele! si faptul ca se tot agita pe acolo! uhh, si ce nu-i placea echograful....de cate ori apasa dr mai tare cu aparatul, facea valuri si dadea din manute, hihihi! Se pare ca toate sunt in ordine, se vede cica stamocelul, vezica, si mai multe pe care doar dr le-a vazut...

Mi-au dat lacrimile...io nu sunt emotiva deloc, nici cand am vazut testul de sarcina pozitiv, prima data dupa 5 ani, si nu am plans, dar cand l-am vazut cum misca......

va pup pe toate fetele si va tin pumnii, ca deja sufletul imi e alaturi de voi!!!
Crista


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Adeeeeeee bine ati venit acasa!!!! Sa fiti sanatosi si fericiti !!!
Popicaaaaaa in sfarsit ne-ai scris! e sarbatoare ce mai!
Leny aia cu care te laudai unde e? Iar somezi?
Borzasimo curaj mult si sanatate la familie!
pentru toate FIV-oasele!!!

Sarbatori fericite!

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

FETELE SLABA ACTIVITATE

da ,deci toata lumea e ocupata.........doar vin sarbatorile nu?
CRIS-scuze,dar am avut de circulat ca mi-am facut analizele ce mia zis Zadori sa le fac pe cand merg in ianuarie,asa ca dau acuma o e tarziu?
ADACA-naso ce faci?a.......stiu nu te lasa chinderii
SIMO-stiu ca pleci la sat,drum bun si SARBATORI FERICITE la intreaga ta familie
RALUNA-esti gata cu pregatirile?cred ca acolo e mai frumos se mai tin obiceiurile si e si
MI-KA,MIHA2004,LIANA si restul fetelor,spor la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

SALUTARE !!!


Am pus cateva poze, ce le aveam pe tel. cu RARES, sper sa se vada.

FETELOR REVENITI-VA, E CAM LINISTE.


Ade cea mai fericita si DARIUS, CAIUS si RARES

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Buna seara, sa stiti ca e al 3-lea mesaj pe care incerc sa il scriu si cand sa-l trimit ba cade netul , ba nu m-a lasat ca era decat o pagina luuunga, lunga da acum am reusit.
Adaca bine ai venit acasa pt tine si toata familia ta, in special pt Rares
Fetelor azi la ora 20 mi-a venit CM cand credeti voi ca e mai bine sa fac hormonalele maine parca e prea devreme, sa merg duminica, luni e tarziu? Stiti cumva daca duminica bioclinica (timisoara) are program ar fi mai simplu pt mine decat sa merg in ungaria. Va rog ajutati-ma.
Sarbatori fericite tuturor si va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Salutare Fetele
Gata am avut o saptamina ff grea,dar incet incet imi revin eu, imi cer scuze ca nu am mai intrat pe forum dar nu am avut timp, acum gata, gata si bagajele si mine de dimineata la drum plecam la sat deabea astept
Leny draga mea uite dau cite vrei, sa nu crezi ca daca mam lasat de tigari nu mai beau si eu cite o ,iti multumesc pt urari, iti doresc si eu multa sanatate un craciun fericit alaturi de ce-i dragi tie si multi colindatori si multa zapada va pe toti
Cris iti multumesc din sufle pt vorbele frumose si pt mail si eu iti doresc, va doresc un craciun si un an nou plin de inpliniri, bucuri si multa sanatate
Adaca frumos RARES si ceilalti bine-nteles, iti doresc sa ai parte de un craciun fffff fericit te
Fetelor va doresc la toate un craciun fericit si un an mai bun si plin de realizari va pe tote si spor la treaba nu, ca avem nevoie de spor










Mergi la inceput