Timisoara, Impreuna! (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Trimit mesaj pe telefon. si merci



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

bine dragutzo, trimite-le pe telefon ca le scriu io mai departe. numa bune sa trimiti ca altele io nu stiu sa scriu




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

aida,pot si eu sa ajut in treaba asta daca pateste ceva netu' lu' anda!
ma mai circul un pic miine ca sotu' pleaca in delegatie pina duminica, deci ramin singura cu teroristii dar ma ajung eu pe linga calc
iti trimit pe pm nr meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Aida,Doamne ajuta!Ma ucur enorm ca Ema calca deja mai bine si ca matzulica isi revine!Doamne ajuta!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lormi spune:

Pupici la toate gagicile!La multi tuturor celor ce poarta numele de NICOLETA sau NICOLAE !Sper ca Mosh Nicolae v-a adus tuturor tot ce v-ati dorit,fie ca au fost materiale sau spirituale.Eu mi-am pus o dorinta personala care sper ca Moshu mi-a auzit-o si mi-o va indeplini.
Doris vrem cu reactia lui Ines.Pupici la amandoua
Danitin super tare reactia Spiridusului si o si un sa iti treaca starea de nervi.
Aida matzei Emma si multa putere tie ,vei vedea ca va fi totul bine.Mi-au dat lacrimile ,cand am citit la subiectul celelalt, reactia Emmei la primirea cadoului.Fii tare si vei vedea ca DD va fi cu voi.Asteptam maine vestile bune.
Ana spor la cumparat rochita pt. Luana!
Laurelu ce bunatati mai faci?
Mariaa tie ce ti-a adus Moshu?
Anda a trecut pasa proasta?
Katik frumoase cadouri au primit piticii !


Lormi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am ajuns si eu acasa...

si eu am avut o stare de nervi cu carul...cel putin la mine e justificat, azi noapte mi-a venit 'rusu' dupa 15 zile intarziere, m-am trezit de vreo 3 ori. Asa ca azi m-am simtit tare nasol, cu Ketonanul dupa mine pentru dureri si tafnoasa cat cuprinde...
Lormi, ai raspunsul meu mai sus mie asta mi-a adus mosu'.
Aida, poate ne dai pe ignore cum faci tu cu mesajele, daca nu dai de veste iti punem pielea pe bat, asculta aici! si fara vesti bune nu va primim acasa! comanda a fost data 'nteles ?!?!

gagice,



www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...

In sfarsit am ajuns si eu home, zi libera, dedicata in exclusivitate lui Ines, ne-am plimbat prin centru, la iesle, am facut poze, am papat delicatese de la Mosu, ne-am uitat la Dvd, a fost super...
In schimb, eu cad din picioare de somn...

Aida, mergeti linistite, cu curaj, simt ca totul va fi bine...voi da refresh maine pana la ora 15 cand plec la job, sa-mi confirmi presimtirile...
Dar, cand vii, daca totul e ok, dai o cafa...sau un suc, ok?

Ce ati primit voi, doamnelor de la Moshu vostru?

Anda, sa scrii maine tot, ca altfel te sun pana te capiez...

Ma duc sa-mi fac tratamentul la chelie, apoi ma bag in pat...ma uit si eu la tv...

Laurelu, suna-ma pe fix, te rog, sau da un buzz, tre sa ma ajuti cu ceva de la farma, nu gasesc niciunde ...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fetelor sa nu disperati , ca noi la 11 abia o sa fim acolo , si pana ne face internare , programarea la eco , mers la eco si interpretare mai dureaza ... deci rabdare.
Atunci cand o sa stiu si eu ceva o sa scriu imediat.

la toate ... fug ca mai am de facut bagaj



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

noi nu disperam, suntem de felul nostru ashea mai disperate
Doamne Ajuta! Drum bun si sa va intoarceti cu bine! Dai mesaj imediat cum afli ca-i bine!

va imbratisam!



www.youtube.com/watch?v=lBSpSr7LN-0&feature=related" target="_blank">pretty woman

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fi invins cu adevarat daca nu te ridici! "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lore03 spune:

Mariaa iti multumesc pentru invitatia de a ma alatura voua.Vad ca sunteti un grup tare unit,asa ca sper ca si celelalte fete sa ma accepte.Din pacate eu nu am prea mult umor acum avand in vedere situatia trista prin care trec.Poate ca ai dreptate si aici voi gasi intelegere.
Voi fi bucuroasa daca ma veti accepta in grupul vostru .

Eu sunt LORE iar pe fetita mea o cheama LAURA si am ramas fara iubitul meu sot in urma unui nenorocit accident de masina ,acum 6 luni.

cristetil

Mergi la inceput