praline belgiene (XX)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

quote:
Originally posted by miri_mik

carmen, nu-mi periclita prezentarea sexoasa din 14. nici un karaoke! dupa aia faceti ce vreti, dar in vinerea aia veniti la mine! capisci?

miri_mik 33+
www.webshots.com/user/mirimik" target="_blank">bebe sacha si bruno

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://bd.lilypie.com/25XKp2.png






Esti belea nu ti-o voi periclita ma... ma gandeam deigur la alte zile, aia deja e notata cu rosu in calendar: 14 decembrie seara sexoasa la Miku`

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

La multi ani pt Andreii lui Ardeiash si Nora
Sa va traiasca ani multi, fericiti si impliniti
Carmen, sa sti ca si eu ma gandeam la acelasi lucru ca si tine. Spuneam intr-un mesaj mai sus ca am toate weekendurile ocupate dar daca stau bine si ma gandesc asta inseamna sambetele si duminicile pe cand karaoke e mereu vineri Si tare am chef sa ne mai consumam caloriile e ringul de dans. Dupa 15 ianuarie e deja prea departe.
Asa ca propun urmatoarele: 7 sau 21 dec. Pt ca seara sexoasa a lui Miri de pe 14 dec nu vreau s-o ratez pt nimic in lume! Dar Carmen a zis pana 15 dec asa ca ramane doar 7 decembrie.
Hai repede replierea, spuneti care veniti ca eu cu Swa sau fara, voi veni daca ma aduce Carmen vesnica noastra transportatoare
De fapt vom fi cam toate in par la Oana acasa si vom vorbi atunci. Abia astept!
Acu va pup si va doresc un weekend placut desi vremea se anunta nashpa....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

...Ana, gps-ul l-a luat sotul! dar daca vii des la leuven poti trece pe la mine! in timpul saptamanii dupa 17.30 sunt acasa sau in week-end!iti trimit adresa si nr de telefon pe pm!

fetelor, eu tocmai am terminat de vizionat pe net emisiunea cu Crisa! n-am cuvinte!
abia acum tarziu am reusit sa intru pe net ca al meu pitic a luat somn foarte greu! il tot cauta pe sot! mi-a rupt sufletul!

un week-end minunat!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

La multi ani Romania, La multi ani tuturor romanilor!

O zi minunata!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Yupiiiiiiiiiiiiiiiiii o punem de karaaaaaaaaaaaaaaaaa si sunt asa de feriiiiiiiiiiiiiii Taniuca nici nu se pune problema, daca nu poa` Swa vine fataaaaaaaaaa sa te iaaaaaaaaa Haideti fetele ridicati doua deste in aer, care vine cu noi pe programul doi?

Fetelor dragutelor am si eu o problema, poate ma ajutati intr-un fel sau altul si pe mine.. Problema mea suna dupa cum urmeaza: de obicei cand plec in tara are grija de Mello o prietena, cand statea Oana in aici mai venea ea pe la el, dar s-a mutat, in ultimul timp m-a ajutat Daniela, insa acum si ea o taie spre Romanica si eu habar nu am cine imi va avea grija de motanel

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Lucica sper ca vei veni si tu cu noi la kara, am uitat sa iti spun e super marfa ca vom calatori impreuna

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

La Multi Ani pt toti romanii din tzara, strainatate de dupa blocuri case, gardini si alte locatii!Io am tv-u pe romania international si e parada de intai decembrie, e de coma!!!!
Am o groaza de treaba si Whisk tocmai a terminat de mancat un pachetzel de cafea senseo strong cazut neobservat pe jos, deci banuiesc ca ma asteapta sau o vizita la doctor sau vreo 3 ore prin padurice arnucand mingi, crangi, crengutze si alte cehstii sa-l fac sa alerge, damn!!!!
Carmen pe Mello ti-l luam la mine dar este posibil ca si noi sa plecam nu stim inca sigur aflam abia pe 22.12. Insa il puteti lua cu voi, aveti voie cu el la bord daca are carnetzel si vaccinurile la zi!
Despe, tu pana la urma vii sau nu ? Nu de alta da sa stiu daca tre sa vin sa te recuperez sau nu ! Let us know :)
Mihaela, ia scaunele acelea in portbagaj a.u.b!!thanxs
Allez, ne vedem maine! La Multi Ani inca o data!!
zmuaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpi spune:

LA MULTI ANI tuturor romanilor de pretutindeni!

Ieeeeeeeeiiiii super mergem la karaoke! Ce bine imi pare!

Va pupic, ne vedem la Oana, de-abia astept!

"Desi noi calatorim prin lume pentru a gasi frumosul, trebuie sa-l purtam in noi insine sau nu il vom gasi niciodata."
Ralph Waldo Emerson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Oana mersi de intentie, faza e ca nu-l pot lua in avion deoarece e destul de mare, are cel putin 6 kile si l-ar pune in cala, iar pe el numai daca il punem in cusca aia si-l tinem in brate e terminat de frica In cel mai rau caz va trebui sa-l ducem la un pet hotel.

La multi ani romanilor de pretutindeni!

Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninaM spune:

La Multi Ani Romania!La multi ani tuturor romanilor!
Carmen,inca nu stiu sigur daca plecam undeva de sarbatori...inca se discuta...in caz ca ramanem acasa,te ajut cu placere.Am sa te anunt eu ce si cum...
Mah,eu nu mai stiu ce sa fac...mi s-a stricat centrala,cred...de ieri e foarte frig in casa.Alex a racit si mi-a facut febra 39 aseara,azi Reina are muci en gros...Am butonat eu p-acolo dar nu se misca nik...caloriferele sunt reci sloi.Aveti idee ce trebuie facut?
Hai va las si fug sa fac un ceai sa ne incalzim.
Numai bine!

Mergi la inceput