FIV in Ungaria 26

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leny2007 spune:

BUNA FETELOR
SIMO-te salut in scris
PUSSI-ma bucur pentru tine,ne rugam sa fiti sanatoase
SIMO-ziceai ca pleci in oras nu?iti faci de cap asai?
ADACA-adica draga mea nasa,tesi poate iti faci timp sa vii pe la mine luni cand vii la dr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

PUSSI Doamne ajuta ca sunteti bine. Sa nu ne lasi fara vesti ca o luam razna.

CRISIS e noua ta semnatura.

LIANA si BORZASIMO va cam faceti de cap, ce,


LENY draga fina,o sa incercam sa venim pe la tine, ca pana la urma cred ca vin eu si cu nasu'


Ade 33 s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Liana vreau sa vad cind vii, poate vi cind naste ADACA sa megem la ea, dar tu poti sa vi si mai repede cind vrei tu numai sa-mi spui sa fac ciorba de burta bine, te astept sa sti sa nu ma faci sa astept degeaba ca .
ADACA ce sa facem si noi, ne mai trece si noua timpu daca sintem ocupate mai o mai o sau nu mai avem voie? eu nu o sa mai numai cind imi face ET pina atince tot o sa mai bag cite una,stiu ca nu sint bune dar ce sa fac ca sint prea agitata
LENY am fost la cumparaturi nu am umblat vandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

amulis, am primit mail-ul tau. Ti-am scris pe mail-ul privat, l-ai primit? Nu iti poti activa PM-ul (mesajul privat pe forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Eu daca ma iau dupa acel calculator am in burtica un , dar am sa astept totusi confirmarea doctorului inainte sa-l adaug la semnatura .


4+
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">POZELE NOASTRE TOATE

In asteptarea ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrr va pupp sunt aci..vezi am promis ca nu va streseznu va stresai..vazusi?
borzasimo muicaaaaaaaa da di she ciorba di burta????nu vazusi ca si asa am burta mareeeeee????fa si tu neste sarmale ca astia pe'aci nu stiu sa faca
aaaaa te anunt stai linistita...o sa'mi verific agenda..ahaaaa..mdaa..deci maine sunt in Arad...ma duc sa o vaz pe Briana ca mii dor de ea..(acu traduc ca iar casuni cu intreabarile pi mini este fetita unei aspirante super optimiste pe care am cunoscut'o la clinika si pe care sper sa o conving macar atunci cand are timp sa apara si pe'aci)aaaaaa si inca cevaaaaa e o tipa superrrrrrr..si sper din tot sufletul sa'i port noroc..voi stiti ca aparoape toate pe care le'am cunoscut la clinika au reusit?????daca nu din prima a doua oara a fost!!!!!Liliiiiiiii auzisi fatoooo?????sa nu ma ratezi ca te manac..


Putin cu putin se aduna marea...


Pana gasesti printzul, trebuie sa sarutzi toate broastele!!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Lianooooo nu ma fa ca mine sint la Arad dupa tine auzasi fac si sarmale fac si ciorba iti fac si desert,ce vrea sufletelu tau ce mai e gat pina ajunci tu, cu conditia sa vi prin vama Cenad, intro ora esti la mine, te astept sa sti de nu viiiii am sa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

unguroaicele mele dragiam indraznit sa intru sa va spun ca dumninica am sa merg la o manastire a Maicii Domnului,unde se afla o iconita facatoare de minuni,mai ales legate de femeile care nu pot face copii, si am sa scriu o listuta pe care am s-o las acolo cu numele fetelor care doresc sa fie trecute pe lista...cine doreste,sa-mi trimita un PM cu numele mic de fata pina maine seara..multumesc frumos si cit mai multe reusite...pupici

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit;
a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*

www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

zouzounaki foarte frumos din partea ta iubita. Sper sa te ajute Dumnezeu pe tine si celelalte fete sa va indepliniti visul cel mare.
Astazi plec din Szeged. Imi duc acasa . Dar nu inainte de a ma opri inca o data, asa cum am promis, la Manastirea Cozia pentru a ma si ai multumi lu Dumnezeu pentru visul implinit. Si am sa ma si pentru voi sa va indeplineasca marea dorinta.
Va mai scriu cand ajung acasa. Va pup pe toate!


4+
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">POZELE NOASTRE TOATE

In asteptarea ingerasului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

din nou acasa..........
va multumesc din suflet pt. sustinere, sunteti niste inimoase cu I - pt. voi toate.. nu va enumar!

Am ajuns asaca si direct pe DC... pana luni dimineata stau acasa, imi iau tensiunea din 3 in 3 ore si sunt dr. sa raportez! De ieri stau cu ea la 115/75 cat de cat stabila.. dar cica bufeuri;le pot sa apara tot timpul!
Joi am stat pana la 2 in sala de nasteri( se punea problema ca Tustele sunt mai in siguranta afara decat inauntru) gata de intrat in cezariana(nemanacata, nebauta.. doar cu perfuzii), apoi a inceput sa scada! Conditiile din spital sunt oribile.. dar despre pesonal chiar n-am ce sa reprosez, am fost super monitorizata ecografii si monitorizari de inimioare tot timpul... chiar n-am cuvinte la cum am fost urmarita! Am vb si cu dr. neunatolog ... in conditiile in care nasteam joi nu aveam sanse sa alaptez la san ... ele slabesc in primele zile pana la 1.800 gr. si nu aveau forta sa suga .. in cel mai fericit caz ajungeam la tetina ... asa ca eu sper din suflet sa le mai tin 2 sapt. in burtica( in conditiile de uter relaxat si ... col de 4.7 cm)!

n-o sa mai stau pe net si de luni o sa va tin la curent sau prin SMS sau daca apuc sa prind vreun PC la spital
Legaturooooooo te astept dupa ce nasc, iar cu stresatul.. fara, ca n-am voie!
crisis acum am vazut deschiderea de capitol nou ... ma faci sa de emotie!



PUSSI 35+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 14 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput