Andrei, sufletelul nostru curat!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Plang cand citesc cate mesaje frumoase mi-ati scris, voi oameni dragi mie, pe care va simt aproape de noi. Va multumesc din suflet.
In continuare ne luptam cu spasmele si incercam diferite medicamente la care ar putea ceda acestea. Sunt convinsa, in sufletul meu, ca undeva se afla si rezolvarea noastra, insa e nevoie de timp, asta e clar. Desi simt ca sunt la capatul puterilor uneori, Andrei stie cand sa imi zambeasca asa cum numai el stie sa o faca, si sa imi dea putere sa rezist si sa merg mai departe.
Cu voia lui Dumnezeu o sa reusim si vom fi niste invingatori!
Trebuie!
Va imbratisez cu mult drag!


Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Nana draga , Dumnezeu e mare si bun si cu siguranta o sa aiba grija si de voi. multa putere iti doresc tie si micutului sanatate multa!

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Nana am citit povestea voastra si m-am intristat sa aflu ca mai aveti probleme...Imi imaginez cum te simti...Zilele astea am realizat si eu pe pielea mea ca nu exista pe lume nimic mai de pret decat sanatatea, in special sanatatea copilului tau...Eu am mare incredere in medici si sunt convinsa ca Andrei va creste puternic si toate aceste spasme vor fi doar niste amintiri urate din primele luni de viata.
Va doresc multa sanatate si multa putere pentru a merge mai departe!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nana imi pare rau ca trebuie sa treci prin astfel de incercari!
Dumnezeu e mare,ai incredere ca intr-o zi toate aceste probleme vor trece si vor deveni amintiri.
II doresc multa sanatate micutului Andrei si tu sa fii tare pentru el.O sa fie bine,ai sa vezi!



Mirela
In asteptarea Craciunului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Doamne ajuta sa aveti un Craciun fericit si sa scapati cat mai repede de spasme! Te Nana si multa putere iti doresc!

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

nana draga, nu stiam ca treceti prin toate astea insa te inteleg f bine pt. ca am trait exact ce ai trait tu (nu pt. o perioada lunga de timp ci pt. cateva zile) . Sunt sigura ca Dumnezeu va va ocroti in continuare iar pt. atitudinea pe care o ai, meriti toate florile din lume.www.flickr.com/photos/10388560@N04/?saved=1" target="_blank">Ines Nicole si Sarah Marie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Va multumesc din suflet si va imbratisez cu mult drag!
Maine plecam spre Romania.
Speram sa gasim in Bucuresti un medic bun care sa se mai fi intalnit cu un astfel de caz cum este Andrei. Trebuie sa fie totul bine.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nana draga,am citit povestea ta cu lacrimi in ochi.Numai cine e mama,poate sa-ti inteleaga durerea.
Sunt sigura ca Dumnezeu va va ajuta sa treceti peste aceasta cumpana si totul va fi bine.
Ma uit la tontonica mea si nu stiu ce as face daca ar pati ceva...Ma doare si cand vad ca sufera din cauza colicilor...
Doamne ajuta sa fie bine si sa fiti puternici!!!!
Multi pupici!!!!!!!!!!



Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Nici eu n-am stiut prin ce treci cu Andrei... Imi pare rau dar sunt convinsa ca veti descoperi si trata problema asa cum trebuie. Doamne-Doamne este acolo si va va ajuta. Sanatate multa!

Ioana
29+ si David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Nana, sa va de-a Domnul putere si sanatate! Andrei e un scump si tu o frumoasa!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput