Gravidute prin FIV (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

GINGER, FELICITARI din suflet! Bravo mamico! sa-ti traiasca puiutii si sa fiti sanatosi! ma bucur tare mult ca s-a terminat cu bine totul! va doresc numai bine de-acum incolo! x 3!

Xrysia, bine-ai venit printre gravidutze si mamici de fiv! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos! fii optimista si increzatoare si o sa fie bine!
Denisa, ne grabim sa te felicitam pt fetita din burtik! speram sa ramana asa, sa ai pereche! ce frumooos! sanatate multa in continuare!
Aurel_cris, felicitari pt schimbarea prefixului si la cat mai multe saptamani, pana la 40!
Delfi, oare ce mai faci? sper ca sunteti bine!

burticile si mamicile!



Andicu mami deFilip la 5 luni(27iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Ginger felicitari! Sa-ti traiasca bbei si sa-ti aduca numai bucurii! S-au nascut de ziua mea, ii pupic dulce!
Pup fetele dulce,dulce!

18+ si Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Wow Denisa la multi ani!!!! Sa fii sanatoasa si fericita!!!Multi pt mami, burtik si Cristian.

Madalina 31+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

salutari de la o gripata,am reusit sa racesc evident nu se puea sa trec eu usor prin iarna,asta e,stau la caldurica si pap supa calda ca ceaiul ma face sa dau afara tot din mine,de 2 zile nimic nu-mi sta in stomac.

GINGERsa-ti traiasca flacaii si sa va aduca multe bucurii!refacere rapida!

AUREL CRISfelicitari si tie pt sapt 30,sa dea DD sa mai stea printesa la mami in burtik inca 10 sapt,Doamne ajuta!

DENISALA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE FAMILIE!SI FELICITARI PT FETITA!

ANDICUtot mai frumos se face bebele tau pe zi ce trece!

DELFIoare ce face???dar PUSSI???


am fost azi la eco pt pliul nucal si e totul ok,bebele meu are 6,5 cm si e tare puturos ca mamica lui de altfel,saracutul cred ca dormea si mi-a tot apasat medicul pe burta sa-l trezeasca in final s-a trezit si nu mai statea in loc sa-l poata masura mancal-ar mama de scumpic ,mie mi se pare cam mare la 12+3 s voi ce ziceti??

MADALINA,CELLU,XYRSYA

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Ginger FELICITARI!!!! Sa-ti traiasca si sa creasca mari si sanatosi.


Denisa si felicitari pentru fetita! Super veste de ziua ta! Deci pereche. Petrecere frumoasa azi, multa sanatate, sarcina usoara si tot ce-ti doresti sa se implineasca

Va pe toate mamici si gravidute!



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:


GINGER, felicitari din tot sufletul, ma bucur tare mult ca sinteti bine toti 3. Multa multa sanatate tie si baieteilor.
DENISA, felicitari si LA MULTI ANI
AUREL CRIS, hai ca se poate, mai ai putin si gata ajungi la 40 sapt.
Va pup cu drag pe toate , mamici , gravidute si bebei
MEDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delfi spune:

Buna seara,sunt sotul lui delfi.a nascut aseara in jurul orei 23:Luca Alexandru a avut 2,640 iar Matei Cristian a avut 3,120.mamica si bebeii sunt bine sanatosi.va mai tinem la curent.

mona 33 + Alexandru si Cristian
http://bd.lilypie.com/gPGLp3.png
DOAMNE AJUTA INCA 4 SAPTAMANI IN BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati_magureanu spune:

URAAAA! FELICITARI DELFI-MAMICUTZA! BUN VENIT FLACAILOR DE DELFI!
SA FIE SANATOSI SI MANCACIOSI! REFACERE RAPIDA SI ASTEPTAM CU NERABDARE VESTI SI DE LA TINE SI DE LA GINGER CAT DE CURAND!!!!


Multumim frumos sotului lui Delfi!

DENISA, La Multi ani, dragutza! sa fii sanatoasa, sarcina usoara in continuare si bebelus sanatos si sa se nasca la termen!

Cati

(36+)&Matei
AMR 20 zile
http://ticker.7910.org/as1cCnF07fD0700MzEyYnwxMjZ6fE1haSBhdmVt.gif
http://www.dropshots.com/CatiM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_d spune:

GINGER, DELFI,
FELICITARI !!!



Ginger, multa sanatate puiutilor si tie.
Te asteptam cu drag sa revii pe langa noi.
Delfi, te asteptam cu poze impreuna cu
minunatii bebelusi. Proaspatului tatic, felicitari din nou!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Delfi felicitari mamico!!!Matei&Luca bine ati venit pe lume!!!Asteptam in continuare vesti bune despre voi pana atunci sanatate muuuuulta pt mamica si bebelusi!!!

Madalina 31+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
La mami in burtik

Mergi la inceput