FIV 149

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

fetelor ce faceti?unde ati disparut?mie mia dat sa stau in pat 5 zile.si tare plictisitor e.la voi cum trece timpul?cu ce al umpleti.vreau sa intreb ceva.e normal sa doara ovarele si burta?mai ales cand stau putin in picioare?la toate fetele si mai dati si voi un semn de viata

http://www.slide.com/r/fwzwcNH24j8yJ8vbKCcVKv8iPRZb41FB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Cristal bafta muuulta maine la punctie,cu siguranta ne vei da vesti bune!Iti tin pumnii!
xrysya e normal sa te doara burtica,ovarele,e chiar de bine sa ai simptome de cm,e semn ca "se lucreaza" pe acolo prin burtica.Stai cuminte in patut ca vor trece cele 5 zile si apoi continua pana la test cu cat mai multa relaxare si fara efort.Bafta multa!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

kora tu cat ai stat in pat?acum stau in pat ca nu am ce face dar acum vreo doua ore mam ridicat si am calcar 2 uniforme ptr scoala la baiat so sa vezi ce dureri de mijoc ma luat.auuu.tu cate zile ai stat in pat?

http://www.slide.com/r/fwzwcNH24j8yJ8vbKCcVKv8iPRZb41FB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyxe spune:

Liniste pe aici, se simte ca e week-end.

xrysya, stiu ca e cam greu cu statul in pat, eu cand ma saturam mai dadeam o tura prin casa, cat despre duerei de ovare si junghiuri prin burtica, simt si eu cateodata, sau daca stau prea mult in picioare, dar prefer sa dau vina pe progest inj,
ar mai fi ceva, se spune ca acesta ar provoca somnolenta, la mine e pe invers seara adorm pe la 23.oo si dimineata pe la 7 si ceva gata scularea, iar ziua reusesc sa atipesc un sfert de ora si atat.
A trecut o saptamana, mai este una, si voi ajunge in ziua cand se vor afisa rezultatele ,pt ca asa simt, ca dupa examen, am luat.. n-am luat....
Multi -ici, iar fetelor cu puiuti la purtatori relaxare totala

ladyxe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

zouzou - multumim de capitolas noi, draga zouzou ! si te asteptam si cu vesti despre tine ...
dream si eu cred cu tarie in sansa ta ...
ana_p - si tie mult succes la pregatiri, nu mai e mult ...
blanche25 - rata de 60% mi se pare incredibila, am tot vazut la clinici in strainatate asta si ma intreb ce ii face sa le creasca rata : au aparatura mai buna, mai multe experienta, etc ?
xrysya- mama iar mi-ai dat tema sa-ti verific toate medicamentele :)Intodeauna ma gandesc ca poate iti da tie ceva mai special si de aceea sunt asa siguri
Hmm, mie nu mi-a zis sa stau in pat ..doar sa nu fac efort, dar sa am o viata normala
piuramy - deci si tu ai sanii 'explodati' ... Si pe mine ma enerveaza ca nu mi-au trecut, acum chiar ca nu vom avea nici un indiciu
cristinici - bine ca-ti miroase tie ca la mine nu a inceput, desi caut simptome in orice :-)
cristal1995 - aaaa, eveniment, fii pe pace ca sigur or sa fie si multe ovule
ladyxe - haide fii tare ca trebuie sa se afiseze rezultatele ..care trebuie :-)
avalon - si pe tine te dor sani/ovare ?
pt toate fetele !

Marti 4 decembrie - Momentul Adevarului

PisiX,
Viitoare Mami (O data si-o data)

Sonia are nevoie de sufletul tau bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

PT TOATE FETELE care sunt in focuri(punctii,ET-uri,stimulari),mult noroc,sa auzim si noi vesti bune,. ELLA 72,ti-sa recomandat MENOPUR,este medicamentul care inlocuieste MENOGONUL,dar pretul este 750ron,(7.500.000 vechi?),daca este asa .este exagerat de mult pt 10 fiole,adica dublu fata de cut de menogon ....ESTi pacienta d-lui prof Marinescu,el ti-la recomandat,cumva in urma dozarilor ? TE intreb pt ca si eu tot la GIULESTI sunt la MARINESCU,si urmeaza la sfarsitul lui decembrie sa mi-se recomande si mie un tratament de stimulare.CATE FIOLE ti-a spus sa-ti cumperi? ,si bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Kineta fac stimulare cu MENOPURcare costa 750 ron (7.500.000 lei) 10 fiole si mi-a fost recomandat de prof. Marinescu . Si am luat 3 cutii ( 2250 ron). Ai citit bine ....am dat 22.500.000 lei pe 3 cutii.... si fac stimulare cu 1 diphereline + 3 menopur.
Asta este ...costa mult dar sper sa fie cu folos

Bafta tuturor si Mos Craciun sa ne aduca cel mai frumos dar :


Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:



Cristal mult success maine la punctie si sa ai cat mai multe ovocite!

Pisix si eu cred la fel despre tine

Azi a fost slaba activitate. Sper ca ati petrecut o duminica frumoasa. Eu am stat cuminte in casa. Nu numai in pat dar am incercat sa evit efortul. Ieri seara am avut o migrena infioratoare. Simteam ca-mi "plezneste" capul...Azi mi-a fost mai bine.

Va pe toate si sa aveti o saptamana fantastica. Ne "auzim" miercuri ca pana atunci sunt plecata.

Danyalo
iti tin pumnii inca de pe acum. Mult success



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Aly, am intrat doar sa iti fac galerie pt maine la punctie, sa gaseasca multe ovocite bune!
Si un pupic special pt Iepurila , sa isi adune fortele si sa iasa din butoi!
O seara placuta tuturor!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Avaloaneeeeeeeeee stii ca-s aci da?cu pumnii stransi..
iepurila te pup si io..si iesi..iesi odata din butoiul la ca vin imediat cu
Ancutzaa te pup si tin pumnii..

va pup pe toate si va tin pumnii..



Imi iau cardul de ratuste si-nnotam sa prindem muste!!!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput