FIV 149

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Kora iti multumesc mult. Bineinteles ca o sa ma grija. De fapt o sa-mi iau doar strictul necesar si o sa incerc sa nu ridic prea mult. Sper sa fie bine ca nu am putut anula calatoria. Marti seara ma intorc.

Stii ce explicatie mi-au dat ei? Ca e decizia mea si ca ei m-au informat care este situatia si ca nu pot face PGD (deci nu PGD inseamna ca l-au dat deoparte si gata)...Adica ceva de genul"clientul nostru stapanul nostru" Aviz medical : zero. Parca as fi cumparat o matura. Asta este...Sper sa fie bine. Cand te mai gandesti ca astia la care merg sunt considerati "the best" de multi cu care am vorbit...



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

gata vin la raport.mi-au implantat 3 ptr ca a zis ca e de ajuns.ka sunt foarte bine si tare mai era incantat doctorul.acum la pat pentru cinci zile fara baie vro doua zile.si medicamente.mia dat cyclacur si duphaston.medolin si medrol si cyclocest.mia zis sa iau corect medicamentele si totul va fi ok.pe 5 testul.fetelor multumesc ptr gandurile bune dar nam intrat pana acum ca nu gaseam incarcatorul la compiuter.acum lam gasit.fetelor voi stati chiar numai in pat?tare plictisitor e.da asta e.stau
pisix,avalon,heleny,felicitari si mult succes la test(si la stat in pat).

http://www.slide.com/r/fwzwcNH24j8yJ8vbKCcVKv8iPRZb41FB?previous_view=mscd_embedded_url&view=original

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiramy spune:

Avalon Super vesti ne-ai adus.Stai foarte bine, cred ca de data asta ne dai vestea cea mare.
Cat despre mine, mi-am comparat putin starile de datile trecute cu acum si am constatat ca prima data nu m-a durut deloc burta, iar a doua oara m-a durut dar nu din prima zi ca acum.Voi mai vedea zilele viitoare.Sanii ma dureau dinainte de punctie f tare si erau mariti asa ca nu-mi pot da seama de diferente inca.
Mult, mult succes si sa stai cumintica sa ai grija de comori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

Dream, ai multa grija de tine si sa fie totul bine!
Kora, ehehei...as vrea eu, numai ca de la o valoare mai mare a Progesteronului si pana la e cale luuunga....

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Danyalo,tin pumnii pt miercuri sunt sigura ca o sa reusesti.Cu progesteronul mai bine ii spui profului ca vrei sa-l faci cate fiole ai si iti face el o schema de tratament,eu asa am procedat.De cotizat nu am cotizat absolut nimic nici la embriolog (pt ca m-a enervat rau de tot a tipat la mine,daca era mai draguta aveam banii pregatiti,este vb de Dascaleasca),Getei nu i-am dat niciodata nimic,iar profului nu am avut cum,am cotizat dupa aflarea rezultatului.
Dream,Avalon si toate celelalte fete care sunteti cu puiutii la purtator va tin pumnii si mainile intinse sa va trag la odisee

Madalina 28+Sofia
calea sigura a esecului este sa renunti...
Poze
La mami in burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Avalon vestile sunt f bine, sper si rezultatul sa fie la fel.
puiramy fii optimista.
pisix miroase a sarcina.
heleny ai grija de puisori.
veronici sa-ti traiasca baiatul, sa stii ca nu te-am uitat
Danyalo tin pumnii pt miercuri
xrysya , dream astept vesti bune si de la voi.
Anap bine ai revenit.
Am fost socata de vestea despre Meda, DD sa-i dea putere.
Mos Nicolae sa va aduca cadourile mult asteptate.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Ce faceti fetelor?
Pe unde ati disparut?

Dumineca placuta tuturor si multa bafta celor in tratament si celor in asteptare!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Va pup pe toate si ma rog la bunul Dumnezeu sa va aduca minunea mult dorita.
Nu mai scriu ca nu am ce. Dar de citit va citesc mereu.
Eu nu am mai fost la Dr. Nu mi-am facut nici o programare, nu am facut nici un pas. Nu ma intrebati de ce ca nu am nici o explicatie. S-a instalat in mine o stare de lehamite de care sper sa scap.

Va tin pumnii stransi. Doamne ajuta la toate!


Eu, iepurica
Oamenii nu esueaza, doar inceteaza sa mai incerce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Dream draga, incearca sa reduci cat mai mult orice efort... si mie mi-au spus doctorii, dupa ET, ca pot sa duc o viata absolut normala, ceea ce am si facut, bineinteles avand grija sa nu fac cine stie ce eforturi mari... acum, in momentele cand ma mai bantuie gandurile negre, ma gandesc ca poate n-am facut eu ceva bine... desi stiu ca nu e asa. Mai bine sa ai mare grija, sa te feresti de raceli si sa la vorbesti puiutilor ca sa stea cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, maine am punctzia... Sper sa aiba de unde sa aleaga, din atatzia foliculi, or fi shi ceva ovule mature...sper.
Va pup pe toate.

Aly

Mergi la inceput