Rahova sau apropiere (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Bravo Dory bine ca ti-ai gasit repejor si banuiesc ca-ti convine mai mult decat dincolo daca te-ai mutat de la ei

kisstherain, rahova mi se pare f depaarte de otopeni si ar face fff mult in fiecare zi pana acolo...fiindca traficul este infernal...
bafta multa!


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, actualul serv. era gasit inca dinainte sa-mi dau demisia de la fostul loc de munca, numai ca nu am vrut sa incep din ziua incetarii contractu;lui de munca acolo pt. ca sapt. trecuta am avut eu multa treaba de rezolvat.De convenit, ce sa zic, stii tu ca peste tot sunt avantaje si dezavantaje..., voi vedea ce o fi, oricum am de gand sa-mi caut altceva de munca, nu am de gand sa raman aici unde sunt, dar in perioada asta nu prea fac multe firme angajari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

asa este Dory, ai dreptate...acum este perioada sarbatorilor si nu prea se fac angajari...macar sa stai pana in primavara aici...dar in timpul asta...cauti...bafta!

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, am uitat sa te mai intreb, ai mai avansat cumva in strangerea de banuti pentru Alexandra?
mai ai ceva vesti? cum se mai simte?...ce zice cumnata ta?


monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata.
Noi suntem in agitatie, invatam de zor poezii si colinde pt. serbare, eu si inca o mamica ne muncim creierii sa luam cadouri copiilor si d-nei invatatoare.
A, sa nu uit, am gasit Mos Craciun. L-am "sponsorizat" eu in mare parte, dar bine ca l-am gasit. Abia asteptam serbarea, Dani are emotii. Si eu
Va si inapoi la treaba, e sf. de an si apar la situatii de facut, una mai urgenta ca cealalta...



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata fetelor,
pe mine va rog sa ma iertati 3 zile ca sunt pana peste cap bagata in calcule,grafice,texte si alte din astea ...cred ca o sa lucrez si noaptea in somn!
Dory,am prins ideea.....
daca e vineri dupa-amiaza,e bine?!ca vineri am sustinerea proiectului si apoi ma relaxez...
ca pana atunci sunt cu un morcov

va pup pe toate ,cu drag,



mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Dory, ti-am trimis un PM. Astept sa-mi raspunzi cat de repede poti.
Aaa si succes la noul loc de munca!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, acum ia-m trimis lui Lexi contul pt. Alexandra, sper sa reuseasca sa-i puna si ea ceva banuti, poate imi da si Vio zilele viitoare cand o sa ma vad cu ea.
Vio, cand ai tu timp da-mi un tel. ca sa ne intalnim sau poate vii chiar la mine, mai ai nr. meu de tel?, daca nu ti-l dau pe pm.
Lexi, ti-am trimis pm,
Viky, spor la invatat colinde.
Mirela, ma bucur ca ti-a placut tot ce ti-am adus,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna seara fetelor

noi suntem bine nu mai stim ce sa facem de mancare,ne pregatim si noi de serbare si speram sa facem fata cu brio
VIO succes cu proiectul..
DORY da,mi-a placut ffff mult tot ce mi-ai adus dar mor de ciuda de inelul ala ca nu-mi vine dar data viitoare nu scapi de mine..
MONICA pe unde sunteti?azi nu ai intrat delocpe aici
VICKY succes cu serbarea si multi,multi
fetelor va las pt ca ma duc sa ma mai joc cu baiatul meu ca imi simte fff tare lipsa si eu lui
va pupic pe toate is va doresc o seara buna


MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Mirela, vreau sa-ti spun ca acelasi inel ia placut la nebunie si cumnatei mele si a vrut sa-l ia dar ei ii era mare , si la fel, il vrea si ea data viitoare.Nu am primit astazi de la tine codul ala de la card, nu stiu daca mi la-i trimis ca mi-a cazut netul in timp ce vorbeam cu tine , am primit un mesaj de la tine in care scria doar 3 , pupici

Mergi la inceput