Durerea unei pierderi de sarcina (52)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Eu am facut training la copchii in ultimele zile si de aia nu am intrat.

Michelle, nici o suparare ca ne urezi din timp. Si eu imi doresc sa ai un Craciun minunat plin de iubire si de intelegere al carui gust bun sa iti ramana pe buze un an intreg!! Iti zic asta ca nici eu nu stiu cand apucam sa mai vorbim. Sper si sa vi cu vesti bune.

L58, si eu astept cu mare drag vesti bune de la tine ca si Ninia. Mai sti? Cand sunt multe ganduri bune in jurul tau trebuie sa se intample ceva ceva.

M-am gandit sa iau listuta noastra la inventariat. Sa vad care mai e pe la aspirante si mai are nevoie de ceva curaj si urari de bine pe anul acesta care se incheie. promit ca ma pun de maine pe munca cu initiativa asta. Deocamdata am ochit deje pe cateva fete la care tre sa facem moral bun in perioada asta, profitand de sarbatori ca sa intre bine-bine in noul an. Mav, irinabobe... continui de maine. promit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

salutam toate fetele ...noi asera am ajuns tarziu de la dr...si de pe drumuri.... nimic deosebit..colul lung,lung..chiar prea lung..cu toate ca eu numai ieri am mers pe jos vreo 5 km....dar nimic.. a zis ca tb stimulat...cred ca stiu la ce se referea..nu-i ca-mi displace.. si daca totusi nu se intampla nimic pana sambata...tb sa ma internez...asa ca mai am de asteptat... saracele majorete stau ca pe ace..dar noi nu avem ce sa le facem...sa speram ca totul va fi bine...asteptare asta prelungeste clipele de chin ..ar cine stie ce surprize.... eu una nu mai am rabdare... aveti idee ce inseamna pt. mine aceste zile..? offfff

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Slimatei, vad ca ar trebui sa nasti azi sau maine ? Si inca nu da semne ca ar vrea sa vina ?Probabil ca e f. bine inauntru, nu ?

www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/" target="_blank">Noi 2 singurei

37+ bb PATRICIA ALEXIA

AMR 21 zile !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

cristina26, tare frumoase sint pozele, sinteti o familie minunata, si ptr noi este un craciun special, e primul al lui david, micul meu luptator.

andreea, am ris, mare figura esti tu cu mincarea, aici sint oua pasteurizate, adica sparte si pasteurizate dinalea faceam maioneza eu

mav, sanatate multa la sebi si tie, daca mai ai carti faine dami=le si mie te rog pe mail,

teo, esti atita de draguta, tu, cu toate problemele tale ti-ai amintit ca azi am fost la medic cu astia mici,si mi=ai scris pe mess, te pup tare si te string tare in brate, ia mai da-mi si mie niste vise urite, ca io si asa nu mai am timp sa visezbebe cu inaintarea in virsta sarcinii nu mai are loca sa fie asa de activ, sigur e bine, ai sa vezi ca pe la sfirsit misca mai rar

laurici, si mie mi-a fost frica, e normal da vezi ca io iti urez sa ai o nastere cum mi-ai urat tu mie, si ai vazut la mine ce bine mi-a prins atita galerie.....???!!multumesc ptr david

michelle, merci mult ptr david, e mai bine, inca fornaie, da e mai bine

ninia, da, am gasit brad, si l=am si facut, vedeti in pozele din semnatura mea, am gasit cauza supararilor mele si dracilor mei, mi-a venit ciclule primul dupa sarcina cu david. spor la gasit cadouri

irina, multam fain, sa stii ca ma gindesc la tine cind ii pap burtica, acuma ride numa cind ma apropiu, inainte ridea cind il atingeamof, sint varza cind sint ei bolnavi....cum merge tratamentul, am pus poze noi cu ei, in albumul cu bradul si ala cu poze de noiembrie decembrie

musette, pup fata destresata

mirelush, sarumina, ce face proaspata graviduta?cum se face ca si mie imi place sa merg la cumparaturi

vivela, ai si de ce sa fii mindra, ti-am zis ca mi-a fost dor de tine?e anul davidutilor si la noi la odisee sint multi

alra, eu, am facut chiuretaj, imi pare rau ca nu te pot ajuta,sper sa treci cit mai usor prin asta

monicajung,m-am cutremurat citind ce ai patit, of doamne....

baby, bravooooooo, vesti f bune

slimatei, da un semn, facem galerie???io am nascut pe amindoi peste programla dominic aveam 41 si la david 40+4

lau,merci mult asa e!ai avut dreptate vestile sint bunicele, merci de noul capitol

michelle, merci mult ptr urari, tare frumos ai scris, sa fii fericita cu familia ta, si sa incepi anul 2008 cu un bebe la bord

deci azi am fost la medic cu astia mici, si sint bine amindoi!david se pare ca NU are alergie , acuma vom face testele sa stim sigur pe la 9 luni!cu raceala e bine in sensul ca NU are nimic la plamini, cu diareea nu se stie de ce o are...important e ca nu are febra. in rest e bine dominic la fel, sanatosi si in grafice!
am facut bradul si am pus poze, si poze noi cu piticii in albumul noiembrie decembrie

va pup tare fetelor dragi





Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunici minunate de mai-iunie 2007
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank"> ajutor ptr Sonia
www.woow.ro/prezentare/Cand_se_naste_un_copil.html" target="_blank">dedicatie de la Liana la nasterea lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

va pup si va imbratisez cu drag. scumpelor, ne tineti pumnii, m-a sunat sotul ca e la spital acum, sa vedem ce zice dr,ca azi s-a trezit si mai umflat cu tot tratamentul. Doamne ajuta!

Marina, o in cu Mihnea-Adrian 29+
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Buna dimineata fete dragi!

Pepsi ce ma bucur ca voinicii sunt bine!!!!!!!!!!!!Te pup si eu mult mult!

Teo sanatate sotului!

Slimatei ce palpitant trebuie sa fie sa astepti nasterea......iti doresc sa ai parte de una usoara!

Eu si sotul aseara am cumparat bradutul....e f mare.....dabea astept sa-l impodobim!!!!!!!!!!!!Va pup pe toate!

Visez la ziua cand voi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Buna fetelor,
Michelle multumesc frumos pentru felicitari si gandurile bune,mai ales ca ai vrut sa le pui si in "fruntea" capitolului.Esti foarte draguta!Fiecare dintre noi va fi acolo,cu siguranta!
Foarte frumoasa felicitarea! Te si cand mai ai timp,ne mai scrii un picut!

Lau-Meli mersi mult,am vazut ca m-ai trecut la gravidutze.Poti sa treci si DPN 15 august 2008.
Sper sa fii mai activa ca ne lipsesti.

Flavia ma bucur tare mult ca vestile sunt dintre cele mai bune!Acum,cu siguranta te-ai linistit in privinta starii sanatatii celor 2 baieti cucuieti!
Am vazut pozicile,ce brad mare si frumos aveti!Foarte interesant patinoarul cantaret si pinguinul artist!
Abia acum ti-a venit CM dupa ce ai nascut?Sper ca nu-ti face prea mari probleme si este la fel ca si inainte,nu?
Eu sunt bine,saptamana viitoare am sa imi fac o programare la medic!

Teo2rina iti tinem pumnii sa fie totul bine.Multa sanatate sotului tau!

Carmina mersi mult pentru felicitari!Asteptam vesti de la tine!

Va pe toate fara nici o exceptie!Am sa revin mai tarzior!




Mirela
Our little Miracle!
In asteptarea Craciunului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teo2rina spune:

din pacate e foarte grav

Marina, o in cu Mihnea-Adrian 29+
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Slimatei-iti doresc o nastere cat mai usoara si o bebelina sanatoasa si mancacioasa!eu incep galeria poate asa a vrea fetita sa vinahai hai micuto ca te asteptam!!!!nastere usoara draga mea!!!!!

Ingerasul nostru

SUFLETEL SCUMP TE ASTEPTAM


Inca putin pana la CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

quote:
Originally posted by Teo2rina

din pacate e foarte grav

Marina, o in cu Mihnea-Adrian 29+
Bebe,mami si alti copii (adik POZE)




Imi pare foate rau,sper sa se faca bine cat mai repede!insanatosire grabnica ii doresc sotului tau!te rog nu consuma gandeste-te la bebika!te imbratisez cu drag!

Ingerasul nostru

SUFLETEL SCUMP TE ASTEPTAM


Inca putin pana la CRACIUN

Mergi la inceput