Durerea unei pierderi de sarcina (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Ninia, sarcina usoara la mine? Ai cumva vreo premonitie ? Ia spune tu la baba, ce ai visat cu mine?

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Si eu am ramas putin zapacita... poate cine stie? S-au mai vazut cazuri din astea cand s-a molipsit de la un gand bun plasat din greseala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

danangie rezolvat, am trecut datele noi si am facut corectura de rigoare. multi si sarcina usoara in continuare. Cand mergi sa-l vezi pe bebe?
alinushca am facut si la tine corecturile, sper sa fie bine, daca nu, mai corectam pana e bine.
Michelle, Flavia voi pe unde ati fugit?

Fetelor, gata, am facut analiza, se numeste inhibina B si releva la femei, rezerva ovariana reala, iar la barbati, spermatogeneza. Astept rezultatele, peste 2-3 saptamani, sa fie bine. Am scris abia acum despre ce analiza era vb, deoarece abia am gasit in Buc. un laborator care sa o faca si vroiam sa fiu sigura ca ajung sa o fac, ca pana acum, dupa spuse, multe laboratoare o fac, dar in realitate nici nu stiu cu ce se mananca, ca sa nu mai spun ca medicii nu o recomanda, desi e foarte importanta. Nah, Romania!

Va si ba pe toate si sa aveti o saptamana cat mai frumoasa si cu vesti bune, indiferent pe ce plan.


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

alinushca mai stii? Mai ales ca saptamana trecuta am fost cu o prietena la primul echo , ca e cu al 2-lea si m-a pus sa beau apa dupa ea . Poate, poate...........

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE!

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Lau-Meli eu nici nu am auzit de analiza asta.d'abia astept sa primesti rezultatul.eu de luna asta incep stimularea timp de 2 luni.daca nu apare bebe in astea 2 luni o sa fac si eu analize asta.
slimatei eu deja antrenez majoretele, ca trebuie sa fie pregatite
eu sunt z35 fara urme de urati.vineri dupa un test negativ am avut o pata minuscula roz.cred ca m-am dereglat foarte tare
acum cand ii astept nu vor sa vina, ca sa ma apuc de tratamentul de stimulare, ca am vazut fete care au ramas dupa tratament.

Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

mcrissa eu zic sa mai astepti putin si sa nu te grabesti sa incepi deja stimularea, iar pata roz poate sa fie de la implantare, asta insemnand ca ai avut o ovulatie mai tarzie decat presupuneai tu, plus ca s-a mai auzit si de teste care se pozitiveaza mai greu. Nu incerci o BetaHCG? E mult mai sigur ca te-ar scoate din ceata, in comparatie cu orice alt test de farmacie. si eu sper sa fie...cu ochisori .

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Speranta moare ultima...

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Opssss, L58, am vrut sa iti trimit tie un pupic si Irdei i-am zis sarcina usoara!
Scuze k s-a inteles gresit!Desi poate oi intui eu ceva si poate iti zic pe bune sarcina usoara.

Ninia
http://tt.lilypie.com/YoTbp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Ninia pai daca e asa, poate am noroc si se prinde ceva luna asta, ca momentan sunt abia Z3, asa ca mai e. Iar daca se adevereste premonitia, sper ca vei fii prima pe care o molipsesc .

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Speranta moare ultima...

Lau-Meli si
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste
Trebuie sa renasti din cenusa, ca si pasarea Phoenix si niciodata sa nu spui "Niciodata"!
Doi zapaciti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

va pup pe toate!!!!1
L5845 sunt la fel de aglomerata....tin pumnii la analiza si sa se implineasca urarea Niniei
va pup pe toate....fug la treaba

Visez la ziua cand voi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Lau Meli si mie imi e cam teama de stimulare, dar dr-ul spune ca nu am ovulatie ca am un CM foarte neregulat.si mi-a dat sa fac 2 luni stimulare.acum cum o vrea

Cristina in asteptarea mormolocului

Mergi la inceput