Durerea unei pierderi de sarcina (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Buna.
catty felicitari,am vazut fetita e f frumusica.Sa-ti traiasca!
Ninia nu sunt suparata nici nu am fost.
Va pup pe toate!

Visez la ziua cand voi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

noi tot asa suntem...n-am mai intrat...caci nu avem noutati..deect ca ne-am luat masinutza sa plimbam in voie bebelina...de asta am si fost un pic ocupata ..a tb sa umblam ..pana ne-am decis...pana am gasit ceva care sa ne placa..etc...imp. ca pana la urma am ajuns la un compromis...
deci acum poate sa vina linistita..am crezut ca asta astepta... am doar ordinat-o abia sapt. viitoare ajunge..poate asta asteapta..

va multumesc tuturor ..bebelina in ultima vreme se misca mai rar.... dar destul de promitator...

o seara placuta...

Stefania X 2mai avem putin...putin...Doamne ajuta!
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Mav-imi pare rau pentru Sebi...Iar in legatura cu advertismentul pe care l-aprimit Musettepink sa stii ca eu m-am enervat pentru ca nu e drept...ai grija de tine si sanatate puiutului tau!
L5845-multumim pentru noul capitol.tu ce mai faci?cand primesti rezultatele analizelor?
Catty-ma bucur atat de mult pentru tine!te felicit din toata inima!
Teo2rina-imi pare rau ca angajatele nu isi fac treaba,of dar te rog nu te stresa ca nu ai voie!


Inca putin pana la CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia81-nu se supara nimeni ci din contra iti multumim pentru vestile minunate in legatura cu,Catty!te pup dulce!

Inca putin pana la CRACIUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

MYRY felicitari pentru fetita!! Ce m-as bucura daca maine doctorul ar reusi sa vada ce am....Felicitari!

MICHELLE multumesc de intrebare.....nu mai intru de frica sa nu fiu off-topic. Sper ca tu esti bine. Ma gandesc des la tine si ma rog sa te ajute D-zeu.Cat despre cosmaruri...nu le bag in seama....doar ca ma dispera....

NINIA mereu intrebi de mine. Iti multumesc mult de tot. suntem bine. Speram sa fim bine pana la capat.

MAV stiu ca voi nu ma invidiati. ziceam ca poate cumnata mea are impulsul asta de a nu ma suporta........ca si eu am simtit asa cand cealalta cumnata ma anuntase ca e gravida..Multa sanatate.

IRENE multa sanatate si tie si sa dea Domnul sa te ajute sa reusesti.

MUSETTEPINK Nici eu nu cred ca meritai acel avertisment. Cine stie cum au interpretat astia mesajele tale....

VIOLETA fruntea sus. Imi pare tare rau...

OANA

CATTY felicitari pentru fetita! Sa va dea D-zeu sanatate si fiti fericiti!!






mult asteptat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Buna,eu sunt la serviciu evident..........
simt ca nu mai pot efectiv......

Danagie maine te duci la eco??????? e posibil sa aflm ce ascunzi in burtica????sa ne anunti indata bine,ca eu sunt tare nerabdatoare!
Te pupic si ai grija de tine!

nu mai am putere sa va scriu.....

Visez la ziua cand voi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Dragele mele, incerc sa continui ce am inceput aseara, sa citesc si sa va scriu.

danangie pe burtica in crestere si sa nu-ti mai faci tot felul de griji cu privire la vise, fie ele chiar si mai urate. Sunt ale noptii si tot ale noptii trebuie sa si ramana. multe si asteptam pozici cu samburelul sau samburica, de ce nu?
mav am citi ce ai patit cu Sebi, repet doar ce i-am zis si la musette " Doamne, mare ti-e gradina...". Tre' sa fii nascut sa fii parinte, e o mare calitate. Nu-ti mai fa tot felul de probleme, important e sa fie Sebilica bine. , sanatate la puiut si lasa stresul, chiar daca e greu sa faci asta.
Teo cu mult tact, sunt sigura ca vei gasi metoda sa le explici "doamnelor", ca daca vor sa procedeze asa, nu au decat sa lucreze la o institutie de stat, unde "cainii latra, caravana trece si leafa merge", nu acolo unde se cere competenta si corectitudine, ca sunt atatea care poate ar dori sa fie in locul lor...asa ca, nu te mai necaji ca stii ca puiul tau simte tot. Bafta multa si asteptam vesti despre tine.
violeta69 offf, cat de nedreapta e viata asta de atatea ori. Imi pare rau ca si tu ai experimentat asa ceva, dar sper sa iti regasesti puterea de a depasi momentul, umarul nostru este aici, mereu, ori de cate ori are nevoie cineva de sprijin. Plangi, descarca-te si apoi linisteste-te si invata sa privesti cu incredere si speranta spre viitor. Ma sa-ti revii cat mai repede si cat mai bine. si putere.
irinabobe tin pumnii maine la echo, sa fie bine.
alinush77 imi pare si pentru tine rau, ca a trebuit sa treci prin experienta asta nefericita de 2 ori. Si eu sunt suspecta de Hashimoto, dar pana acum, din pacate, nu am avut nici macar norocul sa raman gravi vreodata, dar nu renunt la idee. Asa e, nu trebuie sa ne pierdem speranta si increderea si sa asteptam sa-si intoarca soarele, fata si spre noi. putere si sanatate multa.


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!
Speranta moare ultima...

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Mav acum am realizat ca nu ti-am spus ca te inteleg perfect cu gradinita.e atat de frustant sa ai dreptate si sa nu poti face nimic pt ca asa sunt oamenii..............Trist,foarte trist ce se intampla!

Visez la ziua cand voi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Dana si eu. Te asteptam maine cu vesti despre bebe...Ai vrea sa stii ce e bebe? Esti curioasa? Eu sincer as prefera sa fie o surpriza...Tin pumnii sa fie asa cum vrei tu!
Musette, incredibil ce mult stai la munk!Cred ca nu sunt sanatosi sefii tai!
Michelle81, m-am temut sa nu se supere Catty ca am dezvaluit eu minunea din viata ei. Poate ar fi preferat sa va anunte ea. Ma gandesc ca am stricat surpiza...dar am vazut ca se interesau fetele si...citind acolo despre ea, m-am bucurat foarte tare si am vrut sa va spun si voua!
Catty, sper ca nu esti suparata pe mine, dar stii ca te iubim si ne era dor sa stim ceva despre tine!

Ninia
http://tt.lilypie.com/eBcQp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinush_77 spune:

L5845 multumesc pt incurajari ,iti doresc din tot sufletul sa vina mult asteptat. La mine problema este ca nu pot tine sarcina , dar sper ca chiar si cu tratament sa fac si eu macar un bebe. Incurajari prea multe nu prea am dar dr. a spus ca pot deja incerca sa raman gravida, dar imi este frica sa nu mai trec prin ce am trecut.


Mergi la inceput