Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Sufletul credintei

Sa ne amintim de cei "plecati" vesnic (2)

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 25
pau4
pau4

9 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Condoleante carmaw, stiu cat de greu iti este si cat de greu va fi dupa. Trebuie sa ne gandim ca poate acolo unde sunt le este mai bine decat aici. Eu barem asa incerc sa gandesc tot timpul.
Mergi la inceput

carmaw

1638 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmaw Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmaw un Mesaj Privat  Reply with Quote
Fetelor va multumesc mult pt condoleante
Am o problema nu stiu cind sa fac pomana de 40 de zile
Am intrebat doi preoti care mi au dat date aiurea cred(unul zice sapt mare altul 1 mai)
Am inteles ca sufletul nu si gaseste odihna si e rau pt el daca gresim data pomenilor
Mamica mea a plecat dincolo pe 17 martie...ce ma fac exista vreun sit al patriarhiei ceva sau poate avem pe cineva din forum sotie de preot???
Marturisesc ca zi o inmormintez si am sufletul cenusa:(
Mergi la inceput

madybulancea

1654 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimadybulancea Adauga semn de carte la raspuns Trimite madybulancea un Mesaj Privat  Reply with Quote
Mamiiii mi-e dor de tine...de sufletul tau bun,esti mereu in gandul meu....maine facem mami pomana,nu ar fi trebuit,trebuia sa fii cu noi,tu nu meritai o boala asa crunta....NU MERITAI MAMI!

Mamicoooo te iubesc atat de mult....imi pare atat de rau ptr cat am gresit fata de tine!!!

Mami de Razvan (09.05.2007) si 15+
Mergi la inceput

madybulancea

1654 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimadybulancea Adauga semn de carte la raspuns Trimite madybulancea un Mesaj Privat  Reply with Quote
MAMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII MEU......unde esti????nu mai pot de dorul tau.........

Mami de Razvan (09.05.2007) si 18+
Mergi la inceput
pau4
pau4

9 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
Eu intru foarte des pe www.crestinortodox.ro,si mai intru pe site-ul www.sfintiiarhangheli.ro. Acolo poti sa postezi o intrebare si iti raspunde maica Siluana. eu am trimis un email si mi-a raspuns.
Mergi la inceput

mari_paun

2479 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mari_paun  Trimite mesaj yahoo luimari_paun Adauga semn de carte la raspuns Trimite mari_paun un Mesaj Privat  Reply with Quote
saptamana mare, saptamana in care ne gandim la cei dusi...eu ma gandesc la MAMA si la TATA, anul asta implinesc 7 ani de cand au plecat de langa mine

BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG
http://www.autismromania.ro/ Doneaza 2€ cu un SMS la 877

Mari, mami de baietel dulce PETRU MIHAI (23.09.2010) si de bomboana EMA (25.02.2002)

Mergi la inceput

madybulancea

1654 Mesaje
MAMI MEU AZI SE IMPPLINESC 2 LUNI DE CAND NE-AI LASAT SINGURI,SI IMI PARE TARE RAU CA NU AM PUTUT SA VIN AZI LA TINE....DAR TOATA ZIUA NUMAI LA TINE M-AM GANDIT!!! TE IUBESC ATAT DE MULT....SI IMI LIPSESTI!!!

Mami de Razvan (09.05.2007) si 21+
Mergi la inceput

madybulancea

1654 Mesaje
Mami a fost primul Paste fara tine...offf se simtea durerea in aer printre noi...cu toti ne-am gandit la tine si asa cum iti place tie ne-am adunat cu toti!!!!Mami da-mi puterea sa fiu mai buna,asa cum erai tu...TE IUBESC DIN TOATA INIMA!!!!Sper ca tie iti este mai bine acolo....

Mami de Razvan (09.05.2007) si 22+
Mergi la inceput

vias

9055 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite vias un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu ma gandesc la Dariusica al meu...te iubesc mult puiul meu, tu stii lucrul asta

Mamica de pui scump pe pamant si ingeras in ceruri
.....................................................................................................................
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Mergi la inceput

Crinutz

1311 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Crinutz un Mesaj Privat  Reply with Quote
O visez din ce in ce mai des pe mama...poate pt ca vin sarbatorile si de cand nu mai e ea cu noi totul e mai trist, mai fara rost...
Mi-e asa de dor de ea, sa fie aici sa ma ajute acum cand am nevoie de ea, ar sti ce sa ma sfatuiasca...dar nu e si uneori ma simt singura chiar daca am 2 surori si un tata..mama e mama, nimeni nu o va inlocui
al 5 lea Craciun fara ea :(((
te iubesc mami meu !

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Bodrum Aegean Dream resort 2009
Canakkale
Grecia 2006/2007
Thassos 2009
Mergi la inceput
Pag. din 25 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com