Gravidute prin FIV (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ginger nastere usoara cu bebelusi sanatosi!!! sa ajungeti cu bine acasa
Cati si tu mai ai putin cred ca ai inceput sa ai emotii
Vad ca noile gravidute intarzie sa se inscrie pe listuta noastra,eu una le inteleg temerile,le asteptam cu drag si cu vesti bune despre bebelusi.
toate fetele

Madalina 31+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ginger, nastere usoara si sa fiti sanatosi toti 3!
Ne rugam pt voi sa veniti acasa cu bine si repede!




Andicu mami deFilip la 5 luni(27iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa73 spune:

Ginger nastere usoara si bbei sanatosi!
Eu am fost la eco ieri si dr a zis"pare sa fie fetita! dar nu mi-a garantat asa ca luni am programere pt o noua eco mai performant unde vede si malformatiile.Eu totusi luni fac 19 sapt dr a zis ca se face din sapt 20-22,oare o merge sau mai trebuie sa fac un drum.Oare ei socotesc ca daca ai 19 implinite de a 2-a zi intri in sapt 20 ? Vom vedea sper sa nu mai trebuiasca sa fac inca un drum in plus,ca este destul de departe de mine.Pana atunci va pupic dulce!

18+ si Cristian - 31 mai 2005 "CEL MAI DULCE PRINT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

A NASCUT GINGERprea multe amanunte nu stiu pana nu vb eu cu ea dar am inteles ca bbei sunt bine.
FELICITARI PT BB SA VA BUCURATI DE EI,SA CREASCA MARI SI SANATOSI ALATURI DE PARINTII LOR CA O MERITA DIN PLIN!!!!!!!!!!!

mami degiulia rebeca 13.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

madalina da asa e.e frica mare pina vedem punctuletu pe monitor.dar eu totusi ma inscriu.am avut et pe 23 noembrie 2007.dupa tabel cam ar iesi 15 august 2008.beta nu stiu cat e.pe 18 ma duc sa-mi vad minunea si atunci am sa pot spune mai multe

xrysya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellu spune:

GINGER, SA VA TRAIASCA SUFLETELELE!
SA FITI SANATOSI SI RECUPERARE RAPIDA!


DELFI, DOAMNE AJUTA!

Cellu 35+ George
http://bd.lilypie.com/uMPhp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Bebelusi de Ginger bine ati venit pe lume!!! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati parintii toata viata!!!Ginger felicitari mamico!!!
Xrysya o sa te trec pe listuta,sunt sgura ca o sa iti ti puiul/puii in brate peste 8 luni
Denisa felicitari pt gogosica!!!Se pare ca ai spart mitul familiei sotului.
Delfi, Pussi nu ne dati nici o veste despre voi si bebelusi?
toate fetele.

Madalina 31+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Am trecut-o pe Ginger la mamici,pe Xrysa in listuta si mi-am permis sa pun caruciorul roz la Denisa.Daca mai aveti ceva de modificat sau adaugat va rog sa-mi spuneti.
toate fetele

Madalina 31+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

GINGER FELICITARIIIIIII,of bine ca sa terminat totul cu bine,sa iti traiasca ingerasii
DENISA ce dragut ai baietel si vine printesa,felicitariiii
XRYSYA o sa fie bine totul iti tin pumnii
MADA vad ca ai inceput traba cu listuta multumim,imi place sa ma uit la ea sincer
Fetelor maine schimb prefixul intru in sapt 30 nu-mi vine sa cred,mi-au dat lacrimile.
Multa sanatate la toate si va pupam cu drag pe toate
28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

Ginger00 iti urez si aici,sa ai parte de copii voiosi,sanatosi si frumosi...sa-ti lumineze viata si sa le fi alaturi pina la adinci batrineti...refacere rapida si te asteptam sa ne impartasesti clipele tale minunate alaturi de feciorasii tai...vestea ta,mi-a adus o sclipire in suflet

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...
www.elfyourself.com/?id=1269341507 " target="_blank">LET'S ELF:)))
www.slide.com/r/fnRY8xtt2D_VUyFEmJByVOmyMTMOCB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">
iconita

www.politieanimale.lx.ro" target="_blank">SALVATI ANIMALELE SI VOTATI
www.photagious.com/slideshow?db570aedbf6afebfeb3c1f1197223805" target="_blank">zouzounaki licurici cu sclipici...

Mergi la inceput