Ingineri fosti, viitori...(16)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


LA MULTI ANI DE Sfantul ANDREI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! E si ziua tatalui meu azi (65), nu i-am cumparat inca nimic!!!!!!!! Of....
O zi buna! Pup inginerele.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

la multi ani anca si pt tatal tau!!!!!
pina deseara mai ai timp pt cadou!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

"LA MULTI ANI!" tuturor celor care poarta numele Andreea si Andrei!
Anca "LA MULTI ANI!" pt tatal tau!
Claudia vai ce zi ai mai avut!
Nici eu am fost departe tare. Cred ca strunfitei mele nu ii face bine la stomacel lapte formula + san ca are gaze si urla cat poate de tare. Aseara am fost asa de obosita ca am uitat sa scot rufele din masina de splat, plus ca am adormit imbracata. Azi vreau sa butonez pana la ora 12 apoi dorm putin ca nu se mai poate.
Kati eu vreau o cafea reala ca imi e lene sa o fac. dar termin ceaiul si poate imi fac curaj.

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

nico, chiar ca ti-as aduce o oala mare de cafea daca ai fi in timisoara!!!
ohh, pai de nu stiu cite ori am uitat rufele in masina. nu-i o noutate. ieri era sa uit mincarea pe foc si sa plec de acasa
ai incercat cu gripe water(varianta cu girafa). eu numai din asta le-am dat si a fost bine.pupam burtika sa treaca durerile!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Buna!
In primul rand am uitat sa scriu la scutece, frumos fulg mai Kati, mai!!!!!! Noi dormim bine, muci, nas infundat si tuse asa mai putin, dar ii dau seara panadol.
Anca la multi ani pt tatal tau.
La multi ani tuturor Andreelor si Andreilor!
E si ziua noastra azi!!!!!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
A a parut si magarul care disparuse in ceata!
ati avut activitate nu de gluma! Sunt impresionata!
Degetul este bine, calatoria la Londra super doar foarte, foarte ocupata.
Va pup fetele!
O zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

cristina, bine ca esti bine! spor la treaba in continuare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


LA MULTI ANI si voua, Ioana.
Multumesc de urari! O sa ies nitel acuma in pauza, poate ma uit si de cadou. Nu am nici cea mai vaga idee ce sa-i iau, tata este un om TOTAL lipsit de pretentii........nu face mofturi, nu isi doreste lucruri materiale...lui cea mai mare placere pe care poti sa i-o faci e sa stai cu el, sa-l lasi sa se uite la fotbal in timpul asta sau sa cante la pian...... Cam atat.
Nico, odihneste-te cat poti de mult!!!!!!


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor!!!!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

La multi ani Andreelor si celor careavti baieti Andrei...si eu am un Andreas ca tare mi-a placut numele asta...
Katik noi ce sa mai facem, am lipsit de la scoala 2 zile ca nu m-am simtit bine, si ma mai doar gatul putin si incerc sa ma tratez natural, ca nu mai vreau sa iau antibiotice, apoi al meu a pus pe hol laminat si ieri toata ziua afost un dezastru la mine, ca toti 3 copiii au fost acasa, ca afost tare frig...si cum nu i-am putut scoate afara a trebuit sa faca si ei treaba: sa-i fi vazut te bufnea rasul...si in final l-am terminat. Maine mai punem in camera noastra...abia ne-am mutat si deja m-am plictisit de podele si vreau schimbare, si al meu se conformeaza..zice ca tare ciudata sunt...si eu vin cu replica ca asa sunteti voi barbatii.

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput