ENDOMETRIOZA nu ne va impiedica sa avem un bebe-24

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Boo spune:



"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Buna ziua dragelor!Va doresc un capitol plin de vesti bune si foarte bune!
Boo eu ma rilaxez meica mi-o ajuns di doctori si spitali
Asa ca stau oleaca diparti di sobecte gen endo si BB-ei sa nu ma apuce strechea.Intru la sobecte gen filmu' ClonaCulmea e ca incepe sa imi iasa pasienta.Adica chiar imi incarc bateriile.Eu aseara am vazut Flushed away.Tot deseneO sa caut si Monster inc daca zici tu ca-i bun.Nu ti-o fost frica la italieni ?
Va pup pi tati!Si va tin la toate pumnii da in tainaPe cuvant.Va citesc de nu va vedeti.Stiu tot.
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Asta e filmul http://imdb.com/title/tt0198781/ daca va ajuta cu ceva sa-l gasiti

sau asa : http://www.pixar.com/featurefilms/inc/




"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

salut gagici !!!
de data asta, pupicii is din bucuresti

am fost dimineata la elias. mi'am facut formele de internare, mi'au luat sange (vreo 2 kile), si partea nasoala e ca m'a amanat pe vineri dimineata... asta asa, sa'mi prelungeasca agonia... de parca nu eram destul de stresata...
asa ca... incerc sa ma adun si sa rezist voiniceste pana vineri

va pup si incerc sa mai intru (dar nu promit)



mami de brotac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

eu stau si ma gandesc cand pisici ma gandesc eu la endo ...

ca in paralel cu capul sau alte stari ..., ma chinui la un pogram care nu vrea nene sa imi iasa , m-am prostit de tot, trebuie sa fac atatea lucruri zi de zi , ma misc ca ochii mortului , dar ma misc , intru si pe aici ca sa salut prietenele , si nu stiu cand am timp sa ma gandesc la endo ..., chiar nu stiu

Alexa, cum scap din birou, vreau sa te sun , offfff, ca nu imi iese programul inca
Di

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Alexa nici nu ma indoiesc ca vei repurta un mare succes cu operatia.Ai sa vezi.Daca nu esti in spital acum incearca sa te bucuri de vizita la Bucuresti.Nu te stresa iubita.Cea fost mai greu a trecut ai sa vezi.Dumnezeu sa fie cu tine si sa ajungi cu bine acasa la puiul tau!
Diana volens nolens te gandesti.Asculta aici.De-asta prefer sa nu fiu activa.Ovulatie blabla...dureri de toate felurile...
Mada
KISSES

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Alexa...tin pumnii la fetitza
Lucia...e super filmul, trebuie sa-l vezi, relaxare placuta dar sa nu ne uiti





am nevoie de un miracol...madutz


http://tt.lilypie.com/lS6Op3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Lucia , ai dreptate.

si totusi tre sa imi fac timp sa ma gandesc la endo ...

adevarul e ca daca ai tratament , tin dieta , ce sa ma gandesc , ca suntem in bataia sortii ca toti oamenii de pe pamantul asta , necazuri sunt diferite si la tot pasul, daca nu e endo, ma gandesc la altceva de rau , nici o problema, faza e ca viata trebuie traita si tot ce nu iti doresc este ca tu sa nu mai ai dureri iar eu sa nu mai patesc ce am patit duminica ..., am dureri de cap si altele, dar la dureri de cap , fetelor, am gasit solutia: iau dinainte nurofen si trece , nu fac abuz , , cu grija asa

eu nu cunosc pe nimeni care sa fie fericit si care sa le aiba pe toate

Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

filmul meu preferat e :

podurile din madison county



Fericirea te indulceste ,
Incercarile te intaresc ,
Tristetea te face mai uman ,
Greselile te smeresc,
Succesul te te mentine in forma ,
Dar numai Dumnezeu te face sa mergi mai departe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Diana,asta e filmul vietii mele.Il stiu pe dinafara!!!Nu degeaba am simtit noi afinitati...

Mergi la inceput