FIV 151

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Pisix, draga mea, asa si te vreau. Ce crezi ca eu am renuntat? Nu fata draga, si eu fac tot ce pot ca sa am copilasul meu. Si asa fac toate fetele si ma bucur pentru asta.
Dar dupa atatea FIV-uri altfel vad lucrurile si prefer sa stiu cum stau.
A, si e f. bine ca esti optimista pt ca daca incepi un FIV pesimist, mai bine nu-l faci.
Kora imi mai da o cafeluta cand vede ca o iau razna
Dream, masajul facut de sot e indicat si inainte, si dupa ET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Moni

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Miki-Miki, , sotul a fost la dr. Coman. Cica ar fi cel mai bun din Cj avand toate functiile si titulaturile posibile. Si dupa toate vizitele si analizele ii da rezultatul: exista si banca de sperma. Noi am zis ca nu se poate, mergem mai departe ca ceva, ceva tot se gaseste. Ei bine nu s-a mai gasit mai nimic. Am ajuns in faza in care aveam 10 ovocite care nu aveau pereche.
Oricum pana la anul eu nu mai fac nimic. Poate o luam de la capat cu analizele sotului si poate cu naturistele sau cine stie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

pisix
va pup pe toate..




"Eu sunt ceea ce sunt si daca acest lucru nu este de ajuns pentru cineva, atunci acel cineva nu este de ajuns pentru mine!!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiramy spune:

Fetelor,

din pacate n-am putut sparge gheata, era prea groasa, bhcg 4,9, ziua 11, test urina negativ dimineata.Asta e, am plans, dar acum ma simt mai bine, ca mi-am facut niste planuri de viitor.
Pisix Si eu am crezut ca vei reusi, imi pare tare rau, dar e bine ca gandesti pozitiv.

Hai fetelor nu sparge nimeni ghinionul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

puiramyimi pare rau.abia acum ma cuprins panica si pe mine.dar asta e,cu toate fortele inainte.nu avem altceva ce sa facem

xrysya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Puiramy Esti sigura ca totusi nu ai facut testul prea devreme?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Dar de ce atatea nereusite ???? Explicati-mi si mie

1 ianuarie 2008

"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Scuze Moni, dar nu mi-ai raspuns la ce te-am intrebat. A facut sau nu tratament?



Miki
La anul pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Ooofff... de ce , Doamne? De ce?


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput