Mamici de Martie-Aprilie 2008 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

BUna...o duminik excelenta sa aveti!

Noi ne-am trezit de dimineatza si am facut diverse lucruri...ne-am si jucat...acum mergem la nani!

Natysi Simo aveti rabdarik ca totul va fi bine! Eu va si va ca sa nu uitati ca va iube mult!!! Siii...ma bucur ca suntem, din nou impreuna!!!!

mami de Luca si 28+ cu Yannis-Sebastian
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Luca
BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIDANA spune:

Naaaaaaaaaaaaatyyyyyyyyyyy!!!!!!!!! Bine ai revenit pe crengutza!!!!! randunica cea mai tare! Cand o s-o ai pe Iulia in brate sigur nimic nu o sa ti se mai para nimic greu. Mai ai un pic, deja ai trecut de jumatatea sarcinii.

Credeam ca nu am vazut bine si m-am dus sa citesc din urma!

Ieri cred ca am simtit si eu o miscare in burtica, pana acum ma gandeam ca sunt doar gaze dar parca a fost altfel.
Am vazut aseara bradul, f frumos, dar prea aglomerat. Noroc ca am avut inspiratia sa lasam masina mai departe. Cand fac rost de poze o sa le postez sa vedeti, (am fost cu niste prieteni si ei au facut).

Ma duc sa mananc ca plange bb de foame.




Dana 18+
http://www.flickr.com/photos/21356319@N04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Mai fetelor care sunteti pe-aicea acuma, spuneti-mi si mie niste filme noi, asa ca pentru noi, de suflet, dragoste , comedie, sa le caut pe net, ca nu mai am inspiratie si tare am chef de-un film bun.

VA MULTUMESC ANTICIPAT !!

livi +26 Iris Miruna deocamdata

http://community.webshots.com/album/561238041MWFDTe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

lyvy iti recomand un film mai vechi dar care este in tema cu noi , "Sase minuni" se numeste, iar www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=8745&what=article&article_id=6525" target="_blank">aici ai o mica descriere a lui, mie mi-a placut tare mult

25+ Lucas


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Cred ca toate randunicile zac in fata televizorului la caldurica cu ceva bun langa ele!!! Foarte bine... Si taticii cred ca se joaca cu bbii din burtici...... ce frumosss!!!

mami de Luca si 28+ cu Yannis-Sebastian
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Luca
BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

eu am zacut toata ziua la TV. acum imi fac ceva de papa si ma duc la loc, ca sunt singura acasa si ma plictisesc.

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida
Maria 27+ cu Tudor Stefan
http://bd.lilypie.com/55oOp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Natyyyyy

E o mare bucurie sa te vad din nou pe forum. Ai grija de tine si ai sa vezi ca o sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetelor!

Aseara tati l-a simtit pt. prima oara pe bb , a stat cu obrajorul pe burtica si i-a tras doua bucati, hi, hi! Eu il simt f. jos, sub buric, parca ma si mir ca sta pra jos...

Noi azi am facut curatenie si papica si am dormit dupa-masa...ce bine e acasa!

Oana 19+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Simonette ce clar-vazatoare esti tu :) Pai daca tot friptura de vita si inghetzata au iesit cum trebuie, m-am asternut la vizionat episoade din noua serie de "neveste disperate".
Numai o chestie imi umbreste tihna, si anume o durere acuta rau si profunda deasupra pubisului ce radiaza in jos ce m-a palit de azi-noapte si ma mai ia si azi cand si cand. Sper ca e de la intinderea uterului. Daca persista si maine, sun dr. Sau stau cuminte pana lunea cealalta cand merg oricum.
Pidana, ai fost la brad?!!! oaileiii ce temerara! pup si la miscacios :)

Iulia si Samuel ( si nu numai) sa fiti cuminti ca mai aveti de stat la dospit!
Naty multumim pt directii la "Davvero"


sovi 19+ saptamani cu sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Sovi, ai grija cu durerea aia...no-spa ai luat? Sunt sigura ca nu e cazul sa te panichezi dar preventi io zic ca nu e rau! si...mi-ai faciut pofta de friptura de vita, pe care n-am prea agreat-o inainte ca e tare si tb sa mesteci mullt! Stai cuminte in patuc...

Ma retrag la tv...pupicei si noapte buna!

mami de Luca si 28+ cu Yannis-Sebastian
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Luca
BB2

Mergi la inceput