Mamici de Martie-Aprilie 2008 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Gata, ii multumesc frumos Ralucutei, eu aveam de la Naty un numar de Orange pe care ii scriam, telefonul ala fiind insa acasa acum, neavand rost sa stea cu doua telefoane la ea. I-am retransmis mesajele pierdute, si mi-a raspuns si ea ! Overall, se simte mai bine! Doamne-ajuta, ne "vedem" la rugaciune!

Va pup pe toate !



Olga 24+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Si inca o intrebare...Am inteles ca ne vedem pe 08.12 direct la carciuma, astfel incat fiecare sa isi poata face cumparaturile in voie, nu? Ce ora stabilim si ce carciuma? Timpul trece,si de sambata in 2 saptamani ne vedem

Olga 24+ cu Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Olgutzica - este f aproape Giulestiul de Podul Grant. Se poate
merge si pe jos desi ar cam fi o statie de masina... Spitalul este chiar paralel cu Carrefour, colt pe colt cu Bricostore sper ca m-am facut inteleasa.

Kya - la asta m-ama gandit si eu: ca ditai stolul n-are cum sa se plime prin targ la cumparaturi. Ne vedem la o ceasca de ceai, eu as propune Daverro pt ca e mai spatio si pt ca stiu ca la aia cu clubul de tenis (Daimon) chelnerii si toata lumea se plimba agale rau de tot, nici spatiu nu e prea mult...Oricum eu ma supun majoritatii. Dar la Daverro stiu ca putem savura si o pizza. Sincer n-am fost acolo pana acum dar am auzit numai lucruri bune. Daca vreti ma ofer sa rezerv o masa la ora stabilita pt randunicile care confirma.

Roxana 27 sapt cu si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Eu confirm intalneala unde vreti voi si la ora care ramane stabilita.

Si iarasi ca sa nu uit: Mami ti-am trimis un PM, ca mi-am uitat telefonul acasa!




Kya cu Victor

A inceput o mare dragoste

-------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Giani numai umbla cranga si fugi la munci!
Ariel!
Sarutmana Maia!Sa dea Domnul!
Ba da Sovi-6 SMS-uri!!Am avertizat-o inainte!
Kya I love u 2!!All of u!!
Olgutza daca vin-si mie mi-ar place sa ne vedem la ceva de..papatNu de alta..da' viu de depaarte!!In principiu-ora 13 e f.buna!!




Fiti pe faza randunici!!Vine !!

Ela.. in 22 sapt. cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

fetele, eu va las acum ca ma duc sa iau alexoiul de la gradi. revin pe la noapte:)))

alexutza 4 ani si 19 sapt.si ceva
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev103pf_.png
Save the Earth- it's the only planet with Chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Simo27ma bucur mult ca micutului David ii este mai bine.Ai grija cu ce te incalti ca sa nu aluneci si sa cazi!

Mihaela, mamica Andreei 13+ si 24+ cu Vlad Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Mihaela,mi-am luat niste cizme fara toc,cu talpa groasa,dar nu fac fata ghetii de pe trotuare,bine macar ca pe strada e uscat...sa speram ca soarele asta puternic o sa topeasca gheata!Si cu David insarcinata,la 3 luni am cazut exact in ,am crezut ca ...dar,nu am avut absolut nimic,cred ca am un poponet rezistent!

Simo,mamica lui David,24+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Unde este clau?
nu mai vine cu vesti?

17+ Vlad Alexandru
http://bd.lilypie.com/yq3Fp3.png


http://community.webshots.com/user/ursuleata14

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetelor, ce e cu Naty? N-am reusit sa citesc din urma, dar am inceput sa-mi fac griji t ea. Ce se petrece??

Ioana
26+ si David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput