Timisoara, Impreuna! ( 63 )

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ca sa vezi ... ai reusit. Ai vazut ca nu era mare lucru .

bravos



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Hai ca esti tare capoasa lumii , dar de ce m-ai injurat cu ce este in link-ul ala?

De ce insisti ca esti tare de cap?



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la moa...

Bravos...Laurelu...in sfarsit...
Aida, azi vad ca esti fresh...asa te vreau...
Eu am zi de curatenie azi, daca termin, fug cu Ines pana la Real...
Sa aveti un we fain, ne auzim dupa masa sau diseara dupa caz...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Doris si eu merg cu Emma azi la Real , dar in cal. Sagului , ca acum avem si noi mai aproape





Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

vreau sa va spun ca am fost si am venit de la Real
am ajuns cu masina pana in fata usii si am facut cale intoarsa...e moarte de om mei...a innebunit lupu' nu alta...
deci si pe jos merg incolo pe langa sosea, parca merg la Sfanta Slujba, pe cuvant...eu am plecat, nici nu m-am mai dat jos din masina...lume kklau...pai sa iesi din Real cred ca-ti trebuie vreo 3 ore...
poate mai pe seara sau maine ma mai risc...

Laura, tu chiar esti criminala...alt link nu ti-ai gasit sa pui...fetele astea-si rod unghiile si tu?! ntz,ntz

ma duc sa fac ceva potol, sa nu ma dea asta afara din casa
am vb cu mama si asta nu mai are stare...vrea si vrea acasa...de parca s-ar putea teleporta, asa instant...
hai, spor la treburi, ne vedem mai incolo



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

aaa, tot am vrut sa va spun de ceva zile...
m-am indragostit de-o melodie, ascultati www.youtube.com/watch?v=ro2BHWic7WE" target="_blank">aici cu boxele tari





Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

salutare...

Am venit de la Real, sa stiti ca in Aradului e mai liber...cat se poate spune, dar fata de alte sambete era mai aerisit, asta fiindca e nebunie la Real 2.
Maria, draga, incearca maine, ca azi nu cred ca ai sanse...din ce am auzit pe acolo...

Am cumparat de toate, dar sunt obosita de numa...
Sa stiti ca nu am rezistat sa nu ma infig si in globuri, chestii de Craciun, de abia astept sa vina Sarbatorile...

Apropo, stiu sa colind... ma primeste cineva?
Colind si in avans...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Daaaa, noi te primim !!!
Noi in fiecare an mergem cu colindul! E asa de frumos! Mai ales in anii cu zapada! Noi stam intr-o zona cu casa unde stau multi dintre prieteni de-ai nostrii, ajungem acasa pana pe la 4-5 dimineata; smecheria e in fiecare an care e primul 'calcat' iar la ultimul ne oprim si ne intindem la vorba pana dimineata...ce dor mi s-a facut de cozonac si miros de brad, acusica...







Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Maria, superba melodia ta...super...
Noi ne pregatim sa invatam poezii multe, cat mai multe si colinde pentru Mosu...
Am ascultat impreuna cu Ines, mai multe cantece si de cateva zile a ramas fascinata de unul...pe care deja l-a invatat, il vom canta in duet, eu o acompaniez, la orga, ca pian nu avem... sa dam bine la Mos...

www.trilulilu.ro/Tumpilca/ff112e5f10a7b1" target="_blank">Povesti de Craciun

Ce zici? degeaba am vrut eu sa o invat altul, ca i s-a pus pata pe asta si pace...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

POZE CU NOI


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

fetelor ca parca ziua trecuta a fost ca sa ma pregateasca pt o veste super trista aflata azi
Va rog sa ma credeti ca nici macar nu pot sa plang. Ma credeti?
Este clar ca m-am aruncat nebuneste asupra a tot ce inseamna mancare.

De ce nu mai pot sa plang? imi plange sufletul dar mie nu imi curg lacrimi de ce ?



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput