ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-24

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Aerlilian, ai cumva dvd cu acest film ???? il caut ca disperata !!!

te implor , il ai ???????????

p.s. iote ce probleme avem noi ,

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Am vorbit cu Alexa, este la nasii ei , Vineri dimineata la 6:30 intra in operatie.

E emotionata , dar va transmite ca se gandeste la voi si de-abia asteapta sa scape si sa intre in legatura cu voi toate.

am incurajat-o si din partea voastra si sa ii tinem pumnii, era tare emotionata ... nu sunt cuvinte ... am incurajat-o cat am putut

tinem legatura si va pupa cu drag

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Diana,sigur ca am dvd-ul dar nu este tradus in romana.Nu e asta o problema,nu???Cand ma gandesc la Alexa imi amintesc de mine...Numai eu si Monica mai eram asa speriate...O sa fie bine Alexa,nu are rost sa te stresezi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Aerlilian , te sun imediat , ca doresc mult sa copiez si eu de la tine .

O sa mai sun pe Alexa, ca parca ieri imi cam transmitea din emotia ei ..., am vrut sa fiu mai tare , dar sa o mai sun pana maine.

ii voi spune ce ati scris aici

va puuuup , Di


Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

quote:
Originally posted by aerlilian

Diana,sigur ca am dvd-ul dar nu este tradus in romana.Nu e asta o problema,nu???Cand ma gandesc la Alexa imi amintesc de mine...Numai eu si Monica mai eram asa speriate...O sa fie bine Alexa,nu are rost sa te stresezi!!!



eu in zilele dinainte , m-am inchis in mine, am vorbit cu sotul meu despre subiecte care nu tineau de operatie, am si plans , mai pe ascuns ... , ma durea si capul de frica ... , dar am tacut , am preferat sa nu schimb impresii despre ce ma asteapta ca simteam ca ma apuca mai tare

in dimineata respectiva, nu doream decat sa inceapa o data si sa se termine , ceea ce s-a si intamplat

off,, gata, apoi, epuizata si ravasita am venit aici si mi-am mai revenit , cu ajutorul sotului si al vostru

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

Buna fete dragi!
Sa va spun noutatile, dupa Z1 am inceput sa ma gandesc la o IA, am convins sot, care vrea sa ne detasam si ne-am gandit la o clinica din Debrecen, la unguri ca e la jumate de ora de noi, am sunat, dar sunt aglomerati tare si fac programari numai pt 2008. Deci nu a fost sa fie..
Aerlinian Felicitari pt foliculi, tinem pumnii si pt endometru
Alexa, Ne gandim la tine, maine ai scapat
Diana Hai cu ideii bune, sa-ti iasa programul si sa uiti de endo
Lucia Pupic, sa-mi spui si mie cum se termina Clona, ca nu am reusit sa vad sfarsitul data trecuta, iar acum tot pierd episoade
Andreyutza, Boo, Mada, Ioana, Fireyes puipc si voua, mi-a fost dor de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Anca , iubita mea , nu io eram cu gandul la endoooo, dimpotriva .... ; am avut si o petrecere alaltaieri si am facut poze cu doua fete cucuiete , rad in pozele alea de zici ca joc sotronul, desi starile de nervozitate si capul ... ca la balamuc ... numai io stiu

sa spun ceva A IESIT PROGRAMU !! URAAAAA , ieri , YES

ACU SA FAC CURAT PE BIROU si in ganduri ca nu mai stiu de unde sa o apuc ... , e bine ca imi place ce fac ,

va pup pe toate si va scriu imediat cum vorbesc cu Alexa

Aerlilian , de-abia astept sa vorbesc cu tine sa vedem cum facem cu filmul alaaaa, MA BUCUR MULT, e filmul meu de capatai , e tare tare frumos ... ma face sa ma simt plina de viata, sa iubesc viata mai tare , orice ar fii

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

AM VORBIT cu Alexasi e bine cu moralul, isi umple timpul si nu se gandeste chiar asa ..., maine o sa vorbim dupa operatie.

Va pupa si prietenia voastra ii da curaj si nu se simte singura.



Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

salutare dragelor
alexa tinem pumnii sa fie bine, tutror ne-a fost frica dar am supravietuit
vin si eu cu vesti de la eco, se pare ca bebe joaca fotbal
spre fericirea maxima a lui tati si si ingrijorarea lui mami ca va sta televizorul pe toate meciurile din liga si din cele o mie si una de campionate
lasand acest aspect la o parte, sunt f fericita ca bb e bine, eu am fost convinsa de la prima ecografie ca e baietel si l-am incurajat pe tati desi nu s-a vazut nimic...dar stiti voi ca sunt si lucruri fara explicatii pe lumea asta.
Nu va povestesc insa ce umilinte si momente jenante pana sa intru la eco...asa-i la noi in tara, chiar daca dai bani si mergi la cabinete renumite, important e sa ai gura mare si chiar daca vii ultimul si ai alte persoane programate inaintea ta, intrii primul-cu acordul asistentei care se saturase sa asculte scandalul-ca doar traim intr-o jungla si femeile sunt unele mai gravide ca altele. deci prost e cel care tace din gura.da,hormonii mei de gravi s-au simtit f lezati

a venit toamna...cu un bebe!!!
13+
http://bd.lilypie.com/DGDIp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Ralu, lasa-ma sa pup pe bebe scump , sa fie totul bine !

te pup si pe tine, Dia

p.s. eu m-am cam schimbat in ultimii ani, dau din gura si cu folos , ca nu ma las , sa zica aia ca sunt nebuna, si tot nu trec de mine , dar asta nu inseamna ca nu o sa patesc si eu intr-o zi ce ai patit tu Ralu, insa m-am invatat sa trec la fapte ... deocamdata , vad ca papagalul meu a reusit sa shocheze, nu injur, da nu tac din gura pana nu i se face lehamite lu ala sa plece din fatza

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput